0

@draxidox nie było dzisiaj na pewno 15 razy i nie ma 3 posty niżej

0

@mekston Fajnie, to jeszcze tylko telewizora potrzebuje wolnego

0

Belgia - Serbia jest gdzieś w TV?

4

@VegetaPolska Myślałem, że Ty nie masz czasu na gry, bo wszyscy tu piszą że nie możesz się odpędzić od kobiet

7

@kynio302 Pierwsze udane zagranie w sezonie.

0

Jak już Puyol się pojawił w Ciutat Esportiva to niech tam zostanie i zastąpi braciaka Xaviego w roli asystenta.

0

@tomek8756 Głupoty. Pismo Święte mówi o zakazie tatuowania się.

1

@BorzyKrzys Hale to ja na wfie robiłem tak o.

0

@ranger3120 No świnia do odstrzału na kiełbasę, a co?

0

@MarioVeB! Zaraz kidosy od Lewego napiszą, że to on jest najlepszy w historii

0

Chłop co ten skład wymyślił to chyba naćpiany był

https://pbs.twimg.com/media/F--HMp1XYAAln4E?format=jpg&name=medium

0

Odpowiadając autorowi na pytanie: nie.

0

@Emhyr A chłopa w ogóle powoływali do 1 drużyny?

0

@tomek8756 Strażak ma ch**a w dupe w więzieniu za to że jest strażakiem

4

@Popitek12 Biorę do ryja i popijam wodą.

4

Kawusia jest pita, cytrulinka zaraz wjedzie i za około pół godzinki na trening. Ruszać dupska ulańce.

1

@agaFCB No z dziewczynkami to inna sprawa, siostry ojciec też nie bił jak pamiętam :D

0

Byliście za dzieciaka bici przez swoich ojców? Nie chodzi mi o bicie jak w patologicznej rodzinie, że pijany ojciec pierze matkę i dzieci, tylko np. dostawaliście pasem od ojca za to, że coś odwaliliście? Albo czy teraz mając dzieci, zdarza wam się podnieść rękę na dziecko? Ciekaw jestem jak to wyglądało u innych, u mnie można powiedzieć stara szkoła - nieraz dostałem pasem wraz z dwoma starszymi braćmi.

0

@Deviler @JimMorrisonFCB Rekin przynajmniej umie przyjąć piłkę i nadaje się do gry kombinacyjnej, czego o Lewym powiedzieć nie można

0

@JimMorrisonFCB Niech ogrodnik da kilka meczów z rzędu Torresowi pograć na '9' w podstawie to zobaczymy.

2

Lewandowski ma ponad 250 minut w tym sezonie więcej od Rekina, a tylko 3 bramki więcej, grając tylko i wyłącznie na pozycji '9'. Rekin zaś jest rzucany po skrzydłach i często wchodzi z ławki. Rekin z liczbą minut Lewego, grając tylko na '9' miałby tyle samo, albo i więcej bramek, o czym jestem przekonany.

Factos.

1

@Bagsik88 Jest i pogódź się z tym fanboyu.

8

@Zoker W skrócie: indywidualnie Kane jest lepszym zawodnikiem od Lewandowskiego.

11

@ranger3120 To, że zmieniłeś temperaturę wody pod prysznicem o 2 stopnie niższą nie nazywa się morsowaniem

0

Była pandemia, były wybory, jest Lewusek, ciekawe o czym następnym będzie La Bambla pisała

5

Figo też tak myślał

1

@ludnek Mnie to zastanawia po co w kółko wałkować ciągle i to samo. Kto wie ten wie jak jest, jak ktoś nie chce się z prawdą pogodzić to niech dalej się oszukuje.

2

@_barti No i Raphinhe

19

Równość jest wtedy, gdy kobiece obowiązki są dzielone po równo, a męskie pozostają męskie.

1

@macio_944 A pitca neapolitańska gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?