5

Czas dopić kawusie, pakować manatki i na trening

1

@kamilop @Coutinho007 no to git w takim razie

1

Ale ten Roque to klocek. 172 cm wzrostu i 78 kg, jeszcze w tak młodym wieku to dla piłkarza rzadkość. Za szybki to on chyba nie jest co?

5

@LM10GOAT Rekin z Tygrysem będzie duo

5

Fajne promki teraz są w sklepach typu Dino czy Biedronka, polecam sprawdzić, w Dino dziś np kupiłem sobie 3 paczki Lays w cenie 2 bo jest 2+1 gratis

0

@VegetaPolska niby czemu, nieraz 14-ki mają takie figury xD

14

@VegetaPolska vegeta nie wiem jaki insta wariacie ale wiem że z Twoim podrywem juz jest twoja

3

ale rakieta, jak nie zawsze podobają mi się ćwiczące dziewczyny tak ta jest top
https://x.com/matobekk/status/1740043362928046451

0

@gumaz A nie wiem ile mu tam ojciec wsadził do kieszony

4

Księciunio Proboszcz posiedział na Kolędzie dobrą godzinkę, dobrze się rozmawiało

3

Przynajmniej będziemy mieli drugiego brazola bez dryblingu do kompletu z Raphinhą

1

Pewnie część z Was kojarzy taki kanał na yt: "Ksiądz z osiedla", prowadzony przez w miarę młodego księdza zakonnika. Na pewno też duża część kojarzy Dymitra z kanału "Sprawdzam jak". Nagrali wspólnie podcast, rozmowę na najbardziej grzejące ludzi tematy jeśli chodzi o Kościół takie jak: pedofilia wśród księży, żony/dzieci księży, popęd seksualny, powołanie, pielgrzymki, spowiedź, finanse. Oglądnąłem całość 1h 20 min i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo spoko, bez owijania i unikania tematów. Myślę, że zarówno dla niewierzących jak i wierzących ciekawe przedstawienie tematu. Po komentarzach z resztą widać, że pozytywny odbiór film zostawił. Jak ktoś ma ochotę to polecam


8

@Emhyr Lewus powinien być w samolocie do Arabii

4

10-ka na Krychowiaka czeka

4

@blakkudium No i trafiłem
Pozdrawiam tych, którzy myśleli że dostanie lub weźmie 10 xD

3

@LM10GOAT Zgaduję, że 19 lub 16

0

@Rewolucja123 Nie wiem jakie moce posiada

0

@gumaz nie no tyle to nie

0

@LS No może faktycznie, była dyskusja o Kolędzie w styczniu np. Chodziło mi, że przy tych świętach jeszcze nie było tego tematu.

0

@tbas To urywek filmiku Kevin sam w Polsce z youtube Trojtka

3

To ja rozpocznę coroczny temat, bo jeszcze w tym roku nie widziałem. W tym roku wyjątkowo szybko, bo już dziś mam Kolędę, czyli wizytę duszpasterską księdza, jeszcze w dodatku nowego proboszcza, bo po 22 latach się zmienił. Chyba mu szepnę: "Księciuniu złoty proszę się pomodlić za Ambasadę argentyńską oraz na Barcelonę, co by to wygrała w tym sezonie choć jedno trofeum". No i do kieszonki jakiś banknot.

15

@LM10GOAT nie wiem ja tam se mówię roke

0

@ranger3120 Wygląda jak jego matka

0

@Rewolucja123 Elegancko, tak chcemy zyć !

1

@Derean Dobrze, ale jest brzydka i nic ciekawego nie wrzuca, więc nie ma się czym zachwycać. Za darmo lepsze treści są

1

@barcanawieki Już na początku grudnia

2

@Emhyr To podobnie jak u nas chyba

5

Dawać już tą Xavinetę, bo nie ma na co ponarzekać

0

Święta, święta i po świętach

0

@Mario96w z ojcem gada po polsku, z matką po ukraińsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?