1

@Mario96w Nieprawda, chciałem po prostu Wam przekazać, może jakby ktoś też chciał oddać że to dyskwalifikuje, bo jakieś tam 4 miechy muszą minąć, chwalić się nie ma czym

0

@Fenelon Obydwie porzucam

1

@Bartula @TheNekro94 Okazuje się, że trudniej oddać krew niż zamoczyć

0

Chciałem dziś oddać krew, ale okazało się że stosunek z nową kobietą mnie wyklucza, przynajmniej na razie

1

@Kidd I miał dużo hajsu

0

@karolszymek Ja najprawdopodobniej z FCBP

/edit ale z Krakowa, nie doczytałem xd

1

@Kibic1998 Miałem 71, jedno za 3 pkt się pomyliłem bo źle przeczytałem pytanie xd
Graty i powodzenia na praktycznym, jak już zdasz to potem wystarczy nauczyć się jeździć

0

@JordiAlbion Wrzutka/strzał i rykoszet, dla mnie na jedno wychodzi, farfocel jak zwykle

0

Opowiem Wam coś. Ogólnie nie oglądam meczów Realu, ale gdy widzę że jest np. 70-80 minuta i przegrywają/remisują to sobie odpalę. Odpalam dziś w 80 minucie, 0-0, jedni i drudzy coś tam do przodu próbują, ale bez konkretów. Przychodzi 94 minuta, rzut rożny, no i wiadomo było że Wrzutka Madryt coś wciśnie, jakiegoś farfocla. ZAWSZE tak jest, zawsze jak odpalę ich pierniczoną końcówkę meczu to strzelą na zwycięstwo jednobramkowe.
Dziękuję za przeczytanie, musiałem to z siebie wyrzucić.

0

Myślę, że Oscarowi bramka nie grozi, ewentualnie samobójcza.

0

@Comentateiro Gdyby dzbanek nie odszedł to żadnego Felixa by teraz u nas nie było, taka prawda

0

Ja tam naszemu zarządowi i Xaviemu nadal nie ufam i na razie nie zamierzam. Przypominam, że oni chcieli "opierać" nasz projekt sportowy na Dembele. Denzel wygraj LM to Ci zaufam.

0

@tristan87 Usunęli mi komentarz, zapomniałem jakie poglądy mają admini

2

Komentarz usunięty

7

@Arn3th Ale nie wyborcom lewicy, chyba że do analu

0

@BulaKG Dokładnie

6

@tomek8756 Pewnie dziurawe

5

@Rust_Cohle Potwierdzam, jestem nauczycielem Bachaty

2

@Barca1922 Jamal, koledzy do ciebie

3

Po co newsy na tej stronie o tym parodyście to nie wiem

11

Probierz dzisiaj wieczorem pierd**nie whishy bo co mu pozostanie innego

20

Jakby klauzula wynosiła 3 miliony to może by nas było stać jak na Oriola.

7

Właśnie sobie uświadomiłem, że w Porto gra ten madrycki rzeźnik Pepe, trzeba na niego uważać w meczu z Portowcami bo nam połamie kogoś

0

@BulaKG W borku to mój brat za miesiąc ma wesele

0

@MadafakinGuy Dokładnie tak

3

Ale pompa, ale to daje


1

To jeszcze przed meczem trzeba siłkę zaliczyć dzisiaj

1

@mordini123 Brakuje ogóreczków

0

Macie jakieś filmy/serie filmów, które oglądacie regularnie, tak powiedzmy raz na 2-3 lata albo nawet co roku, żeby sobie przypomnieć i po prostu lubicie to oglądać? U mnie to są np. Szybcy i Wściekli (wiadomo pierwsze 2-3 były najlepsze później to tylko równia pochyła i fantasy ale i tak można zobaczyć), Taxi (stare ale uwielbiam), pewnie kilka polskich filmów jak Poranek kojota i jeszcze by się coś znalazło, to tak na szybko

3

@Rewolucja123 Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy

Bedziemy Oriola oceniać już po tych meczach z topowymi rywalami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?