0

@gumaz Magical będzie udzielał ślubu

0

Oriol jutro MoTM

0

@Zoker Nie będzie się bił z nią, będzie walczył na tej samej gali

0

@Zoker Daniel Omielańczuk to gość który walczył w UFC, KSW, Sarara to legenda K-1, a Gocha to babka która robiła pod siebie na streamach

1

Wyobraźcie sobie sytuację ze 4 lata temu, że ktoś Wam mówi że na jednej gali MMA zawalczy Daniel Omielańczuk, Tomek Sarara i Gocha Magical.
Przecież to brzmi tak abstrakcyjnie, że ja cie kręcę, a teraz to się dzieje xD

0

@marcin62 Gosia Magical

5

Nie dla ... dla pana Fermin Lopez

1

@LaLigaPD Canal+ mam w telewizorze to tam będę oglądał.
Eleven oglądam w internecie.

0

@Faro Ale mogę też napisać komentarz we własnej dyskusji i to zrobiłem.

5

@Cochise Żadnej afery nie robię, mówię tylko że w szkole do której chodziłem by takie coś nie przeszło i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

@Faro A to nie mogę sobie własnego komentarza napisać na ten temat, bo tam jest dyskusja? Pokaż mi punkt w regulaminie, który o tym mówi

9

Komputer wylosował.

A to zabawne

73

Tęczowy Piątek LGBT w szkołach?
W szkole do której chodziłem, prędzej by ją zamknęli niż do czegoś takiego dopuścili i jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Wystarczy już mieszania dzieciom w głowach, bo i bez tego już za wiele w nich nie ma.

5

@Faro No ale mają racje, czy gdybyśmy mieli grube miliony do wydawania co roku to byśmy odkryli i grali Pedrim, Gavim i Balde? Zapewne nie, więc nie ma co płakać, bo taka jest prawda.

0

Ciekawe kto im zastrzyki robił

14

@LM10GOAT A potem cała 5-ka wypadnie po meczu na 3 miesiące.

4

Wydaje mi się, że rola Gundogana jest mocno niedoceniana w tym zespole, bo nie ma nie wiadomo ile asyst i nie strzela bramek. Czy uważacie, że na dzień dzisiejszy gdyby Gundo nie przyszedł dalej mielibyśmy zero porażek w tym sezonie i takie wyniki? Mnie się wydaje, że jego sama obecność na boisku daje poczucie takiej pewności dla wielu graczy, której brakowało w poprzednim sezonie gdy w pomocy grali młodzianie Pedri i Gavi. Serio on nie musi robić liczb, nie musi nie wiadomo jak efektownie grać żeby być kluczową postacią tego zespołu. Tak naprawdę gdyby Gundo wypadł z powodu kontuzji (wypluwam to z mordy) to dopiero by ludzie zauważyli ile on daje. Może i jestem jego wielkim fanem, ale wydaje mi się że jest mocno niedoceniany. Taki gracz za darmo to skarb, oby pograł jeszcze u nas parę ładnych lat.

1

Idziesz sobie ulicą i spotykasz Viniego Jr.

Co robisz?

2

@Rewolucja123 Gavi leci w pierwszej jeszcze

14

No co za przypadek.

-A kto powiedział, że to był przypadek

1

@ChampionLW W sobotę się to nie zmieni

0

Fermin piękny Lopez - w pierwszym na Real TAK czy NIE?

13

@add1337 W 15-nastu

7

Chłop 2x 90 min zagrał i już zmęczony a co ma powiedzieć Cancelo i Gundogan xD

Tak wiem że po kontuzji jest

0

@DaPidejpi To była ironia

0

@DaPidejpi Zero. Sprzedać i zapomnieć szklanke

1

Dziś doczytałem, że ten zabójca 6-letniego dziecka to żołnierz, ale Marynarki Wojennej. To są mocne skurczybyki, a nie byle jakieś żołnierzyki. Z pewnością ma większą wiedzę i umiejętności niż dziesiątki zwykłych policjantów. Co nie zmienia faktu, że powinni już go złapać i na to czekam.

3

@budel17 poka poka sowe

0

Real się męczy ze słabiutką Bragą, dobry prognostyk przed sobotą.

0

Ktoś wytłumaczy po co wprowadzili tą zasadę, że liniowy gwiżdże spalony dopiero po zakończeniu akcji? Union zrobił akcję, strzelił bramę, goście się cieszą już a ten podnosi chorogiewę, zamiast od razu, bez sensu xd

edit/dzieki za odp, tu wydawalo się ze spalony jest duzy

1

@Encore Chodzi jak pingwin xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?