TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co Mentzen zapowiadał - dokładnie to było. Obrzucanie się gównem nawzajem Morawieckiego z Tuskiem, a Bosak merytorycznie, konkretnie i z klasą. Łatwa wygrana w tej debacie.
3
@_barti Jak masz na myśli największą kompromitację jako wygraną to tak
1
No to niezłe absorbowanie bramkarza
0
@kanver_ To niech pokaże cojones i wpuści a nie
0
przegrywamy, gonimy wynik i Ogrodnik wpuszcza Roberto i Oriola w tym celu? Ciekawe
6
@Pedri16Future Tomek sie boi czy na niego coś nie wypłynęło, też jest youtuberem a sam pewnie w młodości świrował pawiana
0
Dobra puściłem sobie nutkę Miły Pan - Małolatki i czekam bo do 20 ma być fim konopa
0
Czym się różni w klimatyzacji ustawienie chłodzenia na 21 stopni od ustawienia grzania na 21 stopni?
1
@gumaz Renderują od 4 dni
0
Witam, powróciłem po paru godzinach nieobecności, kiedy film Konopa ?
2
@LS Dużo osób, którzy na nich głosują delikatnie mówiąc się tym nie chwali, bo wiedzą jakie jest nastawienie ludzi w PL, po prostu pójdą zagłosują, a ich znajomi/bliscy nawet nie będą przypuszczać że zagłosowali na konfę.
4
@LS Sądzę, że będzie znacznie wyższy.
2
@DonMatteo901 Jest gdzieś dalsza część tego pięknego momentu? xD
2
@bartekvisca Gość lat 40 który chodził z 16 latkami, 4 jego byłe nie zyją bo się zabiły, brzmi dziwnie nie?
3
Oj dziewczę chyba nie zdaje sobie sprawy co ją czeka, ważne że puściła live'a na tiktoku to chociaż troche follow wpadnie
0
@Katalończyk 99 Move federation 2 piłka nożna youtuberów i innych celebrytów co maja po 20 iq, na jakichś dziwnych zasadach na boisku w kształcie jajka
1
@Ziemny Koleś zapytał czy "posiadanie paneli słonecznych się opłaca", a nie czy warto teraz zakładać panele, naucz się czytać ze zrozumieniem, odpowiedziałem mu na pytanie zgodnie z tym o co zapytał
1
Szymon Marciniak od sędziowania Messi vs Mbappe do sędziowania Lexy vs Jaroniewska
xD
1
@Pawci023x Opłaca się, u mnie w domu jakieś 3 lata są i energia wytworzona za kilka tysięcy dolarów, nadwyżka idzie do dostawcy
0
@norbi77 No to "w historii" to można powiedzieć że wszystkie kraje lubiły wojne w mniejszym lub większym stopniu
3
@marcin62 Jakby ludzie mieli nie głosować na daną partię, bo jakaś osoba z niej powiedziała coś odklejonego to wtedy nikt na nikogo by nie głosował, bo by nie było na kogo.
0
Jak o 20 nie będzie tego filmu konopa to dziś już nie będzie, pewnie jutro
0
@Encore Jak widzisz FdJ-Pedri-Gavi? kto na ŚPD? Przecież taka pomoc bez Oriola/Gundo nie ma prawa bytu z lepszym przeciwnikiem
0
Dlaczego na La Rambli pokazuje nowy news, wchodzę w niego i strona nie istnieje? @Moderacja
3
@draxidox Gundo 1 LM > Beligham 0 LM
0
@Rewolucja123 Pewnie był tak niewidoczny, że nie zauważyłem że gra.
A tak na serio to wiem, po prostu wydaje sie że on więcej jest kontuzjowany niż gra. Niech wraca i już będzie zdrowy do końca sezonu.
0
Kiedy Pedri grał ostatni mecz? Bo mam wrażenie że jakoś ostatnio w maju go oglądałem
0
Ćwiąkała zmienił kibicowanie Barcelonie na Real? Kiedyś jak się oglądało jego materiały widać było że sympatyzuje z Barcą, teraz wielbi Real
1
@KamQiX Nie mają środka pola
0
Ciężko mi sobie wyobrazić, które miejsce miałby teraz Real gdyby nie ściągnęli Juda