TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gudogan im lepszy przeciwnik, tym lepiej gra. Po prostu w City i Anglii był tak przyzwyczajony do wysokiego poziomu, że jak w La Lidze gra na jakieś Alaves to nie wie jak grać, bo na takie ogórki nie grał już od wielu, wielu lat. Wczoraj po raz kolejny top występ.
2
Czyli na Gironę najmocniejszy możliwy skład, na Antwerp trzeba dać szanse rezerwowym, by podstawa odpoczęła przed meczem z Valencią.
1
Kupujemy Marcina Bułkę tak o
8
Dawać Marcina Bułkę
0
@MateuszDoniec Nie wiem jaka będzie jego odpowiedź, ale odpowiem za siebie: pewnie dlatego, że od powrotu z kadry do dzisiaj nie było nawet podane, z jakiego powodu pauzuje, co jest nie tak z jego plecami, jakaś diagnoza cokolwiek
0
@tristan87 Zaraz ktoś napisze, że w sumie policjant to dobrze
4
@HighestInTheRoom przeczytałem "odśnieżone ulice" i się tak właśnie zastanawiałem gdzie, bo u mnie w okolicy to nigdzie xD
1
@pluszek Powinni ich przejeżdżać bez żadnych konsekwencji
0
Koszulka na przyszły sezon została już potwierdzona? Jeśli nie, pamiętacie kiedy mniej więcej jest czas, kiedy to nastąpi?
9
Połowa La Bambli o zimie:
0
@Sulimo A jakbyś tak ubił trochę tego śniegu i zapalony znicz postawił na śniegu?
2
@Pawel13sz W tym sezonie - żadne, bo i tak nie zagra wiele przy Tiktokowskim. Xavi nie posadzi Polaka.
3
Gavi, ter Stegen, Inigo - na razie "tylko" trzech, ale za to podstawowych zawodników, gracze pierwszego składu, kluczowi na swoich pozycjach. Oby ta lista się nie zwiększyła.
0
Marcin Bułka do Barcelony w zimie
1
Nie zapominajmy, że wczoraj również należał się nam rzut karny. Kolejny mecz - kolejny faul w polu karnym nieodgwizdany. To staje się normą. A to nie ma być czymś zwyczajnym - powinni o tym trąbić, bo sędziowie będą czuli się bezkarni, a sytuacje będą się potwarzać.
0
No właśnie a co z największym GIGACHADEM naszym na ŚO czyli Inigo?
5
@bartoszplucinski Fatalny
0
@Peciak Ciekawe, czy Xavi znajdzie w końcu jaja i posadzi Lewego kosztem Ferrana na '9'
1
Najlepsza akcja Disneya z dzisiaj:
https://x.com/pixelperfect44/status/1731435421232673163
0
Komentarz usunięty
0
VITOR ROQUE TERAZ gra można oglądać naszego napastnika
1
@KamQiX To fakt, przynajmniej potrafił dziś przyjąć i podać, a w ostatnich 10 meczach nawet to mu nie wychodziło
0
Kto był większym sabotażystą w tym meczu: sędzia czy Disney?
0
Raphinha jak się urwał i asysta bardzo dobra - na razie gra top
0
@Awtameok_Klana Jakość strony ty obniżasz swoimi komentarzami
3
Skład
0
@Emhyr To do Barcy go w takim razie skończy się drugi raz
5
@blakkudium Dzisiaj takiego wolnego strzela dla nas Cancelo
1
@J4no A jej za uderzenie co powinno grozić?
0
@Luciano99 a to nie jest twoj stary w młodosci?