1

@Luciano99 Przez te dwie minuty to już zdążyłem przynieść i wypić pół

2

Ide po piwko do lodówki

0

@Pawci023x Przez ostatni rok już pracowałem, niedługo powrót jak coś sensownego znajdę :)

42

No i w końcu udało się. Po 6 latach szkoły podstawowej, 3 latach gimnazjum, 3 latach liceum i 5 latach studiów kończę swoją edukację z tytułem magistra inżyniera. 17 lat edukacji rok po roku. Oczywiście człowiek uczy się całe życie, ale chociaż tą edukację "oficjalną" mam już za sobą. Czy było warto - nie wiem, pewnie się okaże, czy był sens studiować przez 5 lat. Czy żałuję - na pewno nie, poznałem dużo fajnych ludzi, nauczyłem się kontaktować lepiej z ludźmi, nabrałem większej odwagi, pewności siebie w kontaktach międzyludzkich, jak również chociażby poruszania się po dużym mieście, organizacji swojego czasu itp. Dzięki za trzmanie kciukasów za obronę, pozdro

PS. W nagrodę meczyk z Szachtarem w Hamburgu na żywo :)

13

@AFA90 pewnie jakaś konfitura jadła makowca na komendzie

0

@DLFCB Pewnie kreatynke sobie aplikował a już aferę robią

0

@QQL5 No też czekam aż wpłynie coś na konto bo jest lipa

4

@Kgorecki2500 Polacy w głosowaniu na POPiS? top

0

@MeAndSwan Ciekawe ile szlugsów wypalił podczas całej kariery

44

Jutro obrona magisterki, trzymajta kciuki

0

@ShawnC Gundogan naprawiał błędy Oriola, tam był

6

Dali mu MVP za gola xDDDD

1

Fermin dziś straszna lipa

0

Araujo wraca do szpitala

0

De GalaRReta xd

0

Ferran 3 min 4 straty

0

Takie mamy braki w kadrze, że Xavi pewnie jak u mnie w B-klasie, w niedzielę rano po weselu trener jeździ po wsi i zbiera do samochodu ledwo żywych chłopaków na mecz o 11

3

@Popitek12 Sędziemu żeby sobie poradził

5

Serio publikujecie wywiad żony Lewandowskiego? A czy publikujecie wywiady żon: MAtSA, Frenkiego itp? Po co, por que

1

@FcPortoFan1999 Ale w kadrze i tak będzie 4-ty w kolejce albo 5-ty xd

3

Jego prywatna skromna opinia

1

Ci komentatorzy eleven za realem?

1

Jak im ten niskorosły strzelił? xd

1

@Criss18Barca Balantajs z kolką

0

@Lionel_Messi10 Nie zmęczył się za bardzo?

2

@MarioVeB! Nie zwracam na to uwagi, czasem 2h przed snem czasem z 30 min, a jak byłem na masie to leżałem w łóżku i jadłem ostatni posiłek xd

1

@_barti Potwierdzam jestem tym koszem

27

Mecz z Szachtarem w Hamburgu będzie moim pierwszym meczem Barcy na żywo, jaram się.

0

@DonMatteo901 Ale jest piękna i mądra, chciałbym mieć ją za żonę

1

@JimMorrisonFCB Żyłoby się lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?