15

@Faro wystarczy remis

0

@Gaucho Gorzej jak dostanie niestandardową czerwień na tym PO w 10 minucie meczu

0

@FCB_dimiC no ja nie mam ani tiktoka ani ig, czasem coś na twitterze mi takie wyskoczy xD

8

Jest milionerką, ale ma problem zapłacić na pół na pierwszej randce, gdzie pewnie typ nie zarabia nawet 1/10 tego co ona xD


0

@Piotrek1993 tak, jak dziś Real straci punkty a w klasyku wygramy to liga nasza

0

Ale się zestarzała


0

Sędziujesz PP Pogoń - Legia, a kilka dni później półfinał LM Barca - Inter
Ale jazda

9

@blakkudium makumba sie zdenerwował, prawie jak Rudiger

2

@ranger3120 na pewno zrobiła to niecelowo i zapomniała ubrać, na mecz finału PP też pewnie przypadkowo przyszła i wystawiła na wierzch suty jak wentyle, na pewno to wszystko przypadek a niecelowe działanie dla atencji

4

Komentarz usunięty

4

Piękno polskiej kinematografii, legendarne...

https://x.com/uxshady/status/1918298362534678631

0

Wisełka przegrywa? Będzie z kogo pośmieszkować, bo na meczu brat, kuzyn, drugi kuzyn i chłopak kuzynki xD

0

@Gaucho A no fakt xD

2

@barcanawieki Albo zagra świetny mecz i dostanie też mecz z Interem

0

Cały czas mam wrażenie, że dziś sobota

0

@Rifek 3 stracone gole, 3 bramkarz nie jest winny, zdrowy?

2

@mrboom no niestety :/ chyba że będzie luz to sobie odpale jakąś transmisje

1

@FcPortoFan1999 Zwykle tak, u nas są dwie fabryki w jednym miejscu i z 6 różnych wydziałów, jedni robią 6-14, inni 6:30-14:30, my 7-15, pomaga to zmniejszyć ruch na parkingu i w szatniach itp.

0

Poniedziałek, godzina 12 a ja zamiast w robocie to w domu, dziś pierwszy raz w życiu idę na drugą zmianę 15-23, i tak ten tydzień i następny, a potem nocki 23-7, no i powrót do I zmian już na stałe, ciekawe jak będzie :D

17

Chłop co w Hołownie sie zabawił


1

@Pedri16Future Musi, po finale LM może sobie odpoczywać z kontuzją

0

Na Inter tak:

Szczęsny - Kounde-Cubarsi-Inigo-Fort - Pedri-de Jong - Yamal-Olmo-Raphinha - Ferran

6

Na początku myślałem, że flagę Ukrainy zakłada xD


1

Ciężko się grało 11 vs 13 (główny+VAR), ale i tak daliśmy radę, brawo drużyna

1

Barca - Hall
Real - Pudzian

0

@krol211 Fort zagra

1

Ciekawe co by się tu działo, gdyby Hansi postawił dziś na Ter Stegena xD

1

@blakkudium Nie no 4-2, jeden kibic Barcy podobno złamał nos kibicowi Madrytu

6

@draxidox nie ma pdfa, fake

30

Hans Dieter Flick zdobywa tryplet a potem zostaje papieżem
JEDZIEMY


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?