TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Corss Tez tego nie rozumiem, ale takiego wyboru dokonał. Trudno, stało sie
0
@DonCarletto Krzyżowe
0
@Aragorn33 A skąd wiesz, że "był przemęczony" ? Jesteś trenerem Hiszpanii od przygotowania fizycznego?
0
@MOLESTA Widzę, że muszę cie zablokować odklejusie, bo chyba masz problemy z głową.
2
@Aragorn33 Gdyby ludzie nie wsiadali za kółka samochodów, to by nie było wypadków drogowych.
Taka sama logika.
6
Przestańcie winić tego trenera, to mogło sie stać w byle jakim meczu, zwykły pech.
0
@Peciak Torre który siedzi na ławie w Gironie? To już wolę kapitana Roberto w drugiej linii, bez żartów.
0
Za Gaviego do środka pola przesuwamy Lewego, doświadczenie w rozegraniu już ma
0
@Rewolucja123 Do szpitala, tak za pół godzinki
0
A tak wgl to trener bramkarzy Barcy to też łysy de la Fuente, bliźniak? xD
1
@Xxxbarca4ever Gavi to taki kozak, że nawet jakby miał złamanie otwarte to by pewnie ustał na nodze
1
@Davvd Bez kwalifikacji?
1
@DonCarletto Wiadomo, Gavi jest bezcenny dla nas. Ale zawsze to jakiś grosz na wydatki
0
Pytanie ile FIFA płaci odszkodowania, za to że stało się to na kadrze. Było coś z Camavingą, że 20k euro za dzień?
0
To że do końca sezonu nie zagra to jedno, jeśli wypadnie z Euro to dopiero będzie dla niego osobista tragedia.
0
@MOLESTA Dobrze, że tyle o mnie wiesz że znam futbol od wczoraj. Wystarczy przeczytać kilka Twoich komentarzy wstecz i każdy już wie z kim na do czynienia.
0
@matirix20 Strzelił gola i jest najlepszy na boisku
0
@MOLESTA Widzę że Ty juz wiesz wszystko
1
@Sulimo Piszę o tym od dawna, fanboye Lewego mnie za każdym razem jedzą
0
Trener trenerem, ale znając Gaviego i jego głód gry to pewnie sam prosił treneiro by go wystawił. Ale jednak jeśli Gavi był w słabszej dyspozycji to nie powinien wystawiać go drugi raz z rzędu w pierwszym składzie.
0
@Gaucho To co napisał @626 W Barcy nie ma miejsca na skrzydłach. W klubie jedynie na '9' rekina da sie oglądać.
0
@DonCarletto Nie no nie doszukujmy się takiego scenariusza
3
@Gaucho W reprezentacji umie, w Barcelonie nie. Trzeba umieć to rozgraniczyć.
1
@MOLESTA Ja nie rozumiem dlaczego drugi mecz w przeciągu kilku dni go wystawia w pierwszym, prawie cały skład wymienił a jego nie....
0
@Coutinho007 Do rotacji na ogórasy przyda się
2
Chociaż tyle że de Jong wraca, Pedri wrócił, Gundo żyje i jeszcze Oriol w obwodzie
0
Joselu ładny gest
0
Łysy parodysto zdejmij go ffs
1
@Emhyr Każda drużyna z listy nas aktualnie pokonuje bez problemu. My możemy z Wsypami Owczymi i Gibraltarem rywalizować.
0
@Encore Czyli Hiszpania