2

Czerwony Ramos i jeszcze Navas, co oni tam zrobili?

0

Podaje skład na Porto, jeśli mamy w końcu wygrać w przekonującym stylu:

Pena(ter Stegen jeśli zdrowy) - Cancelo-Araujo-Inigo-Balde - Pedri-Gundogan-de Jong - Raphinha-Ferran-Felix. Disney z ławki niech się przygląda, jak Rekin gra na '9' i uczestniczy w grze kombinacyjnej.

8

Kowal w punkt.


0

@Emhyr Lewus takie akcje dwójkowe tylko w Fifie może spróbować zrobić

0

@Rl9k1nG Niesamowite

0

@HighestInTheRoom Emiliano Dibu potrafi policje bić i pokazać gest kutacha

1

@bartas97 typowy madryciok

0

@MesQueUnClub_87 Jak zatrudnią sensownego trenera z pomysłem na wykorzystanie Casha to chłopak wróci do kadry

0

@MesQueUnClub_87 Ale skąd wiecie, że udaje?

1

@Katalończyk 99 Jakbym grał w Aston Villi i trenował mnie Unai Emery, a potem miałbym jechać na kadrę trenowaną przez Probierza to też bym był chory

0

Cash skontuzjował Bentancura

0

@MrKozamm On by u nas był podstawowym zawodnikiem

3

1-1 szybie wyrówanie, bedzie spalony

0

Ale te Totki grają ładnie, nie wiem kto tam trenuje ale gorszy od Xaviego nie bedzie

/edit po rykoszecie ale i tak ladna brama

0

@MesQueUnClub96 Kamila Gale?

0

Ale Totki cisną Ville

1

Szatnia jak u mnie na wf-ie w podstawówce


0

@Ojciec5tkidzieci Jak będą tacy jak Prawo Marcina to git

7

@Firestone Żartowałem, sam raz na jakiś czas zjeb kebaba, ale mimo wszystko dobra picka neapolitańska przebija każdego kebsa

12

@Joe_Barbaro Pizza zdecydowanie, kebab jest dla patusów

0

O 15 Mateusz Gotówka kontra Tottenham, Lo Celso również w pierwszym składzie po stronie Totków, zobaczę czy nadaje się do Barcy na ŚPD.

4

Komentarz kolegi @wroclawskifan sprzed 2 lat o Xavim i jego ekipie trenerskiej:

Szczerze mówiąc to nowy sztab wygląda niezbyt okazale. Jak się czyta CV poszczególnych osób to ma się wrażenie (z przymrużeniem oka), że główne kryterium doboru to bycie kumplem Xaviego z osiedla albo z juniorów. Może to kwestia braku pieniędzy w klubie, a może świadomy wybór. Zobaczymy jaki będzie efekt. Nie ma co prorokować, bo sztab Koemana wyglądał fantastycznie, mega profesjonalnie i na wysokim poziomie, a wyszło jak wyszło.

Na boisku efekty.

0

@GeneralXavi Przeczytałem, wróciłem pamięcią. Tak jak się spodziewałem, idealna ekipa do trenowania reprezentacji Kataru bądź drugoligowca z Hiszpanii.

15

Jest gdzieś jakiś artykuł przedstawiający po kolei sylwetki wszystkich członków załogi Xaviego? Kim są, co osiągnęli, w czym się specjalizują. Jestem ciekaw czy np. asystent Xaviego jedynie co ma wspólnego z piłką to fakt, że jest bratem Xaviego. I tak o każdym jednym trenerze/asystencie w szczegółach?

0

@Seledynowy Xavi celuje w Ligę Konferencji bo tam mamy szanse na top 1

4

@Emhyr Dla mnie żadne zaskoczenie, jak jest zdrowy to jest kotem, co pokazywał w Athleticu.

1

@Emhyr Disney w mediach społecznościowych ma lepszą formę od roku niż na boisku

0

Karzełek Griezmann z głowy strzela

0

@Mixtape Nic nie grają na razie

2

@DonCarletto A po sezonie Arteta do Barcy na trenera za ogrodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?