TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czas dopić kawusie, pakować manatki i na trening
1
@kamilop @Coutinho007 no to git w takim razie
1
Ale ten Roque to klocek. 172 cm wzrostu i 78 kg, jeszcze w tak młodym wieku to dla piłkarza rzadkość. Za szybki to on chyba nie jest co?
5
@LM10GOAT Rekin z Tygrysem będzie duo
5
Fajne promki teraz są w sklepach typu Dino czy Biedronka, polecam sprawdzić, w Dino dziś np kupiłem sobie 3 paczki Lays w cenie 2 bo jest 2+1 gratis
0
@VegetaPolska niby czemu, nieraz 14-ki mają takie figury xD
14
@VegetaPolska vegeta nie wiem jaki insta wariacie ale wiem że z Twoim podrywem juz jest twoja
3
ale rakieta, jak nie zawsze podobają mi się ćwiczące dziewczyny tak ta jest top
https://x.com/matobekk/status/1740043362928046451
0
@gumaz A nie wiem ile mu tam ojciec wsadził do kieszony
4
Księciunio Proboszcz posiedział na Kolędzie dobrą godzinkę, dobrze się rozmawiało
3
Przynajmniej będziemy mieli drugiego brazola bez dryblingu do kompletu z Raphinhą
1
Pewnie część z Was kojarzy taki kanał na yt: "Ksiądz z osiedla", prowadzony przez w miarę młodego księdza zakonnika. Na pewno też duża część kojarzy Dymitra z kanału "Sprawdzam jak". Nagrali wspólnie podcast, rozmowę na najbardziej grzejące ludzi tematy jeśli chodzi o Kościół takie jak: pedofilia wśród księży, żony/dzieci księży, popęd seksualny, powołanie, pielgrzymki, spowiedź, finanse. Oglądnąłem całość 1h 20 min i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo spoko, bez owijania i unikania tematów. Myślę, że zarówno dla niewierzących jak i wierzących ciekawe przedstawienie tematu. Po komentarzach z resztą widać, że pozytywny odbiór film zostawił. Jak ktoś ma ochotę to polecam
8
@Emhyr Lewus powinien być w samolocie do Arabii
4
10-ka na Krychowiaka czeka
4
@blakkudium No i trafiłem
Pozdrawiam tych, którzy myśleli że dostanie lub weźmie 10 xD
3
@LM10GOAT Zgaduję, że 19 lub 16
0
@Rewolucja123 Nie wiem jakie moce posiada
0
@gumaz nie no tyle to nie
0
@LS No może faktycznie, była dyskusja o Kolędzie w styczniu np. Chodziło mi, że przy tych świętach jeszcze nie było tego tematu.
0
@tbas To urywek filmiku Kevin sam w Polsce z youtube Trojtka
3
To ja rozpocznę coroczny temat, bo jeszcze w tym roku nie widziałem. W tym roku wyjątkowo szybko, bo już dziś mam Kolędę, czyli wizytę duszpasterską księdza, jeszcze w dodatku nowego proboszcza, bo po 22 latach się zmienił. Chyba mu szepnę: "Księciuniu złoty proszę się pomodlić za Ambasadę argentyńską oraz na Barcelonę, co by to wygrała w tym sezonie choć jedno trofeum". No i do kieszonki jakiś banknot.
15
@LM10GOAT nie wiem ja tam se mówię roke
0
@ranger3120 Wygląda jak jego matka
0
@Rewolucja123 Elegancko, tak chcemy zyć !
1
@Derean Dobrze, ale jest brzydka i nic ciekawego nie wrzuca, więc nie ma się czym zachwycać. Za darmo lepsze treści są
1
@barcanawieki Już na początku grudnia
2
@Emhyr To podobnie jak u nas chyba
5
Dawać już tą Xavinetę, bo nie ma na co ponarzekać
0
Święta, święta i po świętach
0
@Mario96w z ojcem gada po polsku, z matką po ukraińsku