TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jest zima, wielu z nas zapomina w tym okresie o wcinaniu warzyw, a szczególnie owoców. Dlatego właśnie wcinam sobie sałateczkę z gruszki, jabłka, mandarynek i kiwi. Polecam, żryjcie owocki
0
@GucioH A w ostatnim meczu zespół nie tworzył mu okazji?
1
@ranger3120 do mycia zębów
1
Wy też uwielbiacie?
https://x.com/g_obsranco/status/1729837817436537041
0
@GeneralXavi W tym sezonie to my więcej strzelamy w końcówkach, nie Real, nasz mental > bialych
3
@Pedri16Future Lepszy niż jego forma na boisku
1
@mekston no i jeszcze mocne 1-0 Barca-Atleti w Laliga
5
Arteta robi tryplet a potem wraca do ojczyzny trenować Barcelone
6
@blakkudium Wymienimy za Kimmicha, nie ma problemu
0
@esem91 Ale ani jedna bramka nie leci na jego konto
0
@Gaucho 2 razy stracili po rzucie rożnym :
1
@Janas11224
Edu do sędziego:
3
Ja pierdziele oglądam Luton - Arsenal i jakbym oglądał mecz z boiska, wszystko ładnie widać z bliska, powtórki jak w FIFIE, liga angielska to nie tylko top jak chodzi o poziom, ale również o realizację meczów, przecież w hiszpańskiej mam wrażenie że te kamery są oddalone od boiska 20 metrów, ledwo widać zawodników i ich numery na koszulkach... Niestety ale Anglia odjechała
0
Za ile najwięcej kupiliście parę butów, a ile wydaliście na ostatnią parę butów?
2
@AFA90 No i namówiłeś, ściągam 1.6 na święta
12
Feministki, lewactwo ładnie wyprali mózgi młodym p0lkom, nie ma już nadziei dla tego narodu. Za X lat na ziemiach polskich Polaków będzie mniej niż ludzi innych narodowości.
1
@FcPortoFan1999 Proste, że tak, nawet w wojsku był
1
@FcPortoFan1999 Nie, tak jak napisał @Mario96w jest starym i to wystarczy
5
Powiedziałem staremu (kibic Barcelony tylko dlatego, że Lewy tam gra, wcześniej kibic Borussi, Bayernu itd) że ter Stegen będzie operowany na plecy i nie zagra ze 2-3 miesiące. On powiedział, że jak plecy, kręgosłup to jak za rok zagra to będzie dobrze, o ile w ogóle zagra. Opinie eksperta już mamy, bardziej ufam staremu niż jakimś lekarzom Barcy. Więc jest lipa panowie.
0
Ciekawe czy po kogoś pójdziemy w zimie na bramkę, czy zostaniemy z Peną i 19 latkiem na ławce.
4
@GeneralXavi Granie bez klasycznej '9' i Fabregas? TOP
0
HAHA no to trochę dłużej go nie będzie
Decyzja została podjęta. Ter Stegen w nadchodzących dniach przejdzie operację, która ma rozwiązać problemy z plecami. Poważne wątpliwości budzi jego występ w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. [
@sport
6
@Rl9k1nG Kraków
13
Nie wiem jak wy, ale ja sie go boje
0
@Hartge Jakieś 10 lat temu
12
Biały nazywa czarnego czarnym - rasizm
Czarny nazywa białego białym - nic się nie stało
10
@Pedri16Future Były kandydat na prezydenta, świetny gość i legenda
3
@xvcWinterSoldier kto to jest?
0
@marcin62 W materacach pewnie kokaina wypchana
4
@Emhyr Uwielbiam Cholo.