3

@YeastMoss Jeśli to nie bait to zgadzam się ogólnie.

3

Fajny plac zabaw, pewnie Czaskoski za 100 koła go stawiał


2

Ale przyznajcie, że po tym golu każdy z nas myślał że idziemy po Mistrzostwo xD



0

Jemu tak specjalnie kazali gadać?


1

Noo , moim zdaniem, kilka niedociągnięć jest...

0

@Rastafarnianin Porzeczka jest rasistą

1

@Safrani Tak jest. Za coś trzeba żyć.

0

No i weekend. Ostatni tydzień w aktualnej robocie, a od kwietnia nowa.

2

Hato wjechał z Le Normanda jak Hajto na pasach w pewną panią

1

@PIWOSZ89 Francja bo Mbappe i Dumbele

0

Ciekawe jak duży wpływ miał fakt, że Hiszpania wygrała ostatnie ME na psychę, pewność siebie takich zawodników jak Pedri, Rekin czy Yamal. Myślę, że to też jest ważny czynnik, dzięki któremu teraz widzimy ich w takiej formie w maszynie Flicka.

2

@macio_944 Gdyby to był Real Madryt to by przełożyli
Każdy to wie.

1

@Encore Nie ma się co dziwić, jak na napadzie gra maszyna a na skrzydle Liją

1

@Herato ME i MŚ mi wystarczają, niepotrzebne to.

1

@blakkudium Oby się nie połamał, bo Casado już out

11

Czuameni nietrafiający w bramkę w serii rzutów karnych finału MŚ Argentyna - Francja to piękny moment w historii futbolu, cieszynka Dibu po tym uderzeniu też piękna xd

0

W tym kraju sprawiedliwie jest, gdy kobiety mają lepiej/łatwiej.
W Hiszpanii sprawiedliwie jest, gdy Real ma lepiej/łatwiej od Barcelony.

10

Namówiłeś, możesz wracać.

0

@BORO_12 Zawodnik zawodnikowi nie równy i wiek tak samo, jedni grają prawie do '40-ki', inni już po 30 kończą.

0

@skubi99 @BORO_12 no przy Cubarsim czy Asencio to można tak to nazwać

1

@maroon A to się płaci za wstęp? Od kiedy?

0

@Barcaa12 No wiadomo, ale idąc tą logiką wgl można nie grać w repce. Ale i tak mają ból tyłka, że 18-letni Cubarsi czy dziadek Le Normand są przed nim w hierarchii.

1

@maroon Ja to bym chciał zobaczyć na żywo Sławka popylającego na hulajnodze.

5

Hahh madryciaki w płacz, bo Asencio poza kadrą xD

1

@Safrani Tak było, widziałem zdjęcie.

8

@jacobFCB Pan się chyba pomylił

0

@bartekvisca Dobra to może pomyliłem z inną metodą xD Jakaś metoda, która może spowodować wymazanie pewnej części pamięci chorego.

0

@bartekvisca Też o tym czytałem w książce o depresji, ale chyba nie jest to bardzo bezpieczna metoda.

0

@NeroTFP1
To nie o mnie jak coś. A zmiana z tego co wiem to już była, nawet nie wiem, czy nie więcej jak raz.

0

@bartekvisca Pewnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?