0

@jacob345 FIFA racists

0

Raphinha uśmiechnięty, już zapomnieli o Szachtarze


2

@Compadre Czeka na Pedriego, jak wróci do szpitala bo będą obok siebie w łóżkach leżeć i grać w karty.

0

W ogóle to zauważyliście jak w ostatnich meczach nieudolnie wygląda nasz pressing? Od meczu z Realem, Sociedad i z Szachtarem to samo. Jedno, dwa podania przeciwnika i dwie linie są już za piłką, jedno dobre podanie gubi połowę zawodników. Jak to mówią, lepiej mądrze stać niż głupio biegać, nie można naszym odmówić, zaczęli w końcu więcej biegać w ostatnich 2-3 latach, ale co z tego jak lecą do piłki jak głupi a rywal podaje piłkę do przodu i gubi tym kilku zawodników. No i to jest oczywiście nie wina samych zawodników, a trenera bo to on odpowiada za założenia taktyczne. Trzeba to dopracować.

0

@Nazio_87 Ja głosowałem, ale nie na niego :)

0

@Nazio_87 Czarzasty to ten stary lewak? Dziwne, że są ludzie w tym kraju, którzy na niego głosowali

1

Dlaczego Gavi ma zawsze taką minę jakby miał płakać, nawet teraz na głównej to widać xD

0

@Janas11224 Trzeba się dokształcać

0

@Transu96 No ale z kim?!

0

@Nazio_87 Kogo podpisujemy, Mbappe?

2

Elegancko, że Balde też nie powołał, będzie miał odpoczynek. Fermin też jeszcze dostanie szanse, ma czas.

1

@ronni37 Dawaj śmiało jest nas mało

0

@Bagsik88 A czy w zeszłym sezonie mieliśmy Gundogana, Felixa, Cancelo, czy był powoływany Yamal, Ferran ?

/edit powołania na mundial, gdzie była dłuższa przerwa, Gundo Cancelo to zawodnicy pierwszego składu, taki Fati np. to rezerwowy był więc różnica jest

0

@Bagsik88 W tamtym sezonie mało mieliśmy zawodników, którzy byli powoływani do swoich reprezentacji ;)

1

@Fenelon Dziś w GTA SA taki robiłem

1

Hajto można nie lubić i uważać za dzbana, ale tutaj ciężko się nie zgodzić z jego wypowiedzią, szczególnie o tej stabilizacji fizycznej zawodników, którzy grają na 4 frontach (LL, LM, PK i repka). Cała wypowiedź w newsie.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-11-08/tomasz-hajto-wskazal-glowny-problem-barcelony-to-jest-za-mloda-druzyna/

0

@wawrzyn1 To czemu ta świetna Legia nie gra w LM?

0

@wawrzyn1 A mówi coś panu różnica między Ligą Konferencji a Ligą Mistrzów?

0

@wawrzyn1 A Barca grała ze Zrinjskim?

0

@Joe_Barbaro Znajdziemy też nasze polskie Tyskie, byłem widziałem

0

@DaPidejpi śmieszne jak ten cały drwal i jego cena

0

@Firestone to nie pizza bo to jakiś kwadrat

0

@Sulimo Serio jesteś niższy od Messiego? :D

0

@karci0 Od Xaviego będzie lepszy

0

@mr Barca Ja np. oglądałem mecz z Rayo i nie żałuję, bo stracili 2 pkt po słabej grze, tak samo jak fan Realu oglądał nas wczoraj to też pewnie nie żałuje.

6

Jak Pan Mikel Arteta już zakończy przygodę z Arsenalem to zapraszamy do Barcy.

0

Na notatniku ktoś swoje zadanie z polaka wrzucił? Jak byłem w licbazie to pisałem takie rozprawki, jak ta dzisiejsza o rozsądku zapowiadająca mecz.

1

@Lucerfi Nie wiem czy "reakcja" w meczu z Alaves będzie miarodajna, mówimy o 14 drużynie w tabeli. Mecz z Porto pokaże nam więcej.

2

Ciekawe czy tak na pusto siedzieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?