TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podobno to Vinicjus Sokrates gwizdał
4
Emiliano dawaj cieszynkę jak po mundialu
0
@agaFCB Stary Lapcio go za karę wział
1
Lapcio będzie teraz gadał o tryplecie Barcy kobiet no nie mogę xD
0
@Esteban_ Bachata boy i jego koleżanki, tak samo jak Ania i jej koledzy tancerze
2
Nie można by rozdzielić tych złotych piłek osobno dla kobiet i mężczyzn? Kto by chciał to by oglądnął kobiety a tak tylko czas tracimy.
1
Uciśniony Vini Sokrates teraz
0
Balde siedzi i się zastanawia o czym oni pierdzielą po tym języku dziwnym
0
@insp1re No tak bo jakby był dobrze obcięty to by nie wygrał złotej piłki
8
Czemu syn Messiego wygląda jak mini Gavi
0
A Djoković w którym plebiscycie bierze udział dziś?
1
HAHAH jak ten Bellingham wygląda i Sokrates Vini xd
3
Jest Lapcio i jego bebech
3
Bernardo widze że tez ma dwie złote piłki
17
Modrić 10ty
Gundo 14ty
To mówi wszystko o tym plebiscycie.
0
@esem91 wczesniej el tost najman i załęcki
1
@Arkadio90 Na tvp sport w necie
2
DIBU wjeżdza na czerwony dywan
5
@AssisMoreira Bo każdy kto ma więcej niż 10 iq wie że chodzi o jajka Messiego
0
@Emhyr Dopiero wtedy jak sprowadzimy zawodnika pokroju Bellinghama
0
@Emhyr Nie no bo się spali, 16-ka mu pasuje
0
@Tom0VeB Nagrodę Sokratesa dostanie dziś
7
Vinicius "Sokrates" Junior. Nowa ksywa, myślę że się przyjmie.
1
@Lukas90 @wlodek54 @Simone Jedno nie wyklucza drugiego, oglądnijcie jeszcze raz mecz i zobaczycie, bramki nie padły po błędach Gaviego, to że Jude strzelił 2 bramki nie oznacza że nie został elegancko nakryty przez Gaviego w przekroju całego meczu.
2
Uwielbiam hala dzieci i ich psioczenie na Gaviego. Gdyby Gavi latał jak pitbull w białej koszulce Realu to by piali z zachwytu, jaki on odważny, oddany zespołowi i w ogóle to skarb mieć takiego zawodnika zasuwającego. Jednak nie jest po ich stronie to go wyzywają od psów, płaczą że gorszy od Ramosa i Pepego i w ogóle najgorszy, a poziomem sportowym jest cienki i overrated (nic że nakrył czapką najlepszego wg nich zawodnika na świecie Bellinghama w klasyku). Haha uwielbiam ich.
0
Czy Lewy będzie w tym sezonie królem strzelców LL?
Wg mnie nie
3
mam jeden komentarz do tego
0
@Kuba_1 Barber wjechał broda fresz kreseczka siedzi bam milion dolarów
0
@Emhyr Znajdź wspólny mianownik tych dwóch państw.
0
Precz z padaką, patrz jak lolki się tlą