TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW kocham pis ponad wszystko
1
Z niedzieli na poniedziałek w nocy 2 stopnie xD
0
Jak bardzo w skali 1-10 wyjdzie Osasuna zesrana na mecz z madryciokomi?
0
@mrboom A fakt, źle spojrzałem, to zmienia postać rzeczy xD
0
@mrboom to napisałem
3
Mecz Luton-Totki idealnie oddaje esencję ligi angielskiej. Goście grają w przewadze od 45 minuty, strzelili gola, na papierze są dużo lepszą drużyną a i tak szanują wynik i nie starają się na siłę strzelić drugą bramkę, grają zachowawczo. To pokazuje, że w tej lidze nie ma słabych drużyn i jest wzajemny szacunek. Gdyby to Barca grała na ogórki z przewagą i wygrywała grając w ten sposób 1-0 zaraz byłoby szkalowanie, że co oni robią. 3 pkt najważniejsze.
6
@matirix20 Musi grać bo by nie miał za co wyżywić rodziny, tak jak to było gdy go Barca chciała
5
@AdiKingu96 Zaczekajmy, konop też ma cos wiecej na niego
0
@Johnnie_Walker Szczera prawda
2
@Pedri16Future Dziecko do 18 roku życia podlega rodzicowi, więc skoro rodzic tak zdecyduje to tak, przynajmniej wg logiki Korwina
10
@Pedri16Future Przecież to move to jakieś gówno, grają kolejni debile z internetu, którzy w dodatku nie potrafią prosto piłki kopnąć, wole nie oglądać niczego niż to
0
@PawkoFCB Kolega zapytał o "prawne konsekwencje" to mu na to pytanie odpowiedziałem, nie pisałem o wizerunkowych itp.
8
@paweldunajecfcb Na ten moment jedynie Stuu do paki, reszta nic/jakieś kary finansowe
27
Zastanawiałem się co myśleć o tej sytuacji Legii ale teraz już wiem
0
Osasuna jutro urwie punkty białym, róbcie ss.
0
@AFA90 Biedny i tak nie był
0
@matirix20 Juz jest
0
@Eto'o9 R10 nie ma lajwa
już jest
na YT
1
@kynio302 COO? Lepiej niech ich wyślą by zdobyć Alkmaar
7
@kanver_ Niech powoła kadrę U-21, na te 2 mecze z takimi cieniasami i tak zagrają lepiej niż ci z pierwszej repki
4
@Kidd Tymczasem Pedri, Araujo, de Jong i lekarze Barcy:
0
@Popitek12 Vegeta?
2
@ranger3120 Ja to samo xD
13
@Yoshi94 Ludzie mentalnie niedorozwinięci, nieroby, pasożyty żerujące na innych, psychole, ćpuny i zwolennicy ideologii LGBT
0
@gumaz No jak lubisz, ale nie sądze ze Ci zrobi
0
Konopski zrób coś
3
@esem91 Bo niektórzy nie chcą wyjść na debili. Jeśli faktycznie chłop tam popchnął tego ochroniarza i se złamał rękę to trochę zmienia obraz sytuacji.
16
@Katalończyk 99 To musi być jakaś choroba na podłożu psychicznym.
2
Nie wiem czy debata wyborcza coś zmieni. Ale zmienić może fakt, że dzień przed wyborami mam wesele i jak dobrze pochleje to mogę sobie nie trafić w odpowiedni kwadracik, ba mogę w ogóle nie trafić w kwadracik albo co gorsza nie trafić do szkoły, w której mogę zagłosować.
6
@Bobo25 To niech głosuje na coś innego, ale nie na lewaków