TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Nieprawda, chciałem po prostu Wam przekazać, może jakby ktoś też chciał oddać że to dyskwalifikuje, bo jakieś tam 4 miechy muszą minąć, chwalić się nie ma czym
0
@Fenelon Obydwie porzucam
1
@Bartula @TheNekro94 Okazuje się, że trudniej oddać krew niż zamoczyć
0
Chciałem dziś oddać krew, ale okazało się że stosunek z nową kobietą mnie wyklucza, przynajmniej na razie
1
@Kidd I miał dużo hajsu
0
@karolszymek Ja najprawdopodobniej z FCBP
/edit ale z Krakowa, nie doczytałem xd
1
@Kibic1998 Miałem 71, jedno za 3 pkt się pomyliłem bo źle przeczytałem pytanie xd
Graty i powodzenia na praktycznym, jak już zdasz to potem wystarczy nauczyć się jeździć
0
@JordiAlbion Wrzutka/strzał i rykoszet, dla mnie na jedno wychodzi, farfocel jak zwykle
0
Opowiem Wam coś. Ogólnie nie oglądam meczów Realu, ale gdy widzę że jest np. 70-80 minuta i przegrywają/remisują to sobie odpalę. Odpalam dziś w 80 minucie, 0-0, jedni i drudzy coś tam do przodu próbują, ale bez konkretów. Przychodzi 94 minuta, rzut rożny, no i wiadomo było że Wrzutka Madryt coś wciśnie, jakiegoś farfocla. ZAWSZE tak jest, zawsze jak odpalę ich pierniczoną końcówkę meczu to strzelą na zwycięstwo jednobramkowe.
Dziękuję za przeczytanie, musiałem to z siebie wyrzucić.
0
Myślę, że Oscarowi bramka nie grozi, ewentualnie samobójcza.
0
@Comentateiro Gdyby dzbanek nie odszedł to żadnego Felixa by teraz u nas nie było, taka prawda
0
Ja tam naszemu zarządowi i Xaviemu nadal nie ufam i na razie nie zamierzam. Przypominam, że oni chcieli "opierać" nasz projekt sportowy na Dembele. Denzel wygraj LM to Ci zaufam.
0
@tristan87 Usunęli mi komentarz, zapomniałem jakie poglądy mają admini
2
Komentarz usunięty
7
@Arn3th Ale nie wyborcom lewicy, chyba że do analu
0
@BulaKG Dokładnie
6
@tomek8756 Pewnie dziurawe
5
@Rust_Cohle Potwierdzam, jestem nauczycielem Bachaty
2
@Barca1922 Jamal, koledzy do ciebie
3
Po co newsy na tej stronie o tym parodyście to nie wiem
11
Probierz dzisiaj wieczorem pierd**nie whishy bo co mu pozostanie innego
20
Jakby klauzula wynosiła 3 miliony to może by nas było stać jak na Oriola.
7
Właśnie sobie uświadomiłem, że w Porto gra ten madrycki rzeźnik Pepe, trzeba na niego uważać w meczu z Portowcami bo nam połamie kogoś
0
@BulaKG W borku to mój brat za miesiąc ma wesele
0
@MadafakinGuy Dokładnie tak
3
Ale pompa, ale to daje
1
To jeszcze przed meczem trzeba siłkę zaliczyć dzisiaj
1
@mordini123 Brakuje ogóreczków
0
Macie jakieś filmy/serie filmów, które oglądacie regularnie, tak powiedzmy raz na 2-3 lata albo nawet co roku, żeby sobie przypomnieć i po prostu lubicie to oglądać? U mnie to są np. Szybcy i Wściekli (wiadomo pierwsze 2-3 były najlepsze później to tylko równia pochyła i fantasy ale i tak można zobaczyć), Taxi (stare ale uwielbiam), pewnie kilka polskich filmów jak Poranek kojota i jeszcze by się coś znalazło, to tak na szybko
3
@Rewolucja123 Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy
Bedziemy Oriola oceniać już po tych meczach z topowymi rywalami