TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pokazuje sposób w jaki "zaliczyła"
10
Ładnie to pani zrobiła
0
Ale bym obejrzał tak maszynę fizyczną Flicka tak o
8
Robert Lewandowski w tajemnicy przed światem miał zrobić licencjat i magisterkę na łódzkiej uczelni związanej z naukowcem podejrzanym o handel dyplomami. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe informacje. — Nie widziałam go na oczy na moich egzaminach, tymczasem z dokumentów, które pokazano mi na przesłuchaniu, wynika, że dwukrotnie zaliczył u mnie mój przedmiot — mówi Onetowi łódzka socjolog Barbara Mrozińska, związana wcześniej z uczelnią, na której kapitan polskiej kadry miał zdobyć dyplom.
kto by się spodziewał, że półmózg kupił sobie wykształcenie xd
3
@ACMaldini3 A ja myślę, że to Holendrzy będą łatwiejsi
4
Środa minie, tydzień zginie
2
@RoberDzik sprzedac lewego
0
@tbas Nasz rząd
1
@Stinger_ Jak mają pieniądze to lecą. Ja nikomu w kieszeń nie zaglądam i Tobie też to radzę.
5
Odnośnie tego pomysłu rządu o zakazie wyjeżdżania z dziećmi w czasie roku szkolnego. Mój wujek ma dwójkę dzieci: 11 i 17 lat. Na wakacje potrafią lecieć 3, 4 a nawet 5 razy do roku, zwykle w czasie roku szkolnego, albo częściowo gdy jest wolne, a częściowo w dni nauki. Dzieciaki dzięki temu były już w tylu krajach, co przeciętny Polak przez całe życie ich nigdy nie zobaczy (Już około 20 a może i 30 różnych krajów). Nie przeszkadza im to w dobrych ocenach, świadectwach z paskiem. A dzięki temu są obyte w świecie, znają bardzo dobrze język angielski, a starsza kuzynka również uwaga: JAPOŃSKI. Czy na prawdę przez tak głupią decyzję rządu mają z tego zrezygnować? No i jeździć tylko w okresie lipiec-sierpień, gdzie jest masa ludzi wszędzie i dużo drożej? GŁUPOTA i ograniczanie wolności ludzi. Tyle w temacie.
1
Nudzi mnie to Euro niemiłosiernie. Jeden z najgorszych turniejów w piłce reprezentacyjnej w ostatnich latach. Niech ta Hiszpania wygra i kończymy, dawać maszynę Flicka.
1
Araujo wypad z tego klubu do Monachium, Raphinha w kolejce do opaski kapitana.
1
Jutro nico strzela gola i jako cieszynke ściąga koszulke Hiszpanii a pod spodem trykot Barcelony
0
@Janas11224 olimp ma w tabletkach dobrą, walisz 3 duże tabsy raz dziennie popijasz wodą i git
0
Ale dzisiaj wjedzie duży kebabik w cieście, z frytkami, mieszany mieszany
0
@ViscaelBarca2007 podsumowując Rapha jest lepszym zawodnikiem niż Nico i każdy to wie, tylko że potrzebujemy LS, a Rapha to prawy
0
faje promki na eobuwie, można wyciągnąć buty za 80 zł całkiem niezłe i wygodne
3
nie lubie melanży chyba ze z tobom, nie pale chyba że z tobom
12
@macio_944 Barcelona: interesuje się losowym ogórkiem z Anglii
kluby PL: :O
0
@tomek8756 pewnie dużo zależy czy jesteś/ście wierzący czy nie
4
Lepiej niech nie trenuje, bo jeszcze lekarze i medycy z urlopów nie powracali.
1
@MichuZ44 obalenie rządu Tuska
25
@Arden Do Choroszczy
0
Szybka piłka, wino dla pary młodej na wesele, nie wiem jakie lubią, ktoś coś poleci? tak do stówki
12
Komunikatu o odejściu Roberto jeszcze nie ma bo montażysta klei filmik 30 sekundowy z golem vs PSG
0
@tristan87 żegnamy hiszpańskiego hajto
0
@ZygmuntTrzeciFaza Dokładnie tak, nie rozmawiam z innymi ludźmi w pracy o polityce.
2
@Kgorecki2500 zgadzam się, również słuchając jego komentarza
0
@tristan87 najwyżej go zdejmą z boiska
0
A wy jak tam dalej bez klimy siedzicie biedaki? haha nawet mi was nie żal xd
https://x.com/krolbijedame/status/1807315854284992969