0

Chciałem wrócić po dłuższej przerwie do treningu brzucha. Poleci ktoś jakiś zestawik do ćwiczenia w domu? Mam jeden sprawdzony, ale może natrafię na coś równie ciekawego. Najlepiej z filmikiem, żeby było pokazane jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie.

0

@Allbi Było to konto o polityce, niepolskie z liczbą obserwujących prawie 2 mln. Jest tego więcej :)

0

@derlysy1979 Scrollując wczoraj twittera widziałem na koncie, którego nie obserwuję. Jak się natknę na to raz jeszcze to wrzucę.

1

Już na zagranicznych forach czy kontach na twitterze składają kondolencje Polsce, która jako jedyna normalna wykrusza się i dołącza do reszty Europy m.in w kwestii imigrantów.

5

Laporta dający gonga Xaviemu po przegranym meczu:


5

Już prawie 24h po blamażu a ogrodnik dalej trenerem Barcelony
#XaviOut

2

ładnie fame sie zabezpieczyl juz nawet re streamów nie ma dostepnych

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@LjakRoberciik też jak macie to podrzuccie

1

@tristan87 tam nie ma :/

0

@Rewolucja123 Pronto mordo stawiaj dom nawet

0

@FcPortoFan1999 Brama + asysta

3

@kuz Girona ma pełne gacie z każdym z topki, jak zagramy tak jak z Atleti plus będzie lepsza skuteczność to wygramy łatwo, no i jeśli Disney nie będzie za bardzo przeszkadzał.

0

Betis dziś 2:1 Biali, Isco MVP róbcie screeny

0

0

@Mroziu Mówisz o Fatim? Za późno, już każdy wie że to szklanka. Nikt go nie kupi.

1

@draxidox Chodzi chyba do szpitala na konsultacje w związku z kontuzjami

2

@Kluivert_P trochę blade ciasto ale ogólnie to ładna ja jutro robie

0

@AssisMoreira Jest dostępny cały czas w biedrze czy to produkt raz na jakiś czas?

0

Szybka akcja panowie, jaki sos pomidorowy/pomidory z puszki, ogólnie jakie składniki żeby zrobić dobry sosik pomidorowy do pizzy w BIEDRZE?

0

3 kuponiki na FAME na jutro postawione, w jednym do wygrania 255 zł, w drugim ponad 750 zł, a w trzecim - na underdogach ponad 9000 zł, niech jeden wejdzie i będzie kox

8

@FanBarcy22 Nie może mu zabrać telefonu, wyjaśnij tego dyra na dziure, w sensie po lekcji musi mu oddać

2

@RomanHoffer Stawiaj od razu całość na bramkę Lewego z Gironą

0

@Katalonbar Barcelona - Getafe

0

@FcPortoFan1999 Dest gwiazdą zespołu*

1

@Kuba_1 No i Anka nie może być taka?

0

@tristan87 Nawet bym nie umiał a i próbował nie będe

0

@tristan87 Za darmo to uczciwa cena, biorę

7

Ja pier**le ale to jest wstyd na cały świat


2

@xVENUMx a moze jakiś Motul?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?