0

@Kapitan_SW kocham pis ponad wszystko

1

Z niedzieli na poniedziałek w nocy 2 stopnie xD

0

Jak bardzo w skali 1-10 wyjdzie Osasuna zesrana na mecz z madryciokomi?

0

@mrboom A fakt, źle spojrzałem, to zmienia postać rzeczy xD

0

@mrboom to napisałem

3

Mecz Luton-Totki idealnie oddaje esencję ligi angielskiej. Goście grają w przewadze od 45 minuty, strzelili gola, na papierze są dużo lepszą drużyną a i tak szanują wynik i nie starają się na siłę strzelić drugą bramkę, grają zachowawczo. To pokazuje, że w tej lidze nie ma słabych drużyn i jest wzajemny szacunek. Gdyby to Barca grała na ogórki z przewagą i wygrywała grając w ten sposób 1-0 zaraz byłoby szkalowanie, że co oni robią. 3 pkt najważniejsze.

6

@matirix20 Musi grać bo by nie miał za co wyżywić rodziny, tak jak to było gdy go Barca chciała

5

@AdiKingu96 Zaczekajmy, konop też ma cos wiecej na niego

0

@Johnnie_Walker Szczera prawda

2

@Pedri16Future Dziecko do 18 roku życia podlega rodzicowi, więc skoro rodzic tak zdecyduje to tak, przynajmniej wg logiki Korwina

10

@Pedri16Future Przecież to move to jakieś gówno, grają kolejni debile z internetu, którzy w dodatku nie potrafią prosto piłki kopnąć, wole nie oglądać niczego niż to

0

@PawkoFCB Kolega zapytał o "prawne konsekwencje" to mu na to pytanie odpowiedziałem, nie pisałem o wizerunkowych itp.

8

@paweldunajecfcb Na ten moment jedynie Stuu do paki, reszta nic/jakieś kary finansowe

27

Zastanawiałem się co myśleć o tej sytuacji Legii ale teraz już wiem


0

Osasuna jutro urwie punkty białym, róbcie ss.

0

@AFA90 Biedny i tak nie był

0

@matirix20 Juz jest

0

@Eto'o9 R10 nie ma lajwa

już jest
na YT

1

@kynio302 COO? Lepiej niech ich wyślą by zdobyć Alkmaar

7

@kanver_ Niech powoła kadrę U-21, na te 2 mecze z takimi cieniasami i tak zagrają lepiej niż ci z pierwszej repki

4

@Kidd Tymczasem Pedri, Araujo, de Jong i lekarze Barcy:

0

@Popitek12 Vegeta?

2

@ranger3120 Ja to samo xD

13

@Yoshi94 Ludzie mentalnie niedorozwinięci, nieroby, pasożyty żerujące na innych, psychole, ćpuny i zwolennicy ideologii LGBT

0

@gumaz No jak lubisz, ale nie sądze ze Ci zrobi

0

Konopski zrób coś

3

@esem91 Bo niektórzy nie chcą wyjść na debili. Jeśli faktycznie chłop tam popchnął tego ochroniarza i se złamał rękę to trochę zmienia obraz sytuacji.

16

@Katalończyk 99 To musi być jakaś choroba na podłożu psychicznym.

2

Nie wiem czy debata wyborcza coś zmieni. Ale zmienić może fakt, że dzień przed wyborami mam wesele i jak dobrze pochleje to mogę sobie nie trafić w odpowiedni kwadracik, ba mogę w ogóle nie trafić w kwadracik albo co gorsza nie trafić do szkoły, w której mogę zagłosować.

6

@Bobo25 To niech głosuje na coś innego, ale nie na lewaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?