TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Już dzisiaj o 23 po przegrany meczu
https://bi.im-g.pl/im/7d/02/13/z19934845IH,Memy-po-meczu-FC-Barcelona---Valencia--1-2-.jpg
1
@Danny Gaucho Donatello to taka pitca z biedry
14
@Dosq Oczywiście, że nie popieram, tak samo jak nie popieram liścia tej babeczki na chłopie
0
@tristan87 a gdzie Roque
34
Na drugi raz się zastanowi
https://x.com/CrazyVideosOnly/status/1731110568935801013
2
Ronald Kuman:
- Myślę, że Polska wygra z Estonią. Normalnie powinno się to stać, ale nie wiem, co jest normalne w futbolu... W finale Polska zagra na wyjeździe. Będzie miała trudne zadanie, ale spodziewam się jej awansu - prognozuje Koeman.
- Polska szkoli dobrych piłkarzy. Ma wielu zawodników w dużych europejskich klubach - podsumował selekcjoner reprezentacji Holandii.
No i już wiem, że gada głupoty.
1
@Stinger_ pamiętam tylko Ludovica Obraniaka
0
Ostatnimi czasy Barcelona radziła sobie wyjątkowo dobrze z Kotletico, jeśli dzisiaj nie wygramy będzie oznaczało to że nawet to Xavi spierdzielił
0
@marcin62 Dzięki, ale spadło dziś u mnie ze 40 cm śniegu wiec się domyśliłem
0
Jak jutro stracimy punkty z Kotletico to Liga już przegrana, a Denzel out
2
@sevs Świetnie, ja dziadkom odśnieżam
1
Gdzieś ostatnio wyczytałem, że Barcelonie w tym sezonie, z tym składem i taktyką łatwiej się gra z drużynami lepszymi do siebie. W takim razie wychodzi na to, że w tym sezonie ligi hiszpańskiej nie wygramy, ale Ligę Mistrzów już tak.
0
@tristan87 Można poddać sezon
0
@FCB_dimiC A gdzie auto?
2
@Emhyr Kounde w kadrze w każdym meczu: PO
0
@tristan87 nie stać nas
1
ter Stegen szklanka - sprzedać i kupić Onane
11
Sprzedać za 50 melonów i pocałować pana Araba w rękę
0
@Bartas7VeB Tymczasem Sergi Roberto kapitan :
1
Kurła ile śniegu w małopolsce napadało, chyba ze 30-40 cm, 2h odśnieżania i dopiero koniec, a ma sypać cały czas i w nocy to wieczorem runda druga się szykuje
0
@matirix20 Simon Savage też był mistrzem w KoTS a od Balboy dostał w łeb szybko, gromda to co innego mały ring 4x4, trzeba przywyknąć, jakby dostał gość walkę od razu z don diego czy balboą to dostanie KO w 1 rundzie cięzki nokaut
20
@MichuZ44 trailer do gta 6 nagrywają
0
@matirix20 Nie no bez przesady corsu ma dopiero 1-0 i pokonał cienkiego popka, niech zrobi ze 3, 4 - 0 i może podjeżdzać do diego czy balboi
2
@Emhyr Żółtko tylko
2
@matirix20 Gość już był w wojsku w jakichś służbach specjalnych, byle kogo nie przyjmują więc od razu było wiadome że bestia
2
Popek dostał jeden strzał i do spania dobranoc
0
@RosjaninBut Wiadomo, gość lewo 1-0 wygrał z Kajfaszem, nie ta liga, Balboa 3 klasy lepszy
0
Ale Balboa Simona zabił XD
1
@matirix20 Podobno na gali jest osoba, która wie co się działo na kadrze
0
@Barcasub Pokaż i tak mam ppv ale jestem ciekaw czy jakis restream jest