2

Ale włodar artykuł wrzucił xDD Jaka akcja

0

@Colon Mój prowadzący Excela na studiach, który przychodził na zajęcia naje**ny by ich pokonał

0

@Beztroskii Nie każdy ma czas i chęci trenować 5-6x w tyg, jak nie trenujesz pod jakieś zawody i by wyglądać jak Arnold tylko dla zdrowia to raz w tyg wytarczy

0

@Beztroskii Nie robię mistrzu. Miałem chwilkę przerwy. Zawsze taką objętość robiłem. Trenuję 3x w tyg i tylko jeden raz nogi, więc objętość musi być

0

@Rewolucja123 Oj tak tak byczku +1
Ja robiłem w sobotę, myślałem, że 2 dni i nogi sie zregenerują ale nie, jak grałem w meczu we wtorek to jeszcze czułem :D

1

@Firestone hehe


0

tiktok jest tragiczny

4

@kanver_ Trener

0

Ktoś na 3-2 dla Almerii, a po meczu w samolocie do USA zwolnienie Xaviego

0

@lntrowertyk 27 lat to nie jest niemal 30

1

Panie Xavi OUT proszę sie pakować

0

@BarcaToSensZycia Bo to obowiązek bramkarza jak może na luzie do tego doskoczyć

0

Araujo sabotuje, bo idzie do Bayernu

0

@Peciak No i kapitan.

4

Wifon i Roberto się cieszą z bramek jakbyśmy w finale LM wygrywali, a prowadzimy 2:1 z ostatnią w tabeli Almerią xDDDDDDD

0

KAPITAN tak jeast

0

REKIN wypływa na głębokie wody

1

tiktok nie strzeli w tym roku już

0

REKIN dusisz ich

1

Ile można udawać, że wszystko jest ok? Gadać głupoty na wywiadach? Przecież każdy widzi co się dzieje

0

Ktoś musi za to wziąć odpowiedzialność, a mianowicie trener. Głowa musi spaść, bo tak to nie może wyglądać

0

Xavi Out napisze po raz kolejny

3

Ta maska za bardzo uciska mózg Araujo i mu nie działa

0

Disney gra w tym meczu?

0

@Culer9002 może wiem, że nie

0

@Culer9002 Kto normalny już ubierał choinkę?

0

Na szczęście dzisiaj ostatni mecz Barcelony w tym roku o punkty. Na nieszczęście już 4-tego stycznia znowu w akcji.

0

ter Stegena bolały plecy, Alonso bolą plecy, mnie też bolą plecy, kurde faja może Barcelona też mi załatwi operację

0

To dzisiaj znowu strata punktów i prezent na święta w postaci zwolnienia Xaviego, czy zwycięstwo?

1

@michal26 Żenująca jest aktualna forma lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?