2

Może i nie szanuję Neymara i mam coś przeciwko niemu, ale nie może on dołączyć do Barcelony.

0

@Inko U mnie w B-klasie.

0

@Inko Właśnie ci odpowiedziałem, naucz się czytać

0

@Inko No np. de Ligt w Ajaxie jako 18-latek był kapitanem.

2

@LioMessi10 Polacy mają to w zwyczaju, że na 20-letniego piłkarza mówi się "młody talent", gdzie to już dorosły fizycznie i mentalnie chłop. W niektórych klubach 18-latkowie są np. ważnymi zawodnikami 1 składu, kapitanami itd. ale u nas się gada że to dzieci

7

@Vernon_Roche Najlepsze jest to że połowa chciała go rok temu sprzedać xD

1

@Tomo1989 No w Krakowie też czasami chodziłem to bez różnicy, 120 też bodajże płaciłem, a teraz w mniejszym mieście 17 tyś mieszkańców, ale w sumie jedyny dobry Barber w tym mieście więc się cenią jak w Krakowie :D

0

@Deviler Ja jak już zapuściłem to nie wyobrażam sobie nie miec :D
@darek60 @Tomo1989 Kurde co tak tanio, też tyle chce płacić, u mnie 120 ;/ ale jakość jest poziom top

1

@hayek U mnie 120-140 zł

0

Barber jutro wjeżdża
Ile płacicie w swoim mieście za combo (włosy+broda) ?

1

@xvcWinterSoldier Bez masełka, bo na boczusiu, ładnie tłuszczyk z niego wyszedł. A kucharkiem jajeczniczki nie przyprawiam, rybkę tylko. Wolę klasycznie posolić.

2

Ale wjechała legancko jajeczniczka na boczku, do tego pomidorek posolony i chlebek żytni.

0

@Cotutajsiedzieje
1) Tak po skończeniu liceum wybrałem się na studia
2) Nie żałuję
3)Jestem ze wsi, ale rodzice w miarę git zarabiają i umożliwili mi studiowanie w dużym mieście, nie żyłem rozrzutnie plus na magisterce sam zacząłem zarabiać.

1

Włączyłem mecz polskiego zespołu pierwszy raz od 3 lat. W przeciągu jednej minuty stracili bramkę, grając jak juniorzy. Wyłączyłem.

18

@Cotutajsiedzieje Wg mnie jak najbardziej trafione.

38

Neymar jest jak ta jedna ładna laska w szkole, każdy wie że ma siano w głowie, będzie zdradzać i oszukiwać ale i tak chłopom się podoba nie wiadomo czemu.

5

@Gaz Chyba, że jest w szpitalu albo na urodzinkach siostry

1

@MOLESTA FC Barcelona?

2

@bartas97 Chłopie nie wiem co ty ćpiesz ale uważaj z tym

1

Ćwiąkała na tt zaproponował Bono dla Realu, w sumie ciekawy pomysł.

8

Ja mam nazwisko dla Realu na zastępstwo: Klebaniuk
Młody perspektywiczny zawodnik

1

@MOLESTA @Deviler @DonCarletto no oczywiście Kurtuła, już miałem w głowie de Gee że go ściągną za darmo w zastępstwo

0

Na notatniku już piszą, że można sezon zakończyć (chociaż się jeszcze nie zaczął) bo Mbappe nie będzie i de Gea kontuzja xDD

0

Dobra to Fati odchodzi a legendarną "10" przejmuje potężny El Capitano Sergi Roberto.

0

@Reviven Jeśli przepracowałeś tam ponad pół roku (również się w to wlicza czas określony) to masz 1 miesiąc wypowiedzenia

1

@Criss18Barca Jedź na front to się dowiesz

3

@bart_azz "bo aktualnie to Fermin wygląda znacznie lepiej niż Gavi czy Gundogan" xDDD no to niezle, na jakiej podstawie wywnioskowałeś że lepiej sobie radził niż Gundo? bo zdobył asystę jedną ostatnio? Gundo tyle co grał to był szefem w pomocy, młody może mu buty szorować na razie

0

@Emhyr A dobra bylo

1

@Emhyr W sensie jak? bo na zdjeciu jest Abde

1

11 stopni dziś u mnie w nocy. Czy to na pewno sierpień?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?