TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czerwony Ramos i jeszcze Navas, co oni tam zrobili?
0
Podaje skład na Porto, jeśli mamy w końcu wygrać w przekonującym stylu:
Pena(ter Stegen jeśli zdrowy) - Cancelo-Araujo-Inigo-Balde - Pedri-Gundogan-de Jong - Raphinha-Ferran-Felix. Disney z ławki niech się przygląda, jak Rekin gra na '9' i uczestniczy w grze kombinacyjnej.
8
Kowal w punkt.
0
@Emhyr Lewus takie akcje dwójkowe tylko w Fifie może spróbować zrobić
0
@Rl9k1nG Niesamowite
0
@HighestInTheRoom Emiliano Dibu potrafi policje bić i pokazać gest kutacha
1
@bartas97 typowy madryciok
0
@MesQueUnClub_87 Jak zatrudnią sensownego trenera z pomysłem na wykorzystanie Casha to chłopak wróci do kadry
0
@MesQueUnClub_87 Ale skąd wiecie, że udaje?
1
@Katalończyk 99 Jakbym grał w Aston Villi i trenował mnie Unai Emery, a potem miałbym jechać na kadrę trenowaną przez Probierza to też bym był chory
0
Cash skontuzjował Bentancura
0
@MrKozamm On by u nas był podstawowym zawodnikiem
3
1-1 szybie wyrówanie, bedzie spalony
0
Ale te Totki grają ładnie, nie wiem kto tam trenuje ale gorszy od Xaviego nie bedzie
/edit po rykoszecie ale i tak ladna brama
0
@MesQueUnClub96 Kamila Gale?
0
Ale Totki cisną Ville
1
Szatnia jak u mnie na wf-ie w podstawówce
0
@Ojciec5tkidzieci Jak będą tacy jak Prawo Marcina to git
7
@Firestone Żartowałem, sam raz na jakiś czas zjeb kebaba, ale mimo wszystko dobra picka neapolitańska przebija każdego kebsa
12
@Joe_Barbaro Pizza zdecydowanie, kebab jest dla patusów
0
O 15 Mateusz Gotówka kontra Tottenham, Lo Celso również w pierwszym składzie po stronie Totków, zobaczę czy nadaje się do Barcy na ŚPD.
4
Komentarz kolegi @wroclawskifan sprzed 2 lat o Xavim i jego ekipie trenerskiej:
Szczerze mówiąc to nowy sztab wygląda niezbyt okazale. Jak się czyta CV poszczególnych osób to ma się wrażenie (z przymrużeniem oka), że główne kryterium doboru to bycie kumplem Xaviego z osiedla albo z juniorów. Może to kwestia braku pieniędzy w klubie, a może świadomy wybór. Zobaczymy jaki będzie efekt. Nie ma co prorokować, bo sztab Koemana wyglądał fantastycznie, mega profesjonalnie i na wysokim poziomie, a wyszło jak wyszło.
Na boisku efekty.
0
@GeneralXavi Przeczytałem, wróciłem pamięcią. Tak jak się spodziewałem, idealna ekipa do trenowania reprezentacji Kataru bądź drugoligowca z Hiszpanii.
15
Jest gdzieś jakiś artykuł przedstawiający po kolei sylwetki wszystkich członków załogi Xaviego? Kim są, co osiągnęli, w czym się specjalizują. Jestem ciekaw czy np. asystent Xaviego jedynie co ma wspólnego z piłką to fakt, że jest bratem Xaviego. I tak o każdym jednym trenerze/asystencie w szczegółach?
0
@Seledynowy Xavi celuje w Ligę Konferencji bo tam mamy szanse na top 1
4
@Emhyr Dla mnie żadne zaskoczenie, jak jest zdrowy to jest kotem, co pokazywał w Athleticu.
1
@Emhyr Disney w mediach społecznościowych ma lepszą formę od roku niż na boisku
0
Karzełek Griezmann z głowy strzela
0
@Mixtape Nic nie grają na razie
2
@DonCarletto A po sezonie Arteta do Barcy na trenera za ogrodnika