3

Pokazuje sposób w jaki "zaliczyła"


10

Ładnie to pani zrobiła


0

Ale bym obejrzał tak maszynę fizyczną Flicka tak o

8

Robert Lewandowski w tajemnicy przed światem miał zrobić licencjat i magisterkę na łódzkiej uczelni związanej z naukowcem podejrzanym o handel dyplomami. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe informacje. — Nie widziałam go na oczy na moich egzaminach, tymczasem z dokumentów, które pokazano mi na przesłuchaniu, wynika, że dwukrotnie zaliczył u mnie mój przedmiot — mówi Onetowi łódzka socjolog Barbara Mrozińska, związana wcześniej z uczelnią, na której kapitan polskiej kadry miał zdobyć dyplom.

kto by się spodziewał, że półmózg kupił sobie wykształcenie xd

3

@ACMaldini3 A ja myślę, że to Holendrzy będą łatwiejsi

4

Środa minie, tydzień zginie

2

@RoberDzik sprzedac lewego

0

@tbas Nasz rząd

1

@Stinger_ Jak mają pieniądze to lecą. Ja nikomu w kieszeń nie zaglądam i Tobie też to radzę.

5

Odnośnie tego pomysłu rządu o zakazie wyjeżdżania z dziećmi w czasie roku szkolnego. Mój wujek ma dwójkę dzieci: 11 i 17 lat. Na wakacje potrafią lecieć 3, 4 a nawet 5 razy do roku, zwykle w czasie roku szkolnego, albo częściowo gdy jest wolne, a częściowo w dni nauki. Dzieciaki dzięki temu były już w tylu krajach, co przeciętny Polak przez całe życie ich nigdy nie zobaczy (Już około 20 a może i 30 różnych krajów). Nie przeszkadza im to w dobrych ocenach, świadectwach z paskiem. A dzięki temu są obyte w świecie, znają bardzo dobrze język angielski, a starsza kuzynka również uwaga: JAPOŃSKI. Czy na prawdę przez tak głupią decyzję rządu mają z tego zrezygnować? No i jeździć tylko w okresie lipiec-sierpień, gdzie jest masa ludzi wszędzie i dużo drożej? GŁUPOTA i ograniczanie wolności ludzi. Tyle w temacie.

1

Nudzi mnie to Euro niemiłosiernie. Jeden z najgorszych turniejów w piłce reprezentacyjnej w ostatnich latach. Niech ta Hiszpania wygra i kończymy, dawać maszynę Flicka.

1

Araujo wypad z tego klubu do Monachium, Raphinha w kolejce do opaski kapitana.

1

Jutro nico strzela gola i jako cieszynke ściąga koszulke Hiszpanii a pod spodem trykot Barcelony

0

@Janas11224 olimp ma w tabletkach dobrą, walisz 3 duże tabsy raz dziennie popijasz wodą i git

0

Ale dzisiaj wjedzie duży kebabik w cieście, z frytkami, mieszany mieszany

0

@ViscaelBarca2007 podsumowując Rapha jest lepszym zawodnikiem niż Nico i każdy to wie, tylko że potrzebujemy LS, a Rapha to prawy

0

faje promki na eobuwie, można wyciągnąć buty za 80 zł całkiem niezłe i wygodne

3

nie lubie melanży chyba ze z tobom, nie pale chyba że z tobom

12

@macio_944 Barcelona: interesuje się losowym ogórkiem z Anglii
kluby PL: :O

0

@tomek8756 pewnie dużo zależy czy jesteś/ście wierzący czy nie

4

Lepiej niech nie trenuje, bo jeszcze lekarze i medycy z urlopów nie powracali.

1

@MichuZ44 obalenie rządu Tuska

25

@Arden Do Choroszczy

0

Szybka piłka, wino dla pary młodej na wesele, nie wiem jakie lubią, ktoś coś poleci? tak do stówki

12

Komunikatu o odejściu Roberto jeszcze nie ma bo montażysta klei filmik 30 sekundowy z golem vs PSG

0

@tristan87 żegnamy hiszpańskiego hajto

0

@ZygmuntTrzeciFaza Dokładnie tak, nie rozmawiam z innymi ludźmi w pracy o polityce.

2

@Kgorecki2500 zgadzam się, również słuchając jego komentarza

0

@tristan87 najwyżej go zdejmą z boiska

0

A wy jak tam dalej bez klimy siedzicie biedaki? haha nawet mi was nie żal xd

https://x.com/krolbijedame/status/1807315854284992969

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?