1

@tbas spokojnie nie wykupią go

0

@beter2 ja biore w ciemno porażkę 0-3

xDDD
chłopie jesteśmy mistrzem Hiszpanii i mamy drżeć o wynik z drużyną z 6 miejsca? ocknij sie

8

Ten Virgili jako zmiennik Raphinhi lepszy jak drewno Rashford

2

A piłkarzyk z ekstraklasy już poszedł w odstawkę czy jest cuckoldem?


0

@esem91 Wtedy ładuje przez okno

6

Potężny Bór wyjaśnia wieniawe


3

@Luciano99 może się wybierzesz


8

Ach ta tolerancyjna Koalicja Obywatelska


0

Trochę to dla mnie niepojęte, że u mnie na głębokiej wsi są drogi nowe eleganckie, między jedną a drugą wsią tak samo, żadnych dziur. Nowe asfalty.

A droga między miastem a miastem jest w takim stanie. Serio aż taki brak kasy na takie rzeczy?


32

Ale by mi było wstyd, gdybym był kibicem Realu i mój trener gadał po każdym meczu to, co gada xd trzeba nie mieć wstydu i moralności

4

@kaamil1910 i to ma być powód by go nie zdejmowac? to jest drugi viniś z 20 iq?

3

@Nazio_87 już blisko wyciśnięcia własnej masy ciała - a to już jest dobrze! lecisz dalej

4

@norbi77 oby razem z psyholożką

6

@Gaz Albo trzeba zrobić transfery.

1

@Kinginiesta No jeśli auto dosłownie po nim przejechało to tak. Jednak często śmierć bierze się z uderzenia głową w asfalt. Wtedy kask ratuje życie

1

@majkiii D3+K2
Omega 3
Magnez + B6

/nie nie wpłynie to na Ciebie, że zamiast 50 kg będziesz wyciskał 100
ale wspomoże regenerację, odporność, sen itp

3

@Inko Wytłumaczę Ci inaczej. Gdybym miał do wyboru uratować jednego człowieka, a tysiąc psów to uratowałbym jednego człowieka.

0

Z tego co oglądam to poseł Litewka nie miał kasku na głowie. Ehh a tyle się o tym mówi. Sam już się wyleczyłem z nienoszenia kasku.

1

@Majkel34 Człowiek będzie zawsze nad zwierzęciem. Zawsze.

1

@Popitek12 sterydy Ci na główkę źle działają

3

@Majkel34 Dla mnie żaden pies nie jest lepszy od człowieka.

0

@Majkel34 Nie, nie usprawiedliwiam. Piszę tylko, że nie wszystkie pieski są takie święte jak piszesz.

2

@Majkel34 A słyszałeś przypadek, że pies zagryzł np. dziecko? Ja tak (nie nie bronię tych zwyrodnialców)

0

@Karzel stan deweloperski

0

@alone49 nowe w nowym bloku, ale niewykończone ofc

0

568 890zł za mieszkanie 63 metry, 9000 za metr2 to mało/dużo? małe miasto powiatowe

0

@Laminedependencia tiktokowski

0

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN Lepiej, żeby ja nic jej nie przekazywał
A jak jest Ania to i beluso jest?

1

@Encore Ja to pamiętam, jak się urodził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?