TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to w Cardiff mam nadzieję, że Walia nam manitę wstadzi.
0
@Łuki555 Jest w gorących, nie ma co dublować
3
@Kidd "Tatuś tez znał odpowiedzi na te wszystkie pytania"
35
Tak to jest niestety
https://x.com/d_u_R_A_L/status/1727419355988967824
0
@NeroTFP1 Factos.
0
@Emhyr Dawać go do Barcelony na pewno ma większą wiedzę od Xaviego i jak chłopaków poustawia to mamy tryplet
3
@AFA90 Bielsa ich wprowadził na wyżyny.
1
@Sulimo No w sumie to ja chory, już pisałem niżej że chyba covida mam bo katar, kaszel, ból gardła
1
@fart Sam bym się wybrał na taki shopping, 10 par butów na raz można sobie sprawić
39
@Barcanajlepszyteam Jeszcze chłopaki elegancko maski noszą, żeby przypadkiem kogoś covidem nie zarazić, wzorowi obywatele
23
Tak wygląda dosłowny BLACK WEEK, a nie jakieś tam wasze promki na zalando
0
@blaugrana94 I to dwa razy
0
Katarek z nosa, kichanie, lekki ból gardła.
Dopadło mnie. Ten potwór Covid-19 powrócił.
0
@AlexDark00 W Hiszpanii nie grał na '9', podczas mundialu grali głównie bez dziewiątki, Cesc grał na fałszu.
0
Oglądam se hajlajtsy Hiszpanii z wygranego mundialu 2010, kurde ale David Villa to był kozak, szkoda że teraz nie ma takiego skrzydłowego, o takim profilu bo tego Barca potrzebuje.
1
@Comentateiro Spoko, mój też wstaje przed 5.
2
@kondzix2115 Polej i pogadamy
2
@Comentateiro No weź nie obrażaj swojego starego
1
@lntrowertyk Na pewno lepszym niż Trzaskowski, ale i tak wygra Kotłownia
0
@Piotii16 Ja polecam Chorwację, szczególnie żupanię splicko-dalmatyńską.
1
@JimMorrisonFCB Whishy ze szklanką
0
@tomek8756 A nie mogą?
2
@Comentateiro Jesteś dla Hołowni kimś takim jak de Paul dla Messiego
0
@Gaz Nie pamiętam.
3
7,5 miliona za Gaviego mamy dostać rekompensaty, będzie na Mbappe
10
@messi33 Aż tak to mi się nie nudzi
2
@Sysia11 U nas w U-17 wczoraj widziałem że też chłopaki podziarani.
1
@Herato W sumie przeczytałem tylko były zawodnik Lester i bramkarz i sobie strzeliłem, słaby jestem w te gierki xD
0
@Herato Schmeichel
1
@Rewolucja123 Dobry skład, żeby stracić 3 punkty