TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Barber wjechał broda fresz kreseczka siedzi bam milion dolarów
0
@Emhyr Znajdź wspólny mianownik tych dwóch państw.
0
Precz z padaką, patrz jak lolki się tlą
0
@Nazio_87 No i nie załapałeś ironii
0
@Herato Peszko?
0
Komentarz usunięty
12
@Rafalloxfcb drugi, pierwszy jest Oriol
7
@DonCarletto 2 przyjęcia odbite od sęka na 10 metrów
0
@Emhyr Nawet jak umarł/umrze to się o tym nie dowiemy.
0
@draxidox Niemożliwe, ci na filmiku pracują.
1
Bernardo Silva by tak siadł w Barcy jak Gundo, marzenie.
0
Roque mówił w wywiadach, że jak przyjdzie to chce się nauczyć od Lewego jak najwięcej, oby lekcje przyjęcia piłki i cofania się do rozegrania pominęli.
1
@bartas97 Może ze 2 ciosy w ferworze walki były nieprawidłowe, reszta była dopuszczalna, w zawodowym MMA niejednokrotnie zawodnicy dostają całą serię w tył głowy zanim sędzia zwróci uwagę i nic im nie jest, prawidłowe zwycięstwo El tosta i błąd sędziego Bońkowskiego. Najman wygrał tę walkę.
0
@Emhyr Akurat ojciec dzisiaj też zdupcał i pajacował, dzięki czemu mu się udało zremisować
0
@Emhyr Wg oficjalnego werdyktu przegrał. Dla nas wygrał.
0
@Emhyr No i przegrał xD
2
@Firestone Zgadzam się z panem redaktorem, jednak sprzedawać Oriola nie można, bo ktoś do rotacji i na mecze z rywalami typu Cadiz musi być.
2
Albert Dragon Sosnowski zmiótł małolata z ulicy, cos pięknego a ryjek obity ma Remi prawie tak samo jak na Gromdzie
0
@Danny Gaucho Auba by dziś hattricka strzelił w tym meczu
1
@nexxo Ale dziś nie strzelił i przyjmował piłki na 10 metrów
1
Auba w klasyku 2 bramki > tiktok 0 bramek
Auba > Lewy
może nie ogólnie ale lepszy zawodnik dla Barcy
nie zapraszam do dyskusji bo tu nie ma co podważac
2
@norbi77 To Araujo z Vinim dziś
edit/ a to właśnie w twittcie jest napisane xd
2
@Zoker Tiktokowski będzie miał przedłużony kontrakt jeszcze o rok niestety i na nim nic nie zarobimy bo odejdzie za darmo.
6
Powiedział Lewy, który 2 przyjęcia na 10 m robił
0
Ma ktoś jakiś strumień do wiadomo czego?
0
@El Plutoninho Dużo, już sam pressing w tych strefach siadł.
1
Moje pierwsze spostrzeżenie co do meczu, od momentu wejścia Lewego na boisko cała gra Barcy się posypała.
0
1-0, słupek, brak karnego na Araujo. Robimy ich na miękko.
1
Dobra ide na siłke dojechać nogi a potem pitca i meczyk
15
@MesQueUnClub96 Dokładnie, najważniejsza jest miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny.
A tak na serio to takie czasy, seksualizacja wszystkiego i wszystkich dookoła, podtekst seksualny można spotkać już na każdym kroku.