2

@arda MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X E OC 12GB GDDR6X
chyba, że wolisz radeona to ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger OC 16GB GDDR6 (RX7800XT CL 16GO)

0

@arda karta do 5 tyś czy komp do 5 tyś?

6

Syn: Mamo ja chce Kimmicha w Barcy
Mama: Mamy Kimmicha w Barcy
Kimmich w Barcy:


1

@J4no ryzyk fizyk

2

@blakkudium A Inakiego Peni nie chcą przypadkiem?

2

Ostatni mecz Barcy 26 maja z Sevillą. Niecałe dwa miesiące minęły. Ten czas wystarczył, by znów pojawił się głód oglądania Barcy w piłce klubowej, szczególnie gdy na ławce zasiadać będą profesjonaliści i fachury, a nie ogrodnik ze swoim bratem i innymi szwagrami. Nudne Euro też nie oddało za bardzo. Czekamy na sierpień i pierwsze mecze o coś, bo jednak sparingi to nie to samo. Ja tęsknię.

3

@Mazi ja wierzę, że ktoś go kupi

14

@Rastafarnianin może i śmieszne, ale za to prawdziwe

10

Takie mają miny, jakby już 60 meczów w sezonie rozegrali każdy xd


4

@Bart1 tak, kupić blender i już nie przeglądać

mam nadzieje, że pomogłem

27

ambasador Argentyny

0

@PatrykBarca na pewno będą jakieś odejścia, mówie tylko że jeśli zostaną tacy zawodnicy jak rekin i raphinha, a przyjdzie Nico to Fati powącha murawę dopiero w pucharze króla

0

Ale ekipe żeście zmontowali, ekipe totalnych kozaków kurła



0

@Bulbulator nie ma bata, Nico będzie podstawa LN jeśli przyjdzie, a w kolejce na ławce będą Raphinha czy Torres, jeden i drugi jest dużo lepszy pod każdym względem od Fatiego

0

@PaPo varciniak

0

@blakkudium czyli jest tłumacz

1

@blakkudium czyli tyle co Nico do nas - 58 milionów

0

@Bulbulator Przed Ansu w kolejce będą: Nico, Raphinha, Torres.

0

@Bulbulator wróć do Brighton i nie wracaj do Barcy

0

Jak świat długi szeroki

Od początku naszych dni

Z naturą nie wygra nikt

Samiec lgnie do samicy

Musisz się starać

Próbować walczyć a jak

To nie przynosi skutku

To odpuść sobie głupku ją

0

@Krzysztof1987 wejście raz dziennie na każdy obiekt, który przynależy

0

Karta Multisport Classic za 60 zł, dobry deal czy nie bardzo?

1

Na każdym zdjęciu wygląda inaczej xd pewnie podjebki same

0

@Mario96w ja nie chce, udostępniam tylko zdjęcie z twittera xd

2

Ewidentnie LAMAL jest na kawie piernikowej od WK


0

@Kgorecki2500 wtedy nie chce

0

@Joe_Barbaro @HypeR nie ma problemu, wyślijcie tylko z góry pieniądze

0

Nie wiem jak Wy, ale ja widzę to tak: jutro Hiszpania wygrywa ME2024, Yamal z golem, zdobywa MVP turnieju, Barca daje mu '10' na koszulce (tak też uważam, że za wcześnie, ale jak już mu dadzą to co zrobisz) no i po prezentacji nowej koszuleczki zamawiam z Yamalkiem i dychą koszuleczkę.

0

Inigo to szef, kapitan bez opaski. Nie odejdzie, zaczeka na rejestrację.

3

Pokazuje sposób w jaki "zaliczyła"


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?