TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem wrócić po dłuższej przerwie do treningu brzucha. Poleci ktoś jakiś zestawik do ćwiczenia w domu? Mam jeden sprawdzony, ale może natrafię na coś równie ciekawego. Najlepiej z filmikiem, żeby było pokazane jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie.
0
@Allbi Było to konto o polityce, niepolskie z liczbą obserwujących prawie 2 mln. Jest tego więcej :)
0
@derlysy1979 Scrollując wczoraj twittera widziałem na koncie, którego nie obserwuję. Jak się natknę na to raz jeszcze to wrzucę.
1
Już na zagranicznych forach czy kontach na twitterze składają kondolencje Polsce, która jako jedyna normalna wykrusza się i dołącza do reszty Europy m.in w kwestii imigrantów.
5
Laporta dający gonga Xaviemu po przegranym meczu:
5
Już prawie 24h po blamażu a ogrodnik dalej trenerem Barcelony
#XaviOut
2
ładnie fame sie zabezpieczyl juz nawet re streamów nie ma dostepnych
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@LjakRoberciik też jak macie to podrzuccie
1
@tristan87 tam nie ma :/
0
@Rewolucja123 Pronto mordo stawiaj dom nawet
0
@FcPortoFan1999 Brama + asysta
3
@kuz Girona ma pełne gacie z każdym z topki, jak zagramy tak jak z Atleti plus będzie lepsza skuteczność to wygramy łatwo, no i jeśli Disney nie będzie za bardzo przeszkadzał.
0
Betis dziś 2:1 Biali, Isco MVP róbcie screeny
0
@xvcWinterSoldier A czemu?
0
@Mroziu Mówisz o Fatim? Za późno, już każdy wie że to szklanka. Nikt go nie kupi.
1
@draxidox Chodzi chyba do szpitala na konsultacje w związku z kontuzjami
2
@Kluivert_P trochę blade ciasto ale ogólnie to ładna ja jutro robie
0
@AssisMoreira Jest dostępny cały czas w biedrze czy to produkt raz na jakiś czas?
0
Szybka akcja panowie, jaki sos pomidorowy/pomidory z puszki, ogólnie jakie składniki żeby zrobić dobry sosik pomidorowy do pizzy w BIEDRZE?
0
3 kuponiki na FAME na jutro postawione, w jednym do wygrania 255 zł, w drugim ponad 750 zł, a w trzecim - na underdogach ponad 9000 zł, niech jeden wejdzie i będzie kox
8
@FanBarcy22 Nie może mu zabrać telefonu, wyjaśnij tego dyra na dziure, w sensie po lekcji musi mu oddać
2
@RomanHoffer Stawiaj od razu całość na bramkę Lewego z Gironą
0
@Katalonbar Barcelona - Getafe
0
@FcPortoFan1999 Dest gwiazdą zespołu*
1
@Kuba_1 No i Anka nie może być taka?
0
@tristan87 Nawet bym nie umiał a i próbował nie będe
0
@tristan87 Za darmo to uczciwa cena, biorę
7
Ja pier**le ale to jest wstyd na cały świat
2
@xVENUMx a moze jakiś Motul?