TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przechodzimy na 3-5-2 w najbliższych meczach
MATS
Araujo-Kounde-Christensen
Cancelo-Gavi-Fermin-Gundogan-Balde
Torres-Felix
To powinien być skład na Real, z Granadą niech zagra młody Yamal.
0
@MarcepanowyKsiaze Moich fanów
1
@Androchem A jak się usuwa La Ramble?
5
Usunąłem instagrama, wkrótce usuwam twittera, facebook'a używam rzadko, głównie Messengera do komunikacji. Nawet człowiek sobie nie zdaje sprawy jak negatywny wpływ na zdrowie i postrzeganie świata mają te wszystkie gówno social media. La Bambla będzie niedługo jedynym powodem, dla którego jeszcze odpalam komputer, oczywiście nie licząc oglądania Youtube (który też jest bardzo szkodliwy i trzeba uważać co się ogląda) no i jakichś celów zawodowych czy szukania informacji.
5
@Safrani No i przekonali, mają mój głos.
7
@tristan87 Dubielowi i Stuu by się spodobały
0
Te statystyki mają się nijak do rzeczywistości niestety. Wyjdziemy w grupy i zagramy na mocną drużynę to się okaże wszystko.
2
@pt9 Oj chyba ktoś Cię musiał kiedyś skrzywdzić w dzieciństwie z Twojej parafii że takie rzeczy piszesz.
1
Tego się nie dało oglądać
2
@hayek Ze wszystkim xD
3
Jechać z grubasem boxdelem do spodu, ten jego filmik to szkoda gadać
1
@Pawel13sz No oby nie tak jak z Majorką
1
Jeśli dzisiaj przegramy to jest sens czekać do grudnia czy Xavi out od razu?
2
@AlphaNumeric Masz racje, nigdy nie był na tak niskim poziomie, Gundo od zawsze był level wyżej
4
Nie ma Fermina, jest Yamal
1
@partymaker A ile jest w środku? Imo to 8 dziennie
13
@Pawci023x Niechcący XD
89
PiS obiecał 13-nastkę i 14-nastkę i dlatego youtuberzy myśleli, że bez konsekwencji mogą sobie z nimi pisać.
2
@LioMessi10 U mnie na wsi listonosz wrzucił to było kolorowe i inny papier
5
@P33ck Dobra to jednak głosuję na PiS bo i tak wygrają
0
Z Joãos od razu pojawiła się chemia...
Obaj są bardzo dobrzy i szybko się zaadaptowali. João Félix jest na moim skrzydle i mogę z nim częściej rozgrywać, ale szukam ich obu. Bez nich nie bylibyśmy w stanie wygrać żadnego meczu w tym sezonie.
Gavi szczerze xD
0
@Szmulek Dobrze, że nie jestem influ
0
@Popitek12 Na platformę wiertniczą, a potem zrzuceni
4
Nie za bardzo rozumiem, dlaczego Araujo miałby dziś grać w pierwszym składzie. Jest po kontuzji i słabo wyglądał w meczu z Mallorcą, a Christensen jest w optymalnej formie od początku sezonu. Ja bym dziś widział Duńczyka, a Ronalda z cienką Granadą w niedzielę.
2
@Colon Ja nie mam psa dlatego glosuje na nich
2
Za dużo się nie nagrał i tak
14
@gumaz Tylko na raz, no może kilka nocy.
0
Ciekawe czy Natsu już zostawiła tego Dubiela, jak tak to ją rezerwuje dla siebie
5
Ostatnio sobie tak rozkminiałem, że to GOATS jest takie popularne a ja do dziś nie oglądnąłem żadnego odcinka. Chyba dobrze zrobiłem, jakaś baba stamtąd pokazała cycki i dostała walkę na clout mma, a boxdel okazuje się kim się okazuje.
0
@Faro 3 to malutko, powinien z 6 dostać