TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Żyłoby się lepiej
2
@LS To że byłem za kratami nie znaczy że nie zaglądałem, coś tam widziałem
0
Witam po przymusowym, tygodniowym urlopie, jak życie na la bambie leci
0
Szpital jak nie wiem
0
Wygrajmy z tą Mołdawią i będzie gierka o wszystko na Narodowym jak to było za Czesia ze Szwecją o Mundial. Będzie się działo na trybunach.
1
Ten obok Warzywniaka to Hadziuk?
0
Holenderscy rasiści sędziują więc
1
@Jakchcesz Nie, po prostu pytam
2
Dlaczego na fcbarca.com pojawia się info o składzie repry Polski, skoro Lewy nawet nie jest powołany, więc nie ma żadnego powiązania FC Barcelona i repka Polski?
14
@EkspertzOrlikq Przyszedł ekspert z orlika i się wypowiedział
5
Brakuje kasy, a ci nie mają koszulek żeby sprzedawać no cyrk
0
@MarioVeB! No Samuela jest piękna
2
@DLFCB Bardzo dużo różnych chorób
0
sportowe świry prosze o opinie odnośnie poprawności wykonywania tego ćwiczenia przez Inigo bo mam swoje zdanie na ten temat
4
@Gaz To jest prawdziwy rekin. Przynajmniej gryzł dosłownie a nie to co Ferran
2
To niezła rozmowa xD
3
Ale ten Kraśko męczy, on kiedyś w TVP nie robił ?
1
Niech już dają Sławka bo nie da się dziada Kaczynskiego słuchać
0
@agaFCB nie (znaki)
0
@agaFCB a potem pójdziesz zagłosować na KO
0
@KamQiX A co sądzi Prawo Marcina?
1
Jak mi baba da kartę do referendum to mogę ją wziąć, zgnieść i wyrzucić do kosza?
1
@Keson Będzie kara finansowa i zamknięcie stadionu na 1 mecz
0
@tbas W Krakowie nie głosuję, to nie mogę na nią głosować.
0
@tbas Co ma jakaś sesja w ckm do onlyfansa? Jest/była modelką to pokazuje swoje ciało, a poglądy może mieć swoje jak każdy człowiek
1
@Sulimo Po prostu niech się nie zatrzymują, jeśli ktoś włazi mu pod maskę powinien od razu dostawać mandat 500 euro to by się nauczył.
0
W dzisiejszym futbolu każdy piłkarz na tym poziomie powinien na co dzień współpracować z psychologiem.
2
@KamQiX Zaczną ich obchodzić jak ruski będą blisko naszej granicy
0
@pioz123 Oby, no i oby te głosy nie przeszły na PO bo będzie to samo albo i gorzej.
0
Czy ta sytuacja z generałami może realnie odebrać trochę głosów PiS?