6

Przechodzimy na 3-5-2 w najbliższych meczach
MATS
Araujo-Kounde-Christensen
Cancelo-Gavi-Fermin-Gundogan-Balde
Torres-Felix

To powinien być skład na Real, z Granadą niech zagra młody Yamal.

0

@MarcepanowyKsiaze Moich fanów

1

@Androchem A jak się usuwa La Ramble?

5

Usunąłem instagrama, wkrótce usuwam twittera, facebook'a używam rzadko, głównie Messengera do komunikacji. Nawet człowiek sobie nie zdaje sprawy jak negatywny wpływ na zdrowie i postrzeganie świata mają te wszystkie gówno social media. La Bambla będzie niedługo jedynym powodem, dla którego jeszcze odpalam komputer, oczywiście nie licząc oglądania Youtube (który też jest bardzo szkodliwy i trzeba uważać co się ogląda) no i jakichś celów zawodowych czy szukania informacji.

5

@Safrani No i przekonali, mają mój głos.

7

@tristan87 Dubielowi i Stuu by się spodobały

0

Te statystyki mają się nijak do rzeczywistości niestety. Wyjdziemy w grupy i zagramy na mocną drużynę to się okaże wszystko.

2

@pt9 Oj chyba ktoś Cię musiał kiedyś skrzywdzić w dzieciństwie z Twojej parafii że takie rzeczy piszesz.

1

Tego się nie dało oglądać

2

@hayek Ze wszystkim xD

3

Jechać z grubasem boxdelem do spodu, ten jego filmik to szkoda gadać

1

@Pawel13sz No oby nie tak jak z Majorką

1

Jeśli dzisiaj przegramy to jest sens czekać do grudnia czy Xavi out od razu?

2

@AlphaNumeric Masz racje, nigdy nie był na tak niskim poziomie, Gundo od zawsze był level wyżej

4



Nie ma Fermina, jest Yamal

1

@partymaker A ile jest w środku? Imo to 8 dziennie

13

@Pawci023x Niechcący XD

89

PiS obiecał 13-nastkę i 14-nastkę i dlatego youtuberzy myśleli, że bez konsekwencji mogą sobie z nimi pisać.

2

@LioMessi10 U mnie na wsi listonosz wrzucił to było kolorowe i inny papier

5

@P33ck Dobra to jednak głosuję na PiS bo i tak wygrają

0

Z Joãos od razu pojawiła się chemia...



Obaj są bardzo dobrzy i szybko się zaadaptowali. João Félix jest na moim skrzydle i mogę z nim częściej rozgrywać, ale szukam ich obu. Bez nich nie bylibyśmy w stanie wygrać żadnego meczu w tym sezonie.

Gavi szczerze xD

0

@Szmulek Dobrze, że nie jestem influ

0

@Popitek12 Na platformę wiertniczą, a potem zrzuceni

4

Nie za bardzo rozumiem, dlaczego Araujo miałby dziś grać w pierwszym składzie. Jest po kontuzji i słabo wyglądał w meczu z Mallorcą, a Christensen jest w optymalnej formie od początku sezonu. Ja bym dziś widział Duńczyka, a Ronalda z cienką Granadą w niedzielę.

2

@Colon Ja nie mam psa dlatego glosuje na nich

2

Za dużo się nie nagrał i tak

14

@gumaz Tylko na raz, no może kilka nocy.

0

Ciekawe czy Natsu już zostawiła tego Dubiela, jak tak to ją rezerwuje dla siebie

5

Ostatnio sobie tak rozkminiałem, że to GOATS jest takie popularne a ja do dziś nie oglądnąłem żadnego odcinka. Chyba dobrze zrobiłem, jakaś baba stamtąd pokazała cycki i dostała walkę na clout mma, a boxdel okazuje się kim się okazuje.

0

@Faro 3 to malutko, powinien z 6 dostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?