4

Święta, święta, ale coś czuję że dzisiaj powigilijny trening by siadł jak złoto, więc chyba tę godzinkę sobie zagospodaruję w południe i ogień

4

Jeszcze Pasterka o 24 i do spania

4

Ale przez te osiem lat to się skurczybyki nakradli

16

Roxi Węgiel rzuć tego obrzydliwego grubasa i wybierz prawdziwego mężczyznę

1

@draxidox Kataloniec podrywający madryciokę

0

@takisobiektos Też mnie boli, ale nie każdy z nich ma 35 lat

0

@takisobiektos Tak boli mnie potężny Lewy i jego potężne wykończenie w tym sezonie plus idealne przyjęcie i rozegranie

3

Idealny prezent na święta? Odejście Disneya w zimowym, albo chociaż w letnim okienku. Tego sobie i Wam życzę. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

2

Wśród nocnej ciszy, czy babcia słyszy
Że po piwnicy latają myszy
Niech że babcia weźmie kija
i te myszy pozabija
Z wielkiej radości
Z wielkiej radości

Wersja mojego dziadka, co roku tak śpiewane jest

1

@RobiS A nie wiem, mnie nie było wtedy w domu jak ojciec salon malował i to robił wszystko xD

6

Pierwsze ciężary świąteczne za nami, jak było malowane w salonie to stary stół rozkręcał i źle potem skręcił, teraz trzeba było na Wigilię powiększyć ten stół o tę deskę na środku, to się nie dało bo nogi nie na swoich miejscach były, no i dopiero po prawidłowym ułożeniu nóg udało się xD

4

To niezły gol Marcosa Alonso, Doniec może już nie pij

0

Będzie jutro pite panowie czy nie będzie i dopiero w poniedziałek?

0

@tristan87 Nic nie dostałem i nie dostanę, muszę sam sobie coś kupić :(

0

@Barcasub No ja stosunkowo niedawno zacząłem ją pić plus zawsze kofeina na mnie działała w jakiś sposób wiec na razie działa :D

0

0

Już mnie te święta wymęczyły, kawusia pita bo bym usnął chyba

1

@Rewolucja123 hantle nie w tym garażu

1

@Wojcio musi wytrwać

3

Choinka garażowa już przygotowana, może być?
https://zapodaj.net/plik-uqt7cLdz2v

1

@Rewolucja123 tren dobry teść wszystkim

3

@skype77 Nawet ubranie tych choinek im nie wyszło :(

1

@Tasde Ale on nie pisze o sytuacji w której padła bramka, chyba meczu nie oglądałeś

1

Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził

6

@Tasde Wczoraj dostał Roberto taki prezent xDDDDD

0

Zbysiu legenda co on tam ora milicje


0

Wydarzenia po niemiecku? Bo oglądam Netflixa

0

@LM10GOAT Mecz z Almerią oglądałem, ale tego czegoś to już nie zamierzam.

0

@Rewolucja123 Ja też dziś zaraz lecę na trening góry

0

@Pedri16Future Obsrał się bo trener krzyczał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?