1

Ciężko się grało 11 vs 13 (główny+VAR), ale i tak daliśmy radę, brawo drużyna

1

Barca - Hall
Real - Pudzian

0

@krol211 Fort zagra

1

Ciekawe co by się tu działo, gdyby Hansi postawił dziś na Ter Stegena xD

1

@blakkudium Nie no 4-2, jeden kibic Barcy podobno złamał nos kibicowi Madrytu

6

@draxidox nie ma pdfa, fake

30

Hans Dieter Flick zdobywa tryplet a potem zostaje papieżem
JEDZIEMY


4

@ngif A ja wolę Rekina na '9' a za plecami Olmo.

10

Jak byłem dzieckiem, myślałem że to kobiety są tymi które bardziej "lubią" dzieci. Dorosłość zmieniła moje postrzeganie diametralnie


0

@FcPortoFan1999 Za dużo chciałbyś wiedzieć

1

Plan na dziś: odpoczynek po obiedzie, siłka, zakupki, umycie wora i na koniec meczyk. Piękny dzień

0

@PatrykBarca on co tydzień coś łapie

0

Jutro tym składem możemy wyjść i tak wygramy


1

Ancelotti po tym, jak dowiedział się, że jednak grają:


0

@tomek8756 to trochę za późno panie Donku

2

@Cule1234 Nie miałem czasu go przeczytać

xDDD ale GOAT

0

Dobra koniec tej zabawy, dawać na ring 4x4, gołe łapy, 5 na 5, od nas Kounde, Araujo, Inigo, Ferran i Lewy

4

Jeśli zmienią sędziów tego meczu to Real musi zostać zgrillowany przez całe piłkarskie społeczeństwo.

0

@Blantozaur Przecież to PK a nie la liga xD

0

@macio_944 Chyba Cię pogrzało, Real wpływa na sędziów, ci się uginają i my mamy to tolerować, udawać że to normalne i jak gdyby nigdy nic wyjść i grać? Jak raz na to przyzwolimy to będzie tak potem co chwila, zejdź na ziemię

1

@RoberDzik Stawią się bo sędziego zmieniają

3

20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.

HAHAHA to nieźle, wtedy my nie powinniśmy wyjść

2

El jarek marzy by Real jutro nie zagrał

Czyli marzy, by Real przegrał walkowerem xD co za łeb, jaki klub tacy kibice

0

@esem91 Kawał zawodnika

5

Które diety testowałaś?

Wszystkie. Naraz.


0

@mr Barca Moja na szczęście do mnie nie pisze, napisała tylko kilka dni po tym jak ze mną zerwała fałszywe "jak się czuje", tak to zero kontaktu z obu stron.

1

@mr Barca Nie odkryje, albo odkryje/odkryła ale i tak będzie się oszukiwać i wszystkich dookoła, że to z facetami jest coś nie tak. Zepsute laski już tak mają, moja była tak samo.

1

@ranger3120 Chłop nie wie co go czeka. Niech Pan ma go w swojej opiece

0

@D10SLEO Niestety nie, Marianka fajna

0

@alone49 Jeszcze nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?