TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
No i brawo, żadna praca nie hańbi. Jak lubi taką robotę, ma nadal coś wspólnego ze sportem to tylko bić brawo.
0
@Pawlak1992 To prawie jak z wszystkim, Ameryki nie odkryłeś.
11
Carlo Biden Ancelotti zostań jeszcze na 2 lata. Prosimy.
0
No i mówiłem, że Nietoperze urwą punkty Realowi to mówiliście, że nie ma opcji xd
0
@Criss18Barca No to szanse są wyrównane, remis może być
0
Real gra z Valencią w składzie z dwoma Franami, Wrzutquezem i Czuamenim na obronie, jak dziś nie stracą punktów to nie wiem
18
Inigo ma kontuzję kibiców Realu Madryt - boli go dupa.
1
@Herbert ale dupa go boli to może nie usiedzi
0
@Gaudi79 Pominąłem jedną pozycję, Fermin lub Gavi.
0
@gumaz Odpoczywać to można przy korzystnym wyniku. Najpierw trzeba sobie zapewnić 3 punkty, nie ma kalkulacji. Mistrz jest w naszych rękach i trzeba go zdobyć.
0
Szczęsny-Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde-de Jong-Pedri-Fermin-Yamal-Lewandowski-Raphinha
0
@HavertzKai bo jest małym leniem
2
@ShawnC A dlaczego ma to deklarować? Broni lepszy, jak na treningach ter Stegen będzie lepiej wyglądał to logiczne, że postawi na Niemca.
0
@RoberDzik pracujesz u Lucka na garażu?
0
https://x.com/arktos0/status/1906671820880613542
bywa i tak
2
@Criss18Barca Jak nie przyjdzie jakiś Julian Alvarez czy inny Isak to nie
0
Pulido Santana to najnowszy nabytek rządowych?
1
Irytuje mnie jak ktoś mówi fudamenty zamiast fundamenty, albo minimetr zamiast milimetr.
0
@Popitek12 tyle to ja mam w diku
5
@Andi18 pod kopułą to on nigdy dobrze nie miał
6
@Pedri16Future Może po to, że będzie go potrzebował wpuścić z ławki?
2
@4drian0 Czyli naszym zabrakło Finlandii przed meczem
0
Jaka różnica w związku między chłopem a kobietą wg Was jest odpowiednia? A jaka jest już przesadą?
0
Czawi Simon xDDD
0
Niegranie systemem 4-2-3-1 preferowanym przez Flicka w dzisiejszym futbolu to kryminał. Najlepsze ustawienie.
5
@dawidz4 W kuchni, ewentualnie w salonie
0
@Natenczas Iphone mi to wysyła raz na tydzień, zwykle jakieś niecałe 2h dziennie.
0
@pt9 No i to oglądanie dupeczek na ig kilka minut dziennie nie ma na Ciebie dobrego wpływu.
3
@YeastMoss Jeśli to nie bait to zgadzam się ogólnie.
3
Fajny plac zabaw, pewnie Czaskoski za 100 koła go stawiał