TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Chciał poudawać chorobę, ale Deco go wyjaśnił to teraz jest okazja
0
@kuz Lego BRAUN
5
@Sulimo Przez święta pochlejesz to zatęsknisz za tym kacem piłkarskim i włączysz mecz z przyjemnością
4
@Rl9k1nG Chyba by musial Disney i Ferran kontuzji dostać
5
@Azi Ale ja im nie życzę porażki, ja przewiduje porażke.
0
Dzisiaj przegrywamy mecz 2-1 i Xavi pod choinkę dostaje zwolnienie od Lapcia
2
@arasz1819 czteropak w piwnicy harnolda juz czeka i skrzynka cala innych
5
Stary pijany przywieziony z Wigilii, stan oceniam jako ciężki
1
@Deviler Jak go odwoziłem to mówił, że koło 23 to może zadzwoni
3
@Deviler W piątek mięso? Będziesz się smażył w piekle
2
Napiłby się jakiegoś piwka przy piątku, ale trzeba jeszcze ojca z Wigilii firmowej przywieźć. Pytanie czy będzie dzwonił jeszcze dziś, czy jutro czy może za miesiąc.
0
Szkoda, że jutro mecz o 21 bo jest też mega mocne KSW, ale jakoś na dwie transmisje się ogarnie.
1
@DonCarletto Ale opis dalej ten sam będzie pasował, no może poza tym że zwróci piłkę
0
Tusk musiał załatwić trochę kasy, żeby było co rozkraść razem z całym nowym rządem.
0
@konrad1661 Jednak strata dziecka dla rodziców to coś nie do opisania
0
@ShawnC Akurat w tym przypadku nie mieli potrzeby raczej, skoro mają firmę i ogólnie są zamożnymi ludźmi.
5
@esem91 No właśnie co za różnica Pan czy Pani, Pan Maria Żukowska lepiej brzmi.
2
Dziś u mnie na wsi chłopaczek 15 lat na czymś ala motocrossie wbił się w osobówkę, nie udało się go uratować. Uprawnień brak. Szkoda rodziców, prezent na święta przedwczesny dostali.
3
Przejdzie do Espanyolu to sobie będą dalej mieszkać w Barcelonie, a Ania bachate tańczyć.
0
@Rhaan Mówię o okresie gdy Lewy zaczął grać słabo i nie strzelał, a nie o początku sezonu.
7
@Firestone Pisałem tu już dawno, że powinien dostać ze 2-3 mecze z rzędu w pierwszym składzie na '9' to każdy tylko umie wyśmiać. A Xavi nie ma jaj by posadzić Disneya.
2
Nie bo już pomijam ten fakt jego filmiku o Braunie i tak dalej, jak on to śmiesznie śpiewa i tańczy xD Złoto
8
No to niech odejdzie to nie będzie celem.
2
@MESSIah16 Nowa ministra, co ty nie umiesz pisać?
0
@Bobo25 po angielsku zadalem pytanie
1
@Mixtape Jutro idę a ostatni raz byłem chyba we wrześniu. Ale tak to zwykle co miesąc/półtora
0
Zablokowali mnie na koncie AZ Alkmaar na twitterze :(
0
Bartosz Slisz ma lepszy drybling od Felixa i Raphinhi tak czy nie?
0
Jak oglądacie mecz to lepiej wam się ogląda, jak drużyna której kibicujecie atakuje na prawą stronę czy na lewą?
2
@kanver_ Prawdziwy Polak.