13

@bartas97 Mam nadzieję, że nie pozdrawiam

1

@bartekvisca Wstanie dzisiaj z łóżka było osiągnięciem

1

@Mixtape Przyjmie ofertę Barcelony, 3 miliony pensji i spotify premium na rok

1

@Barcasub Robimy ambasade gromdy

1

@Tom0VeB Mam, kupiłem ppv

0

@Barcasub no i o to chodzi

1

@PIWOSZ89 Chłopie nikt ci oficjalnie nie poda ile dostaje za walkę, ale stawki są już sporo wyższe, najmniej ci najmniejsi dostają kilka - kilkanaście tysięcy

1

@matirix20 Każdy dostaje kasę, im jesteś lepszy i bardziej rozpoznawalny to tym więcej dostaniesz, na pewno nie 1000 zł co gość niżej napisał xD

4

0

@escarabajo Buksa > Disney i Świderski

4

No Ty musisz zacząć lepiej grać

5

@DonMatteo901 Tym zagraniem zapewnił sobie transfer do Ekstraklasy

0

@FCB_dimiC No a kogo...

3

@_barti Krychowiak to się do tarcia chrzanu w roleskim nadaje jedynie

0

@AmigoBlancos Dla samego Suareza warto oglądać

0

@tadzik447 Za niski

2

@_barti Nie no jakiś ŚPD, Zubimendi albo coś podobnego

0

Idziemy po KYLIANA MBAPPE !!!

0

@_barti No tak, a czego

0

@_barti Milik ma jeden centymetr więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Iniesta8i Jaca ma 1,79 więc nie

4

Co to za piłkarz?

-ma 1,85 m wzrostu,
-grał w lidze niemieckiej,
-jego żona tańczy Bachate

5

@Essos Tym razem na pewno się uda

0

Dzisiaj o godzinie 20 piętnasta odsłona gali GROMDA. Na ten moment jedyna federacja, na którą regularnie kupuję PPV na ich gale i wiem, że nie będą to stracone pieniądze, bo transmisja hula prawidłowo, a walki są mega dobre, mocne sportowe pojedynki. Będzie jak zwykle turniej oraz super fighty. Najciekawsze walki moim zdaniem to Capo (4-2) vs Słomka (3-0), Balboa (6-1) - Savage (1-0) no i wisienka na torcie czyli niepokonany Mateusz Don Diego Kubiszyn (7-0) vs Łukasz GOAT Parobiec (9-3) o pas Gromdy. Pierwsza obrona pasa przez Don Diego.

0

@Barcasub Z raz przez neta coś zamówiłem jak mieli najtaniej

0

@LjakRoberciik A po co masz ten śnieg odśnieżać na balkonie, opalać się na nim chce?

0

0

Ciekawe co o tym wszystkim co się działo w Birmingham sądzi Matty Cash, o swoich "rodakach" xD

10

@kynio302 To dla cyganów, żeby wiedzieli jak mają nosić towar, którym będą handlować

0

@LM10GOAT Na finał Ligi Mistrzów będzie gotowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?