1

@tristan87 Chciał poudawać chorobę, ale Deco go wyjaśnił to teraz jest okazja

0

@kuz Lego BRAUN

5

@Sulimo Przez święta pochlejesz to zatęsknisz za tym kacem piłkarskim i włączysz mecz z przyjemnością

4

@Rl9k1nG Chyba by musial Disney i Ferran kontuzji dostać

5

@Azi Ale ja im nie życzę porażki, ja przewiduje porażke.

0

Dzisiaj przegrywamy mecz 2-1 i Xavi pod choinkę dostaje zwolnienie od Lapcia

2

@arasz1819 czteropak w piwnicy harnolda juz czeka i skrzynka cala innych

5

Stary pijany przywieziony z Wigilii, stan oceniam jako ciężki

1

@Deviler Jak go odwoziłem to mówił, że koło 23 to może zadzwoni

3

@Deviler W piątek mięso? Będziesz się smażył w piekle

2

Napiłby się jakiegoś piwka przy piątku, ale trzeba jeszcze ojca z Wigilii firmowej przywieźć. Pytanie czy będzie dzwonił jeszcze dziś, czy jutro czy może za miesiąc.

0

Szkoda, że jutro mecz o 21 bo jest też mega mocne KSW, ale jakoś na dwie transmisje się ogarnie.

1

@DonCarletto Ale opis dalej ten sam będzie pasował, no może poza tym że zwróci piłkę

0

Tusk musiał załatwić trochę kasy, żeby było co rozkraść razem z całym nowym rządem.

0

@konrad1661 Jednak strata dziecka dla rodziców to coś nie do opisania

0

@ShawnC Akurat w tym przypadku nie mieli potrzeby raczej, skoro mają firmę i ogólnie są zamożnymi ludźmi.

5

@esem91 No właśnie co za różnica Pan czy Pani, Pan Maria Żukowska lepiej brzmi.

2

Dziś u mnie na wsi chłopaczek 15 lat na czymś ala motocrossie wbił się w osobówkę, nie udało się go uratować. Uprawnień brak. Szkoda rodziców, prezent na święta przedwczesny dostali.

3

Przejdzie do Espanyolu to sobie będą dalej mieszkać w Barcelonie, a Ania bachate tańczyć.

0

@Rhaan Mówię o okresie gdy Lewy zaczął grać słabo i nie strzelał, a nie o początku sezonu.

7

@Firestone Pisałem tu już dawno, że powinien dostać ze 2-3 mecze z rzędu w pierwszym składzie na '9' to każdy tylko umie wyśmiać. A Xavi nie ma jaj by posadzić Disneya.

2

Nie bo już pomijam ten fakt jego filmiku o Braunie i tak dalej, jak on to śmiesznie śpiewa i tańczy xD Złoto


8

No to niech odejdzie to nie będzie celem.

2

@MESSIah16 Nowa ministra, co ty nie umiesz pisać?

0

@Bobo25 po angielsku zadalem pytanie

1

@Mixtape Jutro idę a ostatni raz byłem chyba we wrześniu. Ale tak to zwykle co miesąc/półtora

0

Zablokowali mnie na koncie AZ Alkmaar na twitterze :(

0

Bartosz Slisz ma lepszy drybling od Felixa i Raphinhi tak czy nie?

0

Jak oglądacie mecz to lepiej wam się ogląda, jak drużyna której kibicujecie atakuje na prawą stronę czy na lewą?

2

@kanver_ Prawdziwy Polak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?