0

@Jackazz Marcin też mam nadzieję, że się wypowie

2

Komentarz eksperta już jest, jeszcze tylko czekam na Dzikiego


0

@tristan87 haha szybszy byłem

8

Jednak z lepszych przeróbek, złoto


15

Kiedy wejdziesz do męskiego kibla na przerwie:
https://x.com/malczynskim/status/1734623234945872273

11

Braun powinien być Europosłem i takie dymy w europarlamencie robić. Marnuje się tu.

1

@KyngPyng No dobra niech będzie :D

0

@FcPortoFan1999 Polski klub w LM nam nie grozi

8

Haha nie no to jest złoto, gracze CS-a rozumieją


1

Dobrze, że zaraz leci LM, trzeba trochę odpocząć od tych dymów i pooglądać piłeczkę.

1

@macio_944 czyż nie maciu?

0

Polityka to ciężki kawałek chleba.

0

@Pedri16Future To do Tuska pasuje

8

Krzysio Bosak po tym co odjebał Braun:


6

Braun dosłownie poddymił.

0

Braun na Hołownię na Fame 20 dawać to, Grzesiu największy zadymiarz

0

@VamosB Nie wyjeżdżaj z kwestią wykształcenia, bo to nie ma nic wspólnego. Też mam wykształcenie wyższe magister inżynier i co z tego? Jak co drugi debil teraz ma magistra bo zrobił jakieś gówno studia z gówno kierunku na gówno uczelni.

8

Wiemy to, że wygramy przekonywująco 1-0 lub 2-1 po pokazie Xaviniety.

6

Bez tego GOATA nie ma świąt


3

@tristan87 Szok i niedowierzanie, przecież w trakcie kampanii było tak dobrze... A nie czekaj

1

@DaPidejpi No widać że z rozumowaniem są na bakier.

12

@macio_944 Fajnie, nawet nie wiesz kogo popieram ale na podstawie jednego stwierdzenia wiesz że Konfę, w takim razie się nie kłócę bo widzę, że jesteś wszystkowiedzący.

2

@Gall @Murazor a kto tu pisał coś o wyborcy konfy? bo nie ja

23

@cris27 Wyborca PO ma średnio tyle IQ co wyborca PiS - czyli niewiele.

0

Kiedy się dowiemy kto nam nakopie w 1/8 w LM? Kiedy losowwanie?

0

Ma ktoś shota jak niemiec gada o kibicach Legii?

0

@Allbi Informacje podane przez Tuska to jedno, a co będzie w rzeczywistości to drugie, żebyś tylko się nie przejechał na tym kolego w niedalekim czasie :)

1

Przecież Czawi mówił, że zespół jest w budowie. Więc jutro wychodzi pierwszy skład, muszą się chłopaki zgrywać.

0

@TR3YWAY Jednak jest też to


0

@derlysy1979 Nie chce mi się szukać tego co widziałem z tymi 2 mln follow, masz tu na szybko z 382 tyś https://x.com/JoeyMannarinoUS/status/1734272323971084704
zobacz sobie komentarze chociażby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?