6

1

@Danny Gaucho Donatello to taka pitca z biedry

14

@Dosq Oczywiście, że nie popieram, tak samo jak nie popieram liścia tej babeczki na chłopie

0

@tristan87 a gdzie Roque

34

2

Ronald Kuman:
- Myślę, że Polska wygra z Estonią. Normalnie powinno się to stać, ale nie wiem, co jest normalne w futbolu... W finale Polska zagra na wyjeździe. Będzie miała trudne zadanie, ale spodziewam się jej awansu - prognozuje Koeman.



- Polska szkoli dobrych piłkarzy. Ma wielu zawodników w dużych europejskich klubach - podsumował selekcjoner reprezentacji Holandii.

No i już wiem, że gada głupoty.

1

@Stinger_ pamiętam tylko Ludovica Obraniaka

0

Ostatnimi czasy Barcelona radziła sobie wyjątkowo dobrze z Kotletico, jeśli dzisiaj nie wygramy będzie oznaczało to że nawet to Xavi spierdzielił

0

@marcin62 Dzięki, ale spadło dziś u mnie ze 40 cm śniegu wiec się domyśliłem

0

Jak jutro stracimy punkty z Kotletico to Liga już przegrana, a Denzel out

2

@sevs Świetnie, ja dziadkom odśnieżam

1

Gdzieś ostatnio wyczytałem, że Barcelonie w tym sezonie, z tym składem i taktyką łatwiej się gra z drużynami lepszymi do siebie. W takim razie wychodzi na to, że w tym sezonie ligi hiszpańskiej nie wygramy, ale Ligę Mistrzów już tak.

0

@tristan87 Można poddać sezon

0

@FCB_dimiC A gdzie auto?

2

@Emhyr Kounde w kadrze w każdym meczu: PO

0

@tristan87 nie stać nas

1

ter Stegen szklanka - sprzedać i kupić Onane

11

Sprzedać za 50 melonów i pocałować pana Araba w rękę

0

@Bartas7VeB Tymczasem Sergi Roberto kapitan :

1

Kurła ile śniegu w małopolsce napadało, chyba ze 30-40 cm, 2h odśnieżania i dopiero koniec, a ma sypać cały czas i w nocy to wieczorem runda druga się szykuje

0

@matirix20 Simon Savage też był mistrzem w KoTS a od Balboy dostał w łeb szybko, gromda to co innego mały ring 4x4, trzeba przywyknąć, jakby dostał gość walkę od razu z don diego czy balboą to dostanie KO w 1 rundzie cięzki nokaut

20

@MichuZ44 trailer do gta 6 nagrywają

0

@matirix20 Nie no bez przesady corsu ma dopiero 1-0 i pokonał cienkiego popka, niech zrobi ze 3, 4 - 0 i może podjeżdzać do diego czy balboi

2

@Emhyr Żółtko tylko

2

@matirix20 Gość już był w wojsku w jakichś służbach specjalnych, byle kogo nie przyjmują więc od razu było wiadome że bestia

2

Popek dostał jeden strzał i do spania dobranoc

0

@RosjaninBut Wiadomo, gość lewo 1-0 wygrał z Kajfaszem, nie ta liga, Balboa 3 klasy lepszy

0

Ale Balboa Simona zabił XD

1

@matirix20 Podobno na gali jest osoba, która wie co się działo na kadrze

0

@Barcasub Pokaż i tak mam ppv ale jestem ciekaw czy jakis restream jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?