TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale włodar artykuł wrzucił xDD Jaka akcja
0
@Colon Mój prowadzący Excela na studiach, który przychodził na zajęcia naje**ny by ich pokonał
0
@Beztroskii Nie każdy ma czas i chęci trenować 5-6x w tyg, jak nie trenujesz pod jakieś zawody i by wyglądać jak Arnold tylko dla zdrowia to raz w tyg wytarczy
0
@Beztroskii Nie robię mistrzu. Miałem chwilkę przerwy. Zawsze taką objętość robiłem. Trenuję 3x w tyg i tylko jeden raz nogi, więc objętość musi być
0
@Rewolucja123 Oj tak tak byczku +1
Ja robiłem w sobotę, myślałem, że 2 dni i nogi sie zregenerują ale nie, jak grałem w meczu we wtorek to jeszcze czułem :D
1
@Firestone hehe
0
tiktok jest tragiczny
4
@kanver_ Trener
0
Ktoś na 3-2 dla Almerii, a po meczu w samolocie do USA zwolnienie Xaviego
0
@lntrowertyk 27 lat to nie jest niemal 30
1
Panie Xavi OUT proszę sie pakować
0
@BarcaToSensZycia Bo to obowiązek bramkarza jak może na luzie do tego doskoczyć
0
Araujo sabotuje, bo idzie do Bayernu
0
@Peciak No i kapitan.
4
Wifon i Roberto się cieszą z bramek jakbyśmy w finale LM wygrywali, a prowadzimy 2:1 z ostatnią w tabeli Almerią xDDDDDDD
0
KAPITAN tak jeast
0
REKIN wypływa na głębokie wody
1
tiktok nie strzeli w tym roku już
0
REKIN dusisz ich
1
Ile można udawać, że wszystko jest ok? Gadać głupoty na wywiadach? Przecież każdy widzi co się dzieje
0
Ktoś musi za to wziąć odpowiedzialność, a mianowicie trener. Głowa musi spaść, bo tak to nie może wyglądać
0
Xavi Out napisze po raz kolejny
3
Ta maska za bardzo uciska mózg Araujo i mu nie działa
0
Disney gra w tym meczu?
0
@Culer9002 może wiem, że nie
0
@Culer9002 Kto normalny już ubierał choinkę?
0
Na szczęście dzisiaj ostatni mecz Barcelony w tym roku o punkty. Na nieszczęście już 4-tego stycznia znowu w akcji.
0
ter Stegena bolały plecy, Alonso bolą plecy, mnie też bolą plecy, kurde faja może Barcelona też mi załatwi operację
0
To dzisiaj znowu strata punktów i prezent na święta w postaci zwolnienia Xaviego, czy zwycięstwo?
1
@michal26 Żenująca jest aktualna forma lewego