1

@JimMorrisonFCB Żyłoby się lepiej

2

@LS To że byłem za kratami nie znaczy że nie zaglądałem, coś tam widziałem

0

Witam po przymusowym, tygodniowym urlopie, jak życie na la bambie leci

0

Szpital jak nie wiem

0

Wygrajmy z tą Mołdawią i będzie gierka o wszystko na Narodowym jak to było za Czesia ze Szwecją o Mundial. Będzie się działo na trybunach.

1

Ten obok Warzywniaka to Hadziuk?

0

Holenderscy rasiści sędziują więc

1

@Jakchcesz Nie, po prostu pytam

2

Dlaczego na fcbarca.com pojawia się info o składzie repry Polski, skoro Lewy nawet nie jest powołany, więc nie ma żadnego powiązania FC Barcelona i repka Polski?

14

@EkspertzOrlikq Przyszedł ekspert z orlika i się wypowiedział

5

Brakuje kasy, a ci nie mają koszulek żeby sprzedawać no cyrk

0

@MarioVeB! No Samuela jest piękna

2

@DLFCB Bardzo dużo różnych chorób

0

sportowe świry prosze o opinie odnośnie poprawności wykonywania tego ćwiczenia przez Inigo bo mam swoje zdanie na ten temat


4

@Gaz To jest prawdziwy rekin. Przynajmniej gryzł dosłownie a nie to co Ferran

2

To niezła rozmowa xD

3

Ale ten Kraśko męczy, on kiedyś w TVP nie robił ?

1

Niech już dają Sławka bo nie da się dziada Kaczynskiego słuchać

0

@agaFCB nie (znaki)

0

@agaFCB a potem pójdziesz zagłosować na KO

0

@KamQiX A co sądzi Prawo Marcina?

1

Jak mi baba da kartę do referendum to mogę ją wziąć, zgnieść i wyrzucić do kosza?

1

@Keson Będzie kara finansowa i zamknięcie stadionu na 1 mecz

0

@tbas W Krakowie nie głosuję, to nie mogę na nią głosować.

0

@tbas Co ma jakaś sesja w ckm do onlyfansa? Jest/była modelką to pokazuje swoje ciało, a poglądy może mieć swoje jak każdy człowiek

1

@Sulimo Po prostu niech się nie zatrzymują, jeśli ktoś włazi mu pod maskę powinien od razu dostawać mandat 500 euro to by się nauczył.

0

W dzisiejszym futbolu każdy piłkarz na tym poziomie powinien na co dzień współpracować z psychologiem.

2

@KamQiX Zaczną ich obchodzić jak ruski będą blisko naszej granicy

0

@pioz123 Oby, no i oby te głosy nie przeszły na PO bo będzie to samo albo i gorzej.

0

Czy ta sytuacja z generałami może realnie odebrać trochę głosów PiS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?