TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I znowu leje jak z cebra
16
@JohnB Chyba zapomniałeś jak składał na klub pozwy do sądu. Najpierw sobie przypomnij co odwalał albo się dowiedz, potem komentuj
26
Neymar napluł nam wszystkim do ryja, a niektórzy wolą udawać że wiatr padał. Gość był wrogim publicznym nr 1 jak odchodził, a teraz większość go chce. Ciężko to skomentować
0
@Kapitan hawk Już od połowy tygodnia wraca lato więc luz
13
Mam dla redakcji tipa, zamiast aktualizować co chwilę każdy artykuł z osobna, zróbcie jeden w którym wszystkie ploty transferowe będą wrzucane na bieżąco, coś jak w ostatni dzień okienka transferowego, tyle się dzieję więc lepiej mieć z jednym miejscu
3
Nie jestem zwolennikiem powrotu Neymara i nigdy nie będę. Jeśli jednak dojdzie on do skutku, będę kibicował żeby się chłop nie połamał i dał nam trochę magii i liczb. Mam nadzieję też że w głowie u niego jest już trochę więcej poukładane niż jak odchodził.
3
@abram3k No i cyk zgłoszony za pisanie nieprawdy i fejk info
3
Też wam sie tak dupa poci w lato?
1
@Herato Giovanni van Bronckhorst
0
Joao Felix: Poczekam jeszcze tydzień na waszą ofertę
Barca: czekaj se nawet rok i tak za ciebie nie złożymy oferty placku
1
@michal26 W końcu głos rozsądku.
0
@goryl-16 No to podobnie jak lewy
1
Zaden Neymar, tylko Bernardo
0
@Emhyr Wg mnie to i 30-40 będzie git, przecież to szklanka, zaraz się połamie i tak. Nic nie osiągnął, nic nie gra więc nie oczekiwałbym kokosów.
0
Czyli z tego co Romeo gada, wystarczy przyspawać do ławki Fatiego i pod koniec okienka może odejść. Xavi musisz.
0
@OnlyCules Myślę, że na Semedo Alonso i Roberto się skuszą
1
@gurales Znam jednego co zaraz to skomentuje
1
Romeu podobno sankami właśnie wjechał w Dembele i mu noge połamał
0
Dobra a teraz BernarDZIK pakuj walize i przybywaj
0
@Derean Kurde mialo byc inaczej
0
Oby Bernardo nie strzelił specjalnie to go może puszczą prędzej
0
@AlexDark00 On jest wart ze 20 mln, jak dostaniemy 30 to bym brał
4
@DLFCB Mefedron
edit/ ewentualnie kawa piernikowa od WK
0
Tak oglądam ten mecz i stwierdzam: nie ma żadnego meczu, który ma podjazd do El Clasico
0
Dobra przerwa jest to City nam teraz zaakceptuje deala za Bernardo i Cancelo
1
Jeśli Enrique weźmie od nas Dembele i jeszcze Fatiego to będę go jeszcze bardziej lubił
0
Kogo typujecie, że przejmie "dyszkę" po Fatim? Nieważne czy teraz, za rok czy 3 lata, nieważne czy będzie to zawodnik z obecnej kadry czy jakiś nowy, jakbyście mieli strzelać to na kogo stawiacie?
0
@Esteban_ Zdanie eksperta już znamy. Dziękujemy
1
@DIPENSE PiS u władzy
1
@mekston Maradona?