TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@KrychaFCB Musisz mieć lepszy komputer a nie na kalkulatorze chciałes odpalić
1
Felix przez ostatni miesiąc śpiewał sobie pod nosem piosenkę Tańculi: "cokolwiek się wydarzy, ja nie przestaje marzyć" no i wymarzył ten transfer do Barcy
1
Komentarz usunięty
1
@GeneralXavi
0
To jeszcze Bernardo Silva i możemy zamykać okienko
6
Mendes leci do Barcelony, żeby z grubym Lapciem sobie bebechy napchać żarciem po ciężkiej robocie
0
@Zawsze_Wierny Już za późno
0
@MateuszGotowka99 To właśnie napisałem, że "19" dla Roque do stycznia poczeka
0
Z "2" Cancelo, Felix niestety dostanie "10", Inigo "5", kto z "12", "14" i "19"? ten ostatni dla Roque pewnie zaczeka
26
Barca działa jak uczniowie przed rozpoczęciem roku szkolnego, mieli całe 2 miesiące na kupno zeszytów ale ostatniego możliwego dnia proszą matke żeby zawiozła do sklepu bo trzeba notes na pszyrke kupić
0
Jest już rozpiska gdzie i z kim i kiedy gramy w LM?
11
Co to w ogólne ma być, że jutro 1 września, a gówniorze zamiast do szkoły to wolne mają, za moich czasów się szło, przecież to jest piątek a nie sobota czy niedziela.
14
Chodzenie na siłkę, regularne trenowanie, trzymanie diety, zrobienie kozackiej formy jest takie proste, ale mi sie nie chcę.
10
O widzę że Real gra teraz z Getafe w weekend, z nami drwale z łokci bez piłki atakowali, a swoich panów będą głaskać po głowach i podawać piłeczki, byleby wygrali
1
Nie no ale dziś to już na pewno wieczorem nie będzie lało i sobie pojadę gravelkiem nad wodę cyknąć foteczkę zachodu słońca, co by to dupeczki żałowały że nie znajdują się ze mną wtedy razem
4
@David_Beckham Melikson, Rudnevs, Odidja-Ofoe itd
1
@Mow_mi_Douglas Lewy to kukold. To tyle z mojej opinii
0
Jak dziś nie będzie Cancelo to już jutro też go nie będzie
1
Te wszystkie oszczędności pozwolą nam jutro na koniec ściągnąć Mbappe, róbcie screeny
0
@kulek22 Na pewno wolałby 8 niż 22
0
43/57 całkiem niezle jako ze nie mam pamięci do tych nazw
0
10 powinien dostać Pedri a 8 Gundogan, ale teraz już po ptokach bo zagrali w tym sezonie
2
@Firestone Przyjdzie
0
Najnudniejsze w tej fazie grupowej LM jest to, że zawsze trafiamy na tych samych przeciwików. Zobaczyłbym Porto/Arsenal, Lazio/Szachtar/Kopenhaga i Newcastle/Lens/Antwerp
3
@bartekvisca "największy talent od czasu Leo"
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Crakitic Ani Fati ani Felix nie powinni 10 tykać
0
Może mi jeszcze powiecie, że wypożyczymy Fatiego do Totków i przyjdzie Felix dostając "dychę" na plecy?
5
Nie no w kwestii pogody to i tak najgorszy jest wiatr
0
@DaPidejpi No u nas w Polsce za mało mamy takiego lata prawdziwego
0
Kurde faja miałem iść pod wieczór na rowerek nad wodę się przejechać na zachód słońca a tu słońce się schowało, zachmurzenie i pokazują że może zaraz lać i być burza, no nie tak to miało być