TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gitarkafcb Niestety Lapcio grubasek i Xavi go zostawią, 100%
7
Yamalu, CO TY ROBISZ (głosem Szpakowskiego)
1
@RivaldoVitorBorba A ile ona ma lat, 12?
1
Jednym z plusów braku awansu Polski na Euro jest fakt, że Lewandowski, który niestety zostanie z nami na kolejny sezon będzie miał dużo czasu na odpoczynek, regenerację zarówno fizyczną jak i mentalną. Może w swoim ostatnim sezonie zaprezentuje się lepiej niż w tym, chociaż na to bym się nie nastawiał. O ile w ogóle będzie grał, miejmy nadzieję że Vitor odpali i będzie zawodnikiem podstawowej jedenastki.
0
@tristan87 A co powiedział/napisał?
0
@borzowporzo No lepiej Roberto zostawić.
0
@kamilos1214 Łysy nie szalej, bądź jak Jason Statham i będziesz gigachadem
6
100 milionów. Angole mają kase to niech płacą
0
@Boniek10 Bo poprawili
0
@Danny Gaucho Nie, nie jestem na nagraniu. Wytłumaczyłem już to wyżej, jak stoi przed hotelem 100 osób to wiadomo że każdy autografu nie dostanie, bo by musiał taki lewy tam godzinę spędzić, ale tu było zaledwie kilka osób, a sam lewy nie spieszył się nie wiadomo na co, tylko na kolację. Więc uważam że mógł się zatrzymać, a tego nie zrobił. Słabe zachowanie wg mnie i tyle w temacie.
0
@MesQueUnClub96 Nie zawsze i nie za każdym razem, ale tu warunki jak najbardziej sprzyjały. Tylko kilka osób, a na kolację 1 minutę jakby się spóźnił to by przeżył.
0
@Danny Gaucho Czepiam się, bo te 3 autografy by mógł dać, nie było tam w tym hotelu tłumów. W dodatku wiemy jakie są dzieci, a to one głównie czekały na autograf. 1 minuta by go nie zbawiła, Probierz by go z kadry za spóźnienie na kolację nie wywalił.
0
Dzieciaki czekały na autograf Lewego w hotelu, również jakiś typek, który potem daje koszulki na licytację Akcji Gwiazda na Gwiazdkę, ale Robercik za bardzo się spieszył na kolację, więc nie poświęcił 1 minuty, przechodził kilka razy i cały czas zajęty, ale chłop jest zajechany, ledwo zipie widać w tej reprezentacji. Czasu nie ma żeby po dupie się podrapać.
2:34
9
@Bocheno1 Dodiemu wystarczy Lewego cisnąć i od razu się odpala
2
@Mario96w Pomyliłeś z SFD koleżko
1
@Bateman98 Zielone jabłko.
2
@Rust_Cohle Dymisję CZawiego
4
@MesQueUnClub96 No sam zdobył. Wziął piłkę na środku boiska po rozpoczęciu meczu, okiwał 11-ke przeciwnika i strzelił bramkę. Ale ty jesteś odklejony xD
1
@MesQueUnClub96 To tak jak Lewandowskiego z aktualną formą
3
Trening Barceloniarzy na siłce
Czyli zaraz Oriol Balde Pedri czy Pena kontuzje przez złe wykonywanie cwiczeń
9
@tomek8756 13 zł za zdechłego, twardego pączka. Nie dziękuję
0
Co wy z tą ligą. Przecież rok temu wygraliśmy, teraz skupiamy się na LM. Albo wygrana w LM albo ogrodnik niech się pakuje i wyjeżdża na farmę do Setiena.
0
@tomek8756 Na pewno nie fejk xD
0
@Emhyr Potwierdzam
2
@Janas11224 A po gali było robione śmigło
1
Brazylijczyk od stycznia 2003 roku jest bowiem selekcjonerem reprezentacji tego kraju i wczoraj przypieczętował awans na turniej.
20 lat już trenuje? Dobry jest
1
@Muszynianka meczyki.pl
3
@Kinginiesta Na dzikiego też czekam
2
Właśnie oglądam Tomka Cwiąkałe, żeby wiedzieć co sądzić o tej reprezentacji
0
@FcPortoFan1999 To ci co się buntują to wypierdalają bez możliwości powrotu do kadry.