TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 Przez te dwie minuty to już zdążyłem przynieść i wypić pół
2
Ide po piwko do lodówki
0
@Pawci023x Przez ostatni rok już pracowałem, niedługo powrót jak coś sensownego znajdę :)
42
No i w końcu udało się. Po 6 latach szkoły podstawowej, 3 latach gimnazjum, 3 latach liceum i 5 latach studiów kończę swoją edukację z tytułem magistra inżyniera. 17 lat edukacji rok po roku. Oczywiście człowiek uczy się całe życie, ale chociaż tą edukację "oficjalną" mam już za sobą. Czy było warto - nie wiem, pewnie się okaże, czy był sens studiować przez 5 lat. Czy żałuję - na pewno nie, poznałem dużo fajnych ludzi, nauczyłem się kontaktować lepiej z ludźmi, nabrałem większej odwagi, pewności siebie w kontaktach międzyludzkich, jak również chociażby poruszania się po dużym mieście, organizacji swojego czasu itp. Dzięki za trzmanie kciukasów za obronę, pozdro
PS. W nagrodę meczyk z Szachtarem w Hamburgu na żywo :)
13
@AFA90 pewnie jakaś konfitura jadła makowca na komendzie
0
@DLFCB Pewnie kreatynke sobie aplikował a już aferę robią
0
@QQL5 No też czekam aż wpłynie coś na konto bo jest lipa
4
@Kgorecki2500 Polacy w głosowaniu na POPiS? top
0
@MeAndSwan Ciekawe ile szlugsów wypalił podczas całej kariery
44
Jutro obrona magisterki, trzymajta kciuki
0
@ShawnC Gundogan naprawiał błędy Oriola, tam był
6
Dali mu MVP za gola xDDDD
1
Fermin dziś straszna lipa
0
Araujo wraca do szpitala
0
De GalaRReta xd
0
Ferran 3 min 4 straty
0
Takie mamy braki w kadrze, że Xavi pewnie jak u mnie w B-klasie, w niedzielę rano po weselu trener jeździ po wsi i zbiera do samochodu ledwo żywych chłopaków na mecz o 11
3
@Popitek12 Sędziemu żeby sobie poradził
5
Serio publikujecie wywiad żony Lewandowskiego? A czy publikujecie wywiady żon: MAtSA, Frenkiego itp? Po co, por que
1
@FcPortoFan1999 Ale w kadrze i tak będzie 4-ty w kolejce albo 5-ty xd
3
Jego prywatna skromna opinia
1
Ci komentatorzy eleven za realem?
1
Jak im ten niskorosły strzelił? xd
1
@Criss18Barca Balantajs z kolką
0
@Lionel_Messi10 Nie zmęczył się za bardzo?
2
@MarioVeB! Nie zwracam na to uwagi, czasem 2h przed snem czasem z 30 min, a jak byłem na masie to leżałem w łóżku i jadłem ostatni posiłek xd
1
@_barti Potwierdzam jestem tym koszem
27
Mecz z Szachtarem w Hamburgu będzie moim pierwszym meczem Barcy na żywo, jaram się.
0
@DonMatteo901 Ale jest piękna i mądra, chciałbym mieć ją za żonę
1
@JimMorrisonFCB Żyłoby się lepiej