0

@Corss Tez tego nie rozumiem, ale takiego wyboru dokonał. Trudno, stało sie

0

@DonCarletto Krzyżowe

0

@Aragorn33 A skąd wiesz, że "był przemęczony" ? Jesteś trenerem Hiszpanii od przygotowania fizycznego?

0

@MOLESTA Widzę, że muszę cie zablokować odklejusie, bo chyba masz problemy z głową.

2

@Aragorn33 Gdyby ludzie nie wsiadali za kółka samochodów, to by nie było wypadków drogowych.
Taka sama logika.

6

Przestańcie winić tego trenera, to mogło sie stać w byle jakim meczu, zwykły pech.

0

@Peciak Torre który siedzi na ławie w Gironie? To już wolę kapitana Roberto w drugiej linii, bez żartów.

0

Za Gaviego do środka pola przesuwamy Lewego, doświadczenie w rozegraniu już ma

0

@Rewolucja123 Do szpitala, tak za pół godzinki

0

A tak wgl to trener bramkarzy Barcy to też łysy de la Fuente, bliźniak? xD

1

@Xxxbarca4ever Gavi to taki kozak, że nawet jakby miał złamanie otwarte to by pewnie ustał na nodze

1

@Davvd Bez kwalifikacji?

1

@DonCarletto Wiadomo, Gavi jest bezcenny dla nas. Ale zawsze to jakiś grosz na wydatki

0

Pytanie ile FIFA płaci odszkodowania, za to że stało się to na kadrze. Było coś z Camavingą, że 20k euro za dzień?

0

To że do końca sezonu nie zagra to jedno, jeśli wypadnie z Euro to dopiero będzie dla niego osobista tragedia.

0

@MOLESTA Dobrze, że tyle o mnie wiesz że znam futbol od wczoraj. Wystarczy przeczytać kilka Twoich komentarzy wstecz i każdy już wie z kim na do czynienia.

0

@matirix20 Strzelił gola i jest najlepszy na boisku

0

@MOLESTA Widzę że Ty juz wiesz wszystko

1

@Sulimo Piszę o tym od dawna, fanboye Lewego mnie za każdym razem jedzą

0

Trener trenerem, ale znając Gaviego i jego głód gry to pewnie sam prosił treneiro by go wystawił. Ale jednak jeśli Gavi był w słabszej dyspozycji to nie powinien wystawiać go drugi raz z rzędu w pierwszym składzie.

0

@Gaucho To co napisał @626 W Barcy nie ma miejsca na skrzydłach. W klubie jedynie na '9' rekina da sie oglądać.

0

@DonCarletto Nie no nie doszukujmy się takiego scenariusza

3

@Gaucho W reprezentacji umie, w Barcelonie nie. Trzeba umieć to rozgraniczyć.

1

@MOLESTA Ja nie rozumiem dlaczego drugi mecz w przeciągu kilku dni go wystawia w pierwszym, prawie cały skład wymienił a jego nie....

0

@Coutinho007 Do rotacji na ogórasy przyda się

2

Chociaż tyle że de Jong wraca, Pedri wrócił, Gundo żyje i jeszcze Oriol w obwodzie

0

Joselu ładny gest

0

Łysy parodysto zdejmij go ffs

1

@Emhyr Każda drużyna z listy nas aktualnie pokonuje bez problemu. My możemy z Wsypami Owczymi i Gibraltarem rywalizować.

0

@Encore Czyli Hiszpania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?