TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacob345 FIFA racists
0
Raphinha uśmiechnięty, już zapomnieli o Szachtarze
2
@Compadre Czeka na Pedriego, jak wróci do szpitala bo będą obok siebie w łóżkach leżeć i grać w karty.
0
W ogóle to zauważyliście jak w ostatnich meczach nieudolnie wygląda nasz pressing? Od meczu z Realem, Sociedad i z Szachtarem to samo. Jedno, dwa podania przeciwnika i dwie linie są już za piłką, jedno dobre podanie gubi połowę zawodników. Jak to mówią, lepiej mądrze stać niż głupio biegać, nie można naszym odmówić, zaczęli w końcu więcej biegać w ostatnich 2-3 latach, ale co z tego jak lecą do piłki jak głupi a rywal podaje piłkę do przodu i gubi tym kilku zawodników. No i to jest oczywiście nie wina samych zawodników, a trenera bo to on odpowiada za założenia taktyczne. Trzeba to dopracować.
0
@Nazio_87 Ja głosowałem, ale nie na niego :)
0
@Nazio_87 Czarzasty to ten stary lewak? Dziwne, że są ludzie w tym kraju, którzy na niego głosowali
1
Dlaczego Gavi ma zawsze taką minę jakby miał płakać, nawet teraz na głównej to widać xD
0
@Janas11224 Trzeba się dokształcać
0
@Transu96 No ale z kim?!
0
@Nazio_87 Kogo podpisujemy, Mbappe?
2
Elegancko, że Balde też nie powołał, będzie miał odpoczynek. Fermin też jeszcze dostanie szanse, ma czas.
1
@ronni37 Dawaj śmiało jest nas mało
0
@Bagsik88 A czy w zeszłym sezonie mieliśmy Gundogana, Felixa, Cancelo, czy był powoływany Yamal, Ferran ?
/edit powołania na mundial, gdzie była dłuższa przerwa, Gundo Cancelo to zawodnicy pierwszego składu, taki Fati np. to rezerwowy był więc różnica jest
0
@Bagsik88 W tamtym sezonie mało mieliśmy zawodników, którzy byli powoływani do swoich reprezentacji ;)
1
@Fenelon Dziś w GTA SA taki robiłem
1
Hajto można nie lubić i uważać za dzbana, ale tutaj ciężko się nie zgodzić z jego wypowiedzią, szczególnie o tej stabilizacji fizycznej zawodników, którzy grają na 4 frontach (LL, LM, PK i repka). Cała wypowiedź w newsie.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-11-08/tomasz-hajto-wskazal-glowny-problem-barcelony-to-jest-za-mloda-druzyna/
0
@wawrzyn1 To czemu ta świetna Legia nie gra w LM?
0
@wawrzyn1 A mówi coś panu różnica między Ligą Konferencji a Ligą Mistrzów?
0
@wawrzyn1 A Barca grała ze Zrinjskim?
0
@Joe_Barbaro Znajdziemy też nasze polskie Tyskie, byłem widziałem
0
@DaPidejpi śmieszne jak ten cały drwal i jego cena
0
@Firestone to nie pizza bo to jakiś kwadrat
2
Ale czekam, żeby kupić tego GOATa w przyszłym sezonie. I nie chodzi o Felixa, tylko to co na nim :D
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilc_mjv9INB2EedxdB2-yOyfHzvhtv2Zc6DhdVcZfN6Kdk6GVY1fOSYChosjrWdNAG6xdalJ0viY91i5uFTX-UsXD808mSovN2FNw1RCbT0dNkRhpLsoiMmJbNCJcd0XfufCj0jz3pf3VdxqDQxVkf6TwjBG2IdUw8KXE9ErUBn8O77aRJQRiXuOBQWWJ0/s1600/barcelona%2024-25%20kits%20%281%29.jpg
0
@Sulimo Serio jesteś niższy od Messiego? :D
0
@karci0 Od Xaviego będzie lepszy
0
@mr Barca Ja np. oglądałem mecz z Rayo i nie żałuję, bo stracili 2 pkt po słabej grze, tak samo jak fan Realu oglądał nas wczoraj to też pewnie nie żałuje.
6
Jak Pan Mikel Arteta już zakończy przygodę z Arsenalem to zapraszamy do Barcy.
0
Na notatniku ktoś swoje zadanie z polaka wrzucił? Jak byłem w licbazie to pisałem takie rozprawki, jak ta dzisiejsza o rozsądku zapowiadająca mecz.
1
@Lucerfi Nie wiem czy "reakcja" w meczu z Alaves będzie miarodajna, mówimy o 14 drużynie w tabeli. Mecz z Porto pokaże nam więcej.
2
Ciekawe czy tak na pusto siedzieli