0

@tbas W wielu przypadkach tak.

1

@Jakchcesz @lithotripter nie o to mi chodzi, o sam fakt że teraz coraz wiecej rozwodów, nieudanych małżeństw itp.

4

Mój jeden wujek żyje w separacji ze swoją "żoną" od jakichś 15 lat, żona nie chce rozwodu. Teraz się dowiedziałem, że drugiego wujka żona złożyła pozew o rozwód, małżeństwo od 20 lat, dzieciaki 18 i 12 lat. Chore czasy. Ludzie głupi. Strach się z kimś wiązać.

0

@La Pulgaa Autokarem to flixbus pewnie

7

@KamQiX daj znać jak było, brak odzewu bedzie jednoznaczny...

0

Wyczytałem na twitterze, że każdy polski kibic w koszulce Chelsea dostaje manto w Warszawie, prawda to?

1

Największe osiągnięcie Realu i ich kibiców w tym sezonie dotychczas? Powołanie Asencio do repki Hiszpanii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wciąż z uśmiechem na twarzy
ja nie przestaje marzyć

11

@Patrykl145 Idzie do RealMadridTV

1

@Jakchcesz Mama mi tak mówiła

0

Mówili mi, że nikim nie będę
Udowodnię im, że byli w błędzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Walker Moja była jest przedszkolanką. Dzieciaki dają im popalić ostro. Nie idzie nie przekładać tego na życie prywatne.

1

Najlepszy transfer minionego lata? Pan z mojego awatara.

7

Kibice widzą. Zdecydowanie.

0

@HypeR Niech siedzą ławce, niech zajeżdża tego Le Normanda i Asencio.

1

@FCB_dimiC Bóg zapłać.

0

@FCB_dimiC Nie słyszałem. wygooglowałem.

0

@FCB_dimiC Nope, nie w Krakowie, okolice.

0

@FCB_dimiC Kierownikiem jeszcze nie, na razie skromnym inżynierem produkcji :D

0

@FCB_dimiC Ja jeszcze dwa dni urlopu w tym miesiącu. Od kwietnia nowa praca.

5

Jutro urlopik, weekendzik przedłużony tak można żyć.

0

@Faro Madryle lubią drukarzy.

2

IniGOAT Martinez. Kot. To jest jego sezon.

3

Tak było xDD

2

Ten mecz ma jeden minus. Ten minus to lewandowski

0

@sergio5 Myślałem, że to o Annie Stachurskiej i Beluso.

2

Głosowałbym, charakternie


2

Wg ChatGPT Barca pokona w finale LM PSG 3:2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?