TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Święta, święta, ale coś czuję że dzisiaj powigilijny trening by siadł jak złoto, więc chyba tę godzinkę sobie zagospodaruję w południe i ogień
4
Jeszcze Pasterka o 24 i do spania
4
Ale przez te osiem lat to się skurczybyki nakradli
16
Roxi Węgiel rzuć tego obrzydliwego grubasa i wybierz prawdziwego mężczyznę
1
@draxidox Kataloniec podrywający madryciokę
0
@takisobiektos Też mnie boli, ale nie każdy z nich ma 35 lat
0
@takisobiektos Tak boli mnie potężny Lewy i jego potężne wykończenie w tym sezonie plus idealne przyjęcie i rozegranie
3
Idealny prezent na święta? Odejście Disneya w zimowym, albo chociaż w letnim okienku. Tego sobie i Wam życzę. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.
2
Wśród nocnej ciszy, czy babcia słyszy
Że po piwnicy latają myszy
Niech że babcia weźmie kija
i te myszy pozabija
Z wielkiej radości
Z wielkiej radości
Wersja mojego dziadka, co roku tak śpiewane jest
1
@RobiS A nie wiem, mnie nie było wtedy w domu jak ojciec salon malował i to robił wszystko xD
6
Pierwsze ciężary świąteczne za nami, jak było malowane w salonie to stary stół rozkręcał i źle potem skręcił, teraz trzeba było na Wigilię powiększyć ten stół o tę deskę na środku, to się nie dało bo nogi nie na swoich miejscach były, no i dopiero po prawidłowym ułożeniu nóg udało się xD
4
To niezły gol Marcosa Alonso, Doniec może już nie pij
0
Będzie jutro pite panowie czy nie będzie i dopiero w poniedziałek?
0
@tristan87 Nic nie dostałem i nie dostanę, muszę sam sobie coś kupić :(
0
@Barcasub No ja stosunkowo niedawno zacząłem ją pić plus zawsze kofeina na mnie działała w jakiś sposób wiec na razie działa :D
0
@IronSanHybrid DTKJ
0
Już mnie te święta wymęczyły, kawusia pita bo bym usnął chyba
1
@Rewolucja123 hantle nie w tym garażu
1
@Wojcio musi wytrwać
3
Choinka garażowa już przygotowana, może być?
https://zapodaj.net/plik-uqt7cLdz2v
1
@Rewolucja123 tren dobry teść wszystkim
3
@skype77 Nawet ubranie tych choinek im nie wyszło :(
1
@Tasde Ale on nie pisze o sytuacji w której padła bramka, chyba meczu nie oglądałeś
1
Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził
6
@Tasde Wczoraj dostał Roberto taki prezent xDDDDD
0
Zbysiu legenda co on tam ora milicje
0
Wydarzenia po niemiecku? Bo oglądam Netflixa
0
@LM10GOAT Mecz z Almerią oglądałem, ale tego czegoś to już nie zamierzam.
0
@Rewolucja123 Ja też dziś zaraz lecę na trening góry
0
@Pedri16Future Obsrał się bo trener krzyczał xD