TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem Wam, że kupując koszulkę Raphinhi w październiku nawet do głowy mi nie przyszło, że być może kupuję koszulkę gościa, który dostanie ZP.
0
Nie chcecie się poznać?
0
Phil de Fries vs Arek Wrzosek w czerwcu, nie za wcześnie dla Arka walka?
1
@tbas Szkoda, że nie mam żony, dla takich chwil warto żyć
0
@Marcelinho99 Jak wystawił Fatiego z Majorką to i ter Statue w meczu z Valladolid może wystawić
4
@4drian0 Mmm bimbaliones
18
Wracam se z roboty, grzejek obiadek i wychodzę w krótkim rękawku i spodenkach do altanki zjeść sobie, altanka z dwóch stron "ogrodzona" choineczkami i krzaczkami. Zima ma swoje plusy, ale to jednak jest coś pięknego. Ciepłoluby łączmy się
0
@Barcafan2020 Fati
1
Yamal ma bardzo słabe wykończenie, musi to dopracować
0
@Sulimo A Araujo nie miał szansy otworzyć wyniku?
1
Każdy zawodnik A-klasy strzela w tej sytuacji gola
4
Biorę tego Taha za Araujo w ciemno
0
W końcu Fort, ale szkoda że Fati jest
3
Zawsze lepiej wziąć tę ulotkę, pamietajcie
4
Twój stary w '79' jako kierowca ciężarówki
0
@Starrk Wg Julki z twittera tak.
0
@gumaz Ja tez byłem
11
*matka porzuca dziecko do pustostanu*
Julka na twitterze: "dlaczego tylko matka ma dostać wyrok, a czemu nie ojciec też?"
XD
46
Gdyby był VAR, to Real zamiast 15 LM miałby 5.
0
Ta po prawej to Gizela Jagielska?
3
@Patriskos Prawonożny pomocnik na LO? Ciekawe
0
Pomyślcie co by taki skład, cały zdrowy i wypoczęty zrobił w finale PK z białymi:
Szczęsny - Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde - Casado-Pedri - Yamal-Olmo-Raphinha - Lewy
11
Jego to można wpuszczać przy wyniku 5-0 a nie przy remisie xD
4
Co on na siebie założyli?
1
A może by tak 3-5-2 zagrać z Realem?
Szczęsny - Cubarsi-Inigo-Kounde - Yamal-Pedri-de Jong-Gavi-Raphinha - Olmo-Ferran
0
Ze zdrowym Olmo i Balde nie bałbym się do końca sezonu nikogo, jednak z Martinem na boku plus jeśli Olmo znów by wypadł to z Interem w dwumeczu może być ciężko.
0
@macio_944 Masz rację, co nie zmienia faktu że jesteś strasznie irytujący.
0
Flick do maja jendak
1
de Jong i Araujo to dwa nawiększe zagrożenia tej Barcy, obaj do odpalenia w lecie
4
@macio_944 4. Użytkownik @macio_944 .