TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arda MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X E OC 12GB GDDR6X
chyba, że wolisz radeona to ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger OC 16GB GDDR6 (RX7800XT CL 16GO)
0
@arda karta do 5 tyś czy komp do 5 tyś?
6
Syn: Mamo ja chce Kimmicha w Barcy
Mama: Mamy Kimmicha w Barcy
Kimmich w Barcy:
1
@J4no ryzyk fizyk
2
@blakkudium A Inakiego Peni nie chcą przypadkiem?
2
Ostatni mecz Barcy 26 maja z Sevillą. Niecałe dwa miesiące minęły. Ten czas wystarczył, by znów pojawił się głód oglądania Barcy w piłce klubowej, szczególnie gdy na ławce zasiadać będą profesjonaliści i fachury, a nie ogrodnik ze swoim bratem i innymi szwagrami. Nudne Euro też nie oddało za bardzo. Czekamy na sierpień i pierwsze mecze o coś, bo jednak sparingi to nie to samo. Ja tęsknię.
3
@Mazi ja wierzę, że ktoś go kupi
14
@Rastafarnianin może i śmieszne, ale za to prawdziwe
10
Takie mają miny, jakby już 60 meczów w sezonie rozegrali każdy xd
4
@Bart1 tak, kupić blender i już nie przeglądać
mam nadzieje, że pomogłem
27
ambasador Argentyny
0
@PatrykBarca na pewno będą jakieś odejścia, mówie tylko że jeśli zostaną tacy zawodnicy jak rekin i raphinha, a przyjdzie Nico to Fati powącha murawę dopiero w pucharze króla
0
Ale ekipe żeście zmontowali, ekipe totalnych kozaków kurła
0
@Bulbulator nie ma bata, Nico będzie podstawa LN jeśli przyjdzie, a w kolejce na ławce będą Raphinha czy Torres, jeden i drugi jest dużo lepszy pod każdym względem od Fatiego
0
@PaPo varciniak
0
@blakkudium czyli jest tłumacz
1
@blakkudium czyli tyle co Nico do nas - 58 milionów
0
@Bulbulator Przed Ansu w kolejce będą: Nico, Raphinha, Torres.
0
@Bulbulator wróć do Brighton i nie wracaj do Barcy
0
Jak świat długi szeroki
Od początku naszych dni
Z naturą nie wygra nikt
Samiec lgnie do samicy
Musisz się starać
Próbować walczyć a jak
To nie przynosi skutku
To odpuść sobie głupku ją
0
@Krzysztof1987 wejście raz dziennie na każdy obiekt, który przynależy
0
Karta Multisport Classic za 60 zł, dobry deal czy nie bardzo?
1
Na każdym zdjęciu wygląda inaczej xd pewnie podjebki same
0
@Mario96w ja nie chce, udostępniam tylko zdjęcie z twittera xd
2
Ewidentnie LAMAL jest na kawie piernikowej od WK
0
@Kgorecki2500 wtedy nie chce
0
@Joe_Barbaro @HypeR nie ma problemu, wyślijcie tylko z góry pieniądze
0
Nie wiem jak Wy, ale ja widzę to tak: jutro Hiszpania wygrywa ME2024, Yamal z golem, zdobywa MVP turnieju, Barca daje mu '10' na koszulce (tak też uważam, że za wcześnie, ale jak już mu dadzą to co zrobisz) no i po prezentacji nowej koszuleczki zamawiam z Yamalkiem i dychą koszuleczkę.
0
Inigo to szef, kapitan bez opaski. Nie odejdzie, zaczeka na rejestrację.
3
Pokazuje sposób w jaki "zaliczyła"