TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz Marcin też mam nadzieję, że się wypowie
2
Komentarz eksperta już jest, jeszcze tylko czekam na Dzikiego
0
@tristan87 haha szybszy byłem
8
Jednak z lepszych przeróbek, złoto
15
Kiedy wejdziesz do męskiego kibla na przerwie:
https://x.com/malczynskim/status/1734623234945872273
11
Braun powinien być Europosłem i takie dymy w europarlamencie robić. Marnuje się tu.
1
@KyngPyng No dobra niech będzie :D
0
@FcPortoFan1999 Polski klub w LM nam nie grozi
8
Haha nie no to jest złoto, gracze CS-a rozumieją
1
Dobrze, że zaraz leci LM, trzeba trochę odpocząć od tych dymów i pooglądać piłeczkę.
1
@macio_944 czyż nie maciu?
0
Polityka to ciężki kawałek chleba.
0
@Pedri16Future To do Tuska pasuje
8
Krzysio Bosak po tym co odjebał Braun:
6
Braun dosłownie poddymił.
0
Braun na Hołownię na Fame 20 dawać to, Grzesiu największy zadymiarz
0
@VamosB Nie wyjeżdżaj z kwestią wykształcenia, bo to nie ma nic wspólnego. Też mam wykształcenie wyższe magister inżynier i co z tego? Jak co drugi debil teraz ma magistra bo zrobił jakieś gówno studia z gówno kierunku na gówno uczelni.
8
Wiemy to, że wygramy przekonywująco 1-0 lub 2-1 po pokazie Xaviniety.
6
Bez tego GOATA nie ma świąt
3
@tristan87 Szok i niedowierzanie, przecież w trakcie kampanii było tak dobrze... A nie czekaj
1
@DaPidejpi No widać że z rozumowaniem są na bakier.
12
@macio_944 Fajnie, nawet nie wiesz kogo popieram ale na podstawie jednego stwierdzenia wiesz że Konfę, w takim razie się nie kłócę bo widzę, że jesteś wszystkowiedzący.
2
@Gall @Murazor a kto tu pisał coś o wyborcy konfy? bo nie ja
23
@cris27 Wyborca PO ma średnio tyle IQ co wyborca PiS - czyli niewiele.
0
Kiedy się dowiemy kto nam nakopie w 1/8 w LM? Kiedy losowwanie?
0
Ma ktoś shota jak niemiec gada o kibicach Legii?
0
@Allbi Informacje podane przez Tuska to jedno, a co będzie w rzeczywistości to drugie, żebyś tylko się nie przejechał na tym kolego w niedalekim czasie :)
1
Przecież Czawi mówił, że zespół jest w budowie. Więc jutro wychodzi pierwszy skład, muszą się chłopaki zgrywać.
0
@TR3YWAY Jednak jest też to
0
@derlysy1979 Nie chce mi się szukać tego co widziałem z tymi 2 mln follow, masz tu na szybko z 382 tyś https://x.com/JoeyMannarinoUS/status/1734272323971084704
zobacz sobie komentarze chociażby