TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolomen2 czyli chcialeś żeby Ci monitor dźwięk odtwarzał a nie laptop tak ?
0
@KamQiX ale on chce dźwięk z monitora czy laptopa? bo jak podepnie DVI to z lapka dalej dźwięk będzie miał
0
@kolomen2 to spróbuj DVI
0
@kolomen2 A jakim kablem szefie podpiąłeś?
27
@Janas11224 Gruby pijesz?
-Kurła pewnie, lej
Gruba pijesz?
-Co ty powiedziałeś do mnie? Gruba?
1
@NeroTFP1 Ja tam się napiję raz, dwa razy w miesiącu, zwykle tego Dzika od WK.
19
Komentarz usunięty
1
W sumie dobry biznes
1
@Sergio_Devils ale zarejestrowali, może
2
@wpwelement Ok, faktycznie w opisie tweeta było. Nie gniewam się w takim razie i dzięki za wytłumaczenie
1
@MateS Może zrób jedną porcję jak standardowo robisz z wodą/mlekiem, wypij trochę i zobacz jak w smaku, jak bez różnicy to pewnie git jeszcze
0
@MateS o ile? jak do jakiegoś miesiąca to bym żarł i tak
0
@Rewolucja123 Wczoraj wleciał, jutro leci, dziś jakiś brzuch w domu
1
@wpwelement A co w stwierdzeniu: "Prosze ustąpić miejsca, Inżynierowie jadą na Politechnike" jest niekulturalnego?
0
W sobotę 3 Króli, będą kurierzy Inpost do paczkomatów jeździć? Pewnie nie ?
13
@MarioVeB! Jakby działał regulamin, to taki mózg jak ty by już dawno perma dostał
0
@Transu96 Czego nie ma? No posta nie ma bo usunęli xD
0
@tristan87 Tak jest
1
@Moderacja @wpwelement dlaczego usunęliście mojego tweeta? Jaki punkt regulaminu on łamie?
1
Czavi dzisiaj zaskoczy wszystkich i Wiktorek od pierwszej, a Lewy na ławce
6
@MarioVeB! Muller tylko przez G
0
Trzeba iść wyngla nawieźć do domu, bo zima powraca
14
@MarioVeB! Przejąłbym się, ale zobaczyłem kto napisał komentarz
3
#XaviOut
#XaviDoStycznia
2
@ranger3120 I jeszcze mamy tak daleko do tego gównianego morza, że nawet nie pomyślimy by nad nie jechać
4
Łysy wykonuje wiele zawodów, teraz podobno jedzie na Ukrainę jako żołnierz
1
@vangoor Nic tylko Alaves Majorka i Levante
0
@JacobvelStudent Brawo, jednak już wiem kogo nominować do Złotej Piłki Fcbarca.com
3
@Encore Widzę Marciniak, słyszę to
0
HAAHA przepraszam przepraszam