TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za rok te Mistrzostwa Europy w Niemczech i w dodatku w fajnym terminie: połowa czerwca - połowa lipca. Jako, że niedaleko to pasuje się na jakiś meczyk Hiszpanii/Portugalii/Francji/Niemiec/Holandii wybrać, bo na Polskę nie ma co liczyć.
0
@Emhyr Nie chciałbym, za wiele nie wniesie a miejsce zajmować będzie
0
Nowa profilówka, jak wam się podoba, Kylianek w nowych barwach
1
@Popitek12 Ale na gravelu po ciemku i przy 10 stopniach nie pojeżdze
1
@MarioVeB! W lecie to bym dopiero zaczynał o tej godzinie działać, teraz to nie ma już co
0
@Rifek 80 mln na Felixa też nie ma
0
16:20, ciemno za oknem, fajnie co?
0
@Emhyr Super trio
32
@_barti No ja na przykład śmieję się z każdego wyborcy KO, PiS-u i Lewicy, no i co w związku z tym?
0
@Gaucho Jest Felix. Albo go wykupią, a jak nie to pewnie wróci Fati i zostanie. Nie mówię, przyda się Nico, ale nie kosztem Raphinhi.
49
@pluszek Boli dupka, że ktoś ma lepiej ode mnie i zarabia więcej co?
3
@Kitek1640 Zadawanie na weekend
0
@kamilop @Gaucho Nico Williams to lewy napastnik. Tak tak wiem, może też grać na prawej stronie. Tylko po co sprowadzać zawodnika, na pozycję na której nie będzie się czuł najlepiej? Chcemy drugiej sytuacji jak z Kounde? Gość przychodził na ŚO, a grał na prawej obronie, w końcu się zbuntował. Kupujmy zawodników którzy będą grać na swojej nominalnej pozycji. A rekin Torres nie nadaje się na żadną inną pozycję jak tylko na '9', więc do rotacji z Lewym jest ok, żaden z niego skrzydłowy, nie potrafi bronić (Szachtar), nie potrafi dryblować ani grać szeroko.
2
Zwolennicy sprzedaży Raphinhi, kto za niego za te potężne 30-40 mln co dostaniemy? Chyba, że 16-letni Yamal będzie grał co mecz, aż się stanie z nim to co z Pedrim. A może Rekin Torres na prawej? Czekam na propozycje.
edit/ de Jonga też sprzedawaliście, każdego sprzedać i każdego kupić, zrozumcie dzieciaki że to nie futbol manager, a z naszymi kłopotami finansowymi to już w ogóle.
0
@LM10GOAT Strona nike?
1
@Gaucho I kto na prawym napastniku? Yamal cały sezon? Weź walnij barana, Raphinha jest jaki jest ale dalej to zawodnik pierwszego składu.
0
@Rl9k1nG Jak poszedłem wczoraj spać, nie ma nic lepszego niz cieplutkie, miękkie łóżko
1
@Varkond Wtedy grali na trzeźwo
0
@Janas11224 Nie bez powodu reklamują to zawodnicy m.in w KSW. Dziadostwa by nie reklamowali.
1
@escarabajo Dokładnie, chodziło mi o to co @Nieznajomy napisał.
0
Swoją drogą ciekaw jestem, gdzie byśmy teraz byli gdyby tacy zawodnicy jak Pedri, Gavi, Balde, Araujo, Femin, Yamal się nie objawili. Z naszymi kłopotami finansowymi. Pewnie gdzieś w środku tabeli La Liga.
19
Gość po roku czasu mógłby zostać kapitanem tego zespołu, taki charakter rzadko w Barcy występuje, a swoje w RSSS i Athletic udowodnił.
0
@Bartula Dobrze musisz mnie znać w takim razie jak już dokonałeś oceny
0
@MesQueUnClub_87 Nie mówię o przypadku stosowania w celach medycznych.
6
@cris27 Oczywiście, że może być gorzej i pewnie będzie.
4
@kolomen2 Sądze, że jak ktos spożywa marihuanę to ma coś z głową. A jeśli chodzi o palenie marihuany to nadal jest debilem, szkoda zdrowia.
0
@Emhyr Czawi out, Carletto go wypunktował
0
@SeWo77 Jaro ma kota
1
@Essos Z laską na kebsa nie pójdziesz no to wtedy pizza. Z ziomeczkami jak możesz jeść jak świnia i ubrudzić ryj to kebsik.
1
@Katalonbar Mój bohater