0

To co Mentzen zapowiadał - dokładnie to było. Obrzucanie się gównem nawzajem Morawieckiego z Tuskiem, a Bosak merytorycznie, konkretnie i z klasą. Łatwa wygrana w tej debacie.

3

@_barti Jak masz na myśli największą kompromitację jako wygraną to tak

1

No to niezłe absorbowanie bramkarza

0

@kanver_ To niech pokaże cojones i wpuści a nie

0

przegrywamy, gonimy wynik i Ogrodnik wpuszcza Roberto i Oriola w tym celu? Ciekawe

6

@Pedri16Future Tomek sie boi czy na niego coś nie wypłynęło, też jest youtuberem a sam pewnie w młodości świrował pawiana

0

Dobra puściłem sobie nutkę Miły Pan - Małolatki i czekam bo do 20 ma być fim konopa

0

Czym się różni w klimatyzacji ustawienie chłodzenia na 21 stopni od ustawienia grzania na 21 stopni?

1

@gumaz Renderują od 4 dni

0

Witam, powróciłem po paru godzinach nieobecności, kiedy film Konopa ?

2

@LS Dużo osób, którzy na nich głosują delikatnie mówiąc się tym nie chwali, bo wiedzą jakie jest nastawienie ludzi w PL, po prostu pójdą zagłosują, a ich znajomi/bliscy nawet nie będą przypuszczać że zagłosowali na konfę.

4

@LS Sądzę, że będzie znacznie wyższy.

2

@DonMatteo901 Jest gdzieś dalsza część tego pięknego momentu? xD

2

@bartekvisca Gość lat 40 który chodził z 16 latkami, 4 jego byłe nie zyją bo się zabiły, brzmi dziwnie nie?

3



Oj dziewczę chyba nie zdaje sobie sprawy co ją czeka, ważne że puściła live'a na tiktoku to chociaż troche follow wpadnie

0

@Katalończyk 99 Move federation 2 piłka nożna youtuberów i innych celebrytów co maja po 20 iq, na jakichś dziwnych zasadach na boisku w kształcie jajka

1

@Ziemny Koleś zapytał czy "posiadanie paneli słonecznych się opłaca", a nie czy warto teraz zakładać panele, naucz się czytać ze zrozumieniem, odpowiedziałem mu na pytanie zgodnie z tym o co zapytał

1

Szymon Marciniak od sędziowania Messi vs Mbappe do sędziowania Lexy vs Jaroniewska

xD

1

@Pawci023x Opłaca się, u mnie w domu jakieś 3 lata są i energia wytworzona za kilka tysięcy dolarów, nadwyżka idzie do dostawcy

0

@norbi77 No to "w historii" to można powiedzieć że wszystkie kraje lubiły wojne w mniejszym lub większym stopniu

3

@marcin62 Jakby ludzie mieli nie głosować na daną partię, bo jakaś osoba z niej powiedziała coś odklejonego to wtedy nikt na nikogo by nie głosował, bo by nie było na kogo.

0

Jak o 20 nie będzie tego filmu konopa to dziś już nie będzie, pewnie jutro

0

@Encore Jak widzisz FdJ-Pedri-Gavi? kto na ŚPD? Przecież taka pomoc bez Oriola/Gundo nie ma prawa bytu z lepszym przeciwnikiem

0

Dlaczego na La Rambli pokazuje nowy news, wchodzę w niego i strona nie istnieje? @Moderacja

3

@draxidox Gundo 1 LM > Beligham 0 LM

0

@Rewolucja123 Pewnie był tak niewidoczny, że nie zauważyłem że gra.

A tak na serio to wiem, po prostu wydaje sie że on więcej jest kontuzjowany niż gra. Niech wraca i już będzie zdrowy do końca sezonu.

0

Kiedy Pedri grał ostatni mecz? Bo mam wrażenie że jakoś ostatnio w maju go oglądałem

0

Ćwiąkała zmienił kibicowanie Barcelonie na Real? Kiedyś jak się oglądało jego materiały widać było że sympatyzuje z Barcą, teraz wielbi Real

1

@KamQiX Nie mają środka pola

0

Ciężko mi sobie wyobrazić, które miejsce miałby teraz Real gdyby nie ściągnęli Juda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?