TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho A to Majami to w Afryce czy jaki kontynent, bo dawno gegry nie miałem
1
Ale gówniana pogoda. Nie dość, że zimno to jeszcze ciągle leje i ponuro tak, że praktycznie dnia nie ma, ciągle noc.
1
Nie wiedziałem co w ostatnim czasie sądzić o Ukrainie i Ukraińcach, ale na szczęście z pomocą przyszedł Dziki i jego dzisiejszy film. Oglądnąłem i już wiem.
0
@mekston Z Walią również nie widzę nas w roli faworyta. Wszystko się okaże.
0
@katalonczyk987 @LM10GOAT @mekston Wiem, że Ukraina to jeden z potencjalnych przeciwników. Chodziło mi o to, jeśli właśnie na nich trafimy.
7
Podziwiam tych, którzy się cieszą że będzie to Ukraina, a nie Włochy. Przecież my mieliśmy problemy z Mołdawią xD, a Ukraina gra dobrą piłkę i dziś postawiła się Włochom. Ukraińcy nas pykną luźno 3-0.
1
@don'T.R.I.P.e Pijesz, żeby zapomnieć?
2
Skoro Manzano pokazał, że nie ma karnego to znaczy że był faul.
0
Mudryk strzela gola w 90+5 Włochom. Polska gra w barażu z Włochami i dostaje 5-0, tak to widzę.
0
Ten Chiesa to kocur. Lepszy od Felixa.
2
@Romario87 Tam w pierwszym składzie gra chyba z 4-5 z Szachtara.
/edit Jednak 3-ech, a reszta na ławce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys To jest troll :D
0
@ranger3120 Nie ma dziś takiego meczu
0
Anglia - Macedonia czy Ukry - Włochy?
2
@kuz Za ten hajs z odszkodowań mamy Mpappe kupić podobno.
18
Patrzcie, Dania ma już zapewniony awans na Euro, a trener wystawia naszego Andreasa w pierwszym składzie drugi mecz z rzędu. Możecie już go wyzywać od najgorszych, jechać po nim jak po burej suce. Zasłużył przecież.
0
Factos
https://x.com/MatiFati10/status/1726584171160908176
0
@Rust_Cohle Dzięki za troskę, ale nie trzeba.
2
@Essos Ona jest na tym samym poziomie intelektualnym co Lewandowski, dobrali się idealnie.
19
Szkoda ludzi. Ciężka robota.
0
@bartas97 Pokaż bo nie mam ig.
0
@626 O Euro już każdy zapomniał, Gavi, Barcelona i Hiszpanie. Nie ma szans.
3
@Messibestplayerintheworld Oni co pół roku interesują się połową Europy, a potem i tak kasy nie ma. Za Lapcia są transfery z głową i myślę, że dalej tak będzie. Oriol też wypałem nie jest, początek miał dobry, teraz trochę gorzej, ale na Alavesy i tak się przyda.
0
@Messibestplayerintheworld Zimą niestety na klasowego ŚPD nie ma szans. Trzeba dograć Oriolem lub Gundoganem na tej pozycji. W lecie musi się kasa znaleźć na kogoś mocnego.
1
@LaLigaPD Zaraz ktoś napisze, że z jego formą to będzie wzmocnienie.
0
@Messibestplayerintheworld Według mnie nadal priorytetem powinien być ŚPD. Jak będzie ŚPD z prawdziwego zdarzenia to dwie pozostałe pozycje w pomocy obsadzą Gundogan i de Jong, a w obwodzie będzie Fermin czy Pedri.
0
@Mow_mi_Douglas Masz artykuł na głównej o tym. Przeczytaj se.
0
@kamiVeB
0
Kiwior i Guardiola za 15 min na konferencji przed meczem z Łotwą, aż se odpalę żeby posłuchać o tym że zagraliśmy dobry mecz z Czechami i atmosferka jest dobra xD