4

Powiem Wam, że kupując koszulkę Raphinhi w październiku nawet do głowy mi nie przyszło, że być może kupuję koszulkę gościa, który dostanie ZP.

0

Nie chcecie się poznać?


0

Phil de Fries vs Arek Wrzosek w czerwcu, nie za wcześnie dla Arka walka?

1

@tbas Szkoda, że nie mam żony, dla takich chwil warto żyć

0

@Marcelinho99 Jak wystawił Fatiego z Majorką to i ter Statue w meczu z Valladolid może wystawić

4

@4drian0 Mmm bimbaliones

18

Wracam se z roboty, grzejek obiadek i wychodzę w krótkim rękawku i spodenkach do altanki zjeść sobie, altanka z dwóch stron "ogrodzona" choineczkami i krzaczkami. Zima ma swoje plusy, ale to jednak jest coś pięknego. Ciepłoluby łączmy się

0

1

Yamal ma bardzo słabe wykończenie, musi to dopracować

0

@Sulimo A Araujo nie miał szansy otworzyć wyniku?

1

Każdy zawodnik A-klasy strzela w tej sytuacji gola

4

Biorę tego Taha za Araujo w ciemno

0

W końcu Fort, ale szkoda że Fati jest

3

Zawsze lepiej wziąć tę ulotkę, pamietajcie


4

Twój stary w '79' jako kierowca ciężarówki


0

@Starrk Wg Julki z twittera tak.

0

@gumaz Ja tez byłem

11

*matka porzuca dziecko do pustostanu*
Julka na twitterze: "dlaczego tylko matka ma dostać wyrok, a czemu nie ojciec też?"

XD




46

Gdyby był VAR, to Real zamiast 15 LM miałby 5.

0

Ta po prawej to Gizela Jagielska?


3

@Patriskos Prawonożny pomocnik na LO? Ciekawe

0

Pomyślcie co by taki skład, cały zdrowy i wypoczęty zrobił w finale PK z białymi:

Szczęsny - Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde - Casado-Pedri - Yamal-Olmo-Raphinha - Lewy

11

Jego to można wpuszczać przy wyniku 5-0 a nie przy remisie xD

4

Co on na siebie założyli?


1

A może by tak 3-5-2 zagrać z Realem?

Szczęsny - Cubarsi-Inigo-Kounde - Yamal-Pedri-de Jong-Gavi-Raphinha - Olmo-Ferran

0

Ze zdrowym Olmo i Balde nie bałbym się do końca sezonu nikogo, jednak z Martinem na boku plus jeśli Olmo znów by wypadł to z Interem w dwumeczu może być ciężko.

0

@macio_944 Masz rację, co nie zmienia faktu że jesteś strasznie irytujący.

0

Flick do maja jendak

1

de Jong i Araujo to dwa nawiększe zagrożenia tej Barcy, obaj do odpalenia w lecie

4

@macio_944 4. Użytkownik @macio_944 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?