0

Gudogan im lepszy przeciwnik, tym lepiej gra. Po prostu w City i Anglii był tak przyzwyczajony do wysokiego poziomu, że jak w La Lidze gra na jakieś Alaves to nie wie jak grać, bo na takie ogórki nie grał już od wielu, wielu lat. Wczoraj po raz kolejny top występ.

2

Czyli na Gironę najmocniejszy możliwy skład, na Antwerp trzeba dać szanse rezerwowym, by podstawa odpoczęła przed meczem z Valencią.

1

Kupujemy Marcina Bułkę tak o

8

Dawać Marcina Bułkę

0

@MateuszDoniec Nie wiem jaka będzie jego odpowiedź, ale odpowiem za siebie: pewnie dlatego, że od powrotu z kadry do dzisiaj nie było nawet podane, z jakiego powodu pauzuje, co jest nie tak z jego plecami, jakaś diagnoza cokolwiek

0

@tristan87 Zaraz ktoś napisze, że w sumie policjant to dobrze

4

@HighestInTheRoom przeczytałem "odśnieżone ulice" i się tak właśnie zastanawiałem gdzie, bo u mnie w okolicy to nigdzie xD

1

@pluszek Powinni ich przejeżdżać bez żadnych konsekwencji

0

Koszulka na przyszły sezon została już potwierdzona? Jeśli nie, pamiętacie kiedy mniej więcej jest czas, kiedy to nastąpi?

9

Połowa La Bambli o zimie:


0

@Sulimo A jakbyś tak ubił trochę tego śniegu i zapalony znicz postawił na śniegu?

2

@Pawel13sz W tym sezonie - żadne, bo i tak nie zagra wiele przy Tiktokowskim. Xavi nie posadzi Polaka.

3

Gavi, ter Stegen, Inigo - na razie "tylko" trzech, ale za to podstawowych zawodników, gracze pierwszego składu, kluczowi na swoich pozycjach. Oby ta lista się nie zwiększyła.

0

Marcin Bułka do Barcelony w zimie

1

Nie zapominajmy, że wczoraj również należał się nam rzut karny. Kolejny mecz - kolejny faul w polu karnym nieodgwizdany. To staje się normą. A to nie ma być czymś zwyczajnym - powinni o tym trąbić, bo sędziowie będą czuli się bezkarni, a sytuacje będą się potwarzać.

0

No właśnie a co z największym GIGACHADEM naszym na ŚO czyli Inigo?

5

0

@Peciak Ciekawe, czy Xavi znajdzie w końcu jaja i posadzi Lewego kosztem Ferrana na '9'

1

0

Komentarz usunięty

0

VITOR ROQUE TERAZ gra można oglądać naszego napastnika

1

@KamQiX To fakt, przynajmniej potrafił dziś przyjąć i podać, a w ostatnich 10 meczach nawet to mu nie wychodziło

0

Kto był większym sabotażystą w tym meczu: sędzia czy Disney?

0

Raphinha jak się urwał i asysta bardzo dobra - na razie gra top

0

@Awtameok_Klana Jakość strony ty obniżasz swoimi komentarzami

3

Skład


0

@Emhyr To do Barcy go w takim razie skończy się drugi raz

5

@blakkudium Dzisiaj takiego wolnego strzela dla nas Cancelo

1

@J4no A jej za uderzenie co powinno grozić?

0

@Luciano99 a to nie jest twoj stary w młodosci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?