5

@KrychaFCB Musisz mieć lepszy komputer a nie na kalkulatorze chciałes odpalić

1

Felix przez ostatni miesiąc śpiewał sobie pod nosem piosenkę Tańculi: "cokolwiek się wydarzy, ja nie przestaje marzyć" no i wymarzył ten transfer do Barcy

1

Komentarz usunięty

1

0

To jeszcze Bernardo Silva i możemy zamykać okienko

6

Mendes leci do Barcelony, żeby z grubym Lapciem sobie bebechy napchać żarciem po ciężkiej robocie

0

@Zawsze_Wierny Już za późno

0

@MateuszGotowka99 To właśnie napisałem, że "19" dla Roque do stycznia poczeka

0

Z "2" Cancelo, Felix niestety dostanie "10", Inigo "5", kto z "12", "14" i "19"? ten ostatni dla Roque pewnie zaczeka

26

Barca działa jak uczniowie przed rozpoczęciem roku szkolnego, mieli całe 2 miesiące na kupno zeszytów ale ostatniego możliwego dnia proszą matke żeby zawiozła do sklepu bo trzeba notes na pszyrke kupić

0

Jest już rozpiska gdzie i z kim i kiedy gramy w LM?

11

Co to w ogólne ma być, że jutro 1 września, a gówniorze zamiast do szkoły to wolne mają, za moich czasów się szło, przecież to jest piątek a nie sobota czy niedziela.

14

Chodzenie na siłkę, regularne trenowanie, trzymanie diety, zrobienie kozackiej formy jest takie proste, ale mi sie nie chcę.

10

O widzę że Real gra teraz z Getafe w weekend, z nami drwale z łokci bez piłki atakowali, a swoich panów będą głaskać po głowach i podawać piłeczki, byleby wygrali

1

Nie no ale dziś to już na pewno wieczorem nie będzie lało i sobie pojadę gravelkiem nad wodę cyknąć foteczkę zachodu słońca, co by to dupeczki żałowały że nie znajdują się ze mną wtedy razem

4

@David_Beckham Melikson, Rudnevs, Odidja-Ofoe itd

1

@Mow_mi_Douglas Lewy to kukold. To tyle z mojej opinii

0

Jak dziś nie będzie Cancelo to już jutro też go nie będzie

1

Te wszystkie oszczędności pozwolą nam jutro na koniec ściągnąć Mbappe, róbcie screeny

0

@kulek22 Na pewno wolałby 8 niż 22

0

43/57 całkiem niezle jako ze nie mam pamięci do tych nazw

0

10 powinien dostać Pedri a 8 Gundogan, ale teraz już po ptokach bo zagrali w tym sezonie

2

@Firestone Przyjdzie

0

Najnudniejsze w tej fazie grupowej LM jest to, że zawsze trafiamy na tych samych przeciwików. Zobaczyłbym Porto/Arsenal, Lazio/Szachtar/Kopenhaga i Newcastle/Lens/Antwerp

3

@bartekvisca "największy talent od czasu Leo"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@Crakitic Ani Fati ani Felix nie powinni 10 tykać

0

Może mi jeszcze powiecie, że wypożyczymy Fatiego do Totków i przyjdzie Felix dostając "dychę" na plecy?

5

Nie no w kwestii pogody to i tak najgorszy jest wiatr

0

@DaPidejpi No u nas w Polsce za mało mamy takiego lata prawdziwego

0

Kurde faja miałem iść pod wieczór na rowerek nad wodę się przejechać na zachód słońca a tu słońce się schowało, zachmurzenie i pokazują że może zaraz lać i być burza, no nie tak to miało być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?