66

No i brawo, żadna praca nie hańbi. Jak lubi taką robotę, ma nadal coś wspólnego ze sportem to tylko bić brawo.

0

@Pawlak1992 To prawie jak z wszystkim, Ameryki nie odkryłeś.

11

Carlo Biden Ancelotti zostań jeszcze na 2 lata. Prosimy.

0

No i mówiłem, że Nietoperze urwą punkty Realowi to mówiliście, że nie ma opcji xd

0

@Criss18Barca No to szanse są wyrównane, remis może być

0

Real gra z Valencią w składzie z dwoma Franami, Wrzutquezem i Czuamenim na obronie, jak dziś nie stracą punktów to nie wiem

18

Inigo ma kontuzję kibiców Realu Madryt - boli go dupa.

1

@Herbert ale dupa go boli to może nie usiedzi

0

@Gaudi79 Pominąłem jedną pozycję, Fermin lub Gavi.

0

@gumaz Odpoczywać to można przy korzystnym wyniku. Najpierw trzeba sobie zapewnić 3 punkty, nie ma kalkulacji. Mistrz jest w naszych rękach i trzeba go zdobyć.

0

Szczęsny-Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde-de Jong-Pedri-Fermin-Yamal-Lewandowski-Raphinha

0

@HavertzKai bo jest małym leniem

2

@ShawnC A dlaczego ma to deklarować? Broni lepszy, jak na treningach ter Stegen będzie lepiej wyglądał to logiczne, że postawi na Niemca.

0

@RoberDzik pracujesz u Lucka na garażu?

0

2

@Criss18Barca Jak nie przyjdzie jakiś Julian Alvarez czy inny Isak to nie

0

Pulido Santana to najnowszy nabytek rządowych?

1

Irytuje mnie jak ktoś mówi fudamenty zamiast fundamenty, albo minimetr zamiast milimetr.

0

@Popitek12 tyle to ja mam w diku

5

@Andi18 pod kopułą to on nigdy dobrze nie miał

6

@Pedri16Future Może po to, że będzie go potrzebował wpuścić z ławki?

2

@4drian0 Czyli naszym zabrakło Finlandii przed meczem

0

Jaka różnica w związku między chłopem a kobietą wg Was jest odpowiednia? A jaka jest już przesadą?

0

Czawi Simon xDDD

0

Niegranie systemem 4-2-3-1 preferowanym przez Flicka w dzisiejszym futbolu to kryminał. Najlepsze ustawienie.

5

@dawidz4 W kuchni, ewentualnie w salonie

0

@Natenczas Iphone mi to wysyła raz na tydzień, zwykle jakieś niecałe 2h dziennie.

0

@pt9 No i to oglądanie dupeczek na ig kilka minut dziennie nie ma na Ciebie dobrego wpływu.

3

@YeastMoss Jeśli to nie bait to zgadzam się ogólnie.

3

Fajny plac zabaw, pewnie Czaskoski za 100 koła go stawiał


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?