5

Jest zima, wielu z nas zapomina w tym okresie o wcinaniu warzyw, a szczególnie owoców. Dlatego właśnie wcinam sobie sałateczkę z gruszki, jabłka, mandarynek i kiwi. Polecam, żryjcie owocki

0

@GucioH A w ostatnim meczu zespół nie tworzył mu okazji?

1

@ranger3120 do mycia zębów

1

0

@GeneralXavi W tym sezonie to my więcej strzelamy w końcówkach, nie Real, nasz mental > bialych

3

@Pedri16Future Lepszy niż jego forma na boisku

1

@mekston no i jeszcze mocne 1-0 Barca-Atleti w Laliga

5

Arteta robi tryplet a potem wraca do ojczyzny trenować Barcelone

6

@blakkudium Wymienimy za Kimmicha, nie ma problemu

0

@esem91 Ale ani jedna bramka nie leci na jego konto

0

@Gaucho 2 razy stracili po rzucie rożnym :

1

@Janas11224
Edu do sędziego:

3

Ja pierdziele oglądam Luton - Arsenal i jakbym oglądał mecz z boiska, wszystko ładnie widać z bliska, powtórki jak w FIFIE, liga angielska to nie tylko top jak chodzi o poziom, ale również o realizację meczów, przecież w hiszpańskiej mam wrażenie że te kamery są oddalone od boiska 20 metrów, ledwo widać zawodników i ich numery na koszulkach... Niestety ale Anglia odjechała

0

Za ile najwięcej kupiliście parę butów, a ile wydaliście na ostatnią parę butów?

2

@AFA90 No i namówiłeś, ściągam 1.6 na święta

12

Feministki, lewactwo ładnie wyprali mózgi młodym p0lkom, nie ma już nadziei dla tego narodu. Za X lat na ziemiach polskich Polaków będzie mniej niż ludzi innych narodowości.


1

@FcPortoFan1999 Proste, że tak, nawet w wojsku był

1

@FcPortoFan1999 Nie, tak jak napisał @Mario96w jest starym i to wystarczy

5

Powiedziałem staremu (kibic Barcelony tylko dlatego, że Lewy tam gra, wcześniej kibic Borussi, Bayernu itd) że ter Stegen będzie operowany na plecy i nie zagra ze 2-3 miesiące. On powiedział, że jak plecy, kręgosłup to jak za rok zagra to będzie dobrze, o ile w ogóle zagra. Opinie eksperta już mamy, bardziej ufam staremu niż jakimś lekarzom Barcy. Więc jest lipa panowie.

0

Ciekawe czy po kogoś pójdziemy w zimie na bramkę, czy zostaniemy z Peną i 19 latkiem na ławce.

4

@GeneralXavi Granie bez klasycznej '9' i Fabregas? TOP

0

HAHA no to trochę dłużej go nie będzie

Decyzja została podjęta. Ter Stegen w nadchodzących dniach przejdzie operację, która ma rozwiązać problemy z plecami. Poważne wątpliwości budzi jego występ w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. [


@sport

6

@Rl9k1nG Kraków

13

Nie wiem jak wy, ale ja sie go boje


0

@Hartge Jakieś 10 lat temu

12

Biały nazywa czarnego czarnym - rasizm
Czarny nazywa białego białym - nic się nie stało

10

@Pedri16Future Były kandydat na prezydenta, świetny gość i legenda

3

@xvcWinterSoldier kto to jest?

0

@marcin62 W materacach pewnie kokaina wypchana

4

@Emhyr Uwielbiam Cholo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?