TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężko się grało 11 vs 13 (główny+VAR), ale i tak daliśmy radę, brawo drużyna
1
Barca - Hall
Real - Pudzian
0
@krol211 Fort zagra
1
Ciekawe co by się tu działo, gdyby Hansi postawił dziś na Ter Stegena xD
1
@blakkudium Nie no 4-2, jeden kibic Barcy podobno złamał nos kibicowi Madrytu
6
@draxidox nie ma pdfa, fake
30
Hans Dieter Flick zdobywa tryplet a potem zostaje papieżem
JEDZIEMY
4
@ngif A ja wolę Rekina na '9' a za plecami Olmo.
10
Jak byłem dzieckiem, myślałem że to kobiety są tymi które bardziej "lubią" dzieci. Dorosłość zmieniła moje postrzeganie diametralnie
0
@FcPortoFan1999 Za dużo chciałbyś wiedzieć
1
Plan na dziś: odpoczynek po obiedzie, siłka, zakupki, umycie wora i na koniec meczyk. Piękny dzień
0
@PatrykBarca on co tydzień coś łapie
0
Jutro tym składem możemy wyjść i tak wygramy
1
Ancelotti po tym, jak dowiedział się, że jednak grają:
0
@tomek8756 to trochę za późno panie Donku
2
@Cule1234 Nie miałem czasu go przeczytać
xDDD ale GOAT
0
Dobra koniec tej zabawy, dawać na ring 4x4, gołe łapy, 5 na 5, od nas Kounde, Araujo, Inigo, Ferran i Lewy
4
Jeśli zmienią sędziów tego meczu to Real musi zostać zgrillowany przez całe piłkarskie społeczeństwo.
0
@Blantozaur Przecież to PK a nie la liga xD
0
@macio_944 Chyba Cię pogrzało, Real wpływa na sędziów, ci się uginają i my mamy to tolerować, udawać że to normalne i jak gdyby nigdy nic wyjść i grać? Jak raz na to przyzwolimy to będzie tak potem co chwila, zejdź na ziemię
1
@RoberDzik Stawią się bo sędziego zmieniają
3
20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.
HAHAHA to nieźle, wtedy my nie powinniśmy wyjść
2
El jarek marzy by Real jutro nie zagrał
Czyli marzy, by Real przegrał walkowerem xD co za łeb, jaki klub tacy kibice
0
@esem91 Kawał zawodnika
5
Które diety testowałaś?
Wszystkie. Naraz.
0
@mr Barca Moja na szczęście do mnie nie pisze, napisała tylko kilka dni po tym jak ze mną zerwała fałszywe "jak się czuje", tak to zero kontaktu z obu stron.
1
@mr Barca Nie odkryje, albo odkryje/odkryła ale i tak będzie się oszukiwać i wszystkich dookoła, że to z facetami jest coś nie tak. Zepsute laski już tak mają, moja była tak samo.
1
@ranger3120 Chłop nie wie co go czeka. Niech Pan ma go w swojej opiece
0
@D10SLEO Niestety nie, Marianka fajna
0
@alone49 Jeszcze nie