TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@bartas97 Mam nadzieję, że nie pozdrawiam
1
@bartekvisca Wstanie dzisiaj z łóżka było osiągnięciem
1
@Mixtape Przyjmie ofertę Barcelony, 3 miliony pensji i spotify premium na rok
1
@Barcasub Robimy ambasade gromdy
1
@Tom0VeB Mam, kupiłem ppv
0
@Barcasub no i o to chodzi
1
@PIWOSZ89 Chłopie nikt ci oficjalnie nie poda ile dostaje za walkę, ale stawki są już sporo wyższe, najmniej ci najmniejsi dostają kilka - kilkanaście tysięcy
1
@matirix20 Każdy dostaje kasę, im jesteś lepszy i bardziej rozpoznawalny to tym więcej dostaniesz, na pewno nie 1000 zł co gość niżej napisał xD
4
@Pawel13sz Wg mnie to
https://www.instagram.com/p/CvNPUwpt_Bx/
0
@escarabajo Buksa > Disney i Świderski
4
No Ty musisz zacząć lepiej grać
5
@DonMatteo901 Tym zagraniem zapewnił sobie transfer do Ekstraklasy
0
@FCB_dimiC No a kogo...
3
@_barti Krychowiak to się do tarcia chrzanu w roleskim nadaje jedynie
0
@AmigoBlancos Dla samego Suareza warto oglądać
0
@tadzik447 Za niski
2
@_barti Nie no jakiś ŚPD, Zubimendi albo coś podobnego
0
Idziemy po KYLIANA MBAPPE !!!
0
@_barti No tak, a czego
0
@_barti Milik ma jeden centymetr więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Iniesta8i Jaca ma 1,79 więc nie
4
Co to za piłkarz?
-ma 1,85 m wzrostu,
-grał w lidze niemieckiej,
-jego żona tańczy Bachate
5
@Essos Tym razem na pewno się uda
0
Dzisiaj o godzinie 20 piętnasta odsłona gali GROMDA. Na ten moment jedyna federacja, na którą regularnie kupuję PPV na ich gale i wiem, że nie będą to stracone pieniądze, bo transmisja hula prawidłowo, a walki są mega dobre, mocne sportowe pojedynki. Będzie jak zwykle turniej oraz super fighty. Najciekawsze walki moim zdaniem to Capo (4-2) vs Słomka (3-0), Balboa (6-1) - Savage (1-0) no i wisienka na torcie czyli niepokonany Mateusz Don Diego Kubiszyn (7-0) vs Łukasz GOAT Parobiec (9-3) o pas Gromdy. Pierwsza obrona pasa przez Don Diego.
0
@Barcasub Z raz przez neta coś zamówiłem jak mieli najtaniej
0
@LjakRoberciik A po co masz ten śnieg odśnieżać na balkonie, opalać się na nim chce?
0
To wszystko przez tą Bachate
https://x.com/Rozglosnia3/status/1730524876245516570
0
Ciekawe co o tym wszystkim co się działo w Birmingham sądzi Matty Cash, o swoich "rodakach" xD
10
@kynio302 To dla cyganów, żeby wiedzieli jak mają nosić towar, którym będą handlować
0
@LM10GOAT Na finał Ligi Mistrzów będzie gotowy