4

I znowu leje jak z cebra

16

@JohnB Chyba zapomniałeś jak składał na klub pozwy do sądu. Najpierw sobie przypomnij co odwalał albo się dowiedz, potem komentuj

26

Neymar napluł nam wszystkim do ryja, a niektórzy wolą udawać że wiatr padał. Gość był wrogim publicznym nr 1 jak odchodził, a teraz większość go chce. Ciężko to skomentować

0

@Kapitan hawk Już od połowy tygodnia wraca lato więc luz

13

Mam dla redakcji tipa, zamiast aktualizować co chwilę każdy artykuł z osobna, zróbcie jeden w którym wszystkie ploty transferowe będą wrzucane na bieżąco, coś jak w ostatni dzień okienka transferowego, tyle się dzieję więc lepiej mieć z jednym miejscu

3

Nie jestem zwolennikiem powrotu Neymara i nigdy nie będę. Jeśli jednak dojdzie on do skutku, będę kibicował żeby się chłop nie połamał i dał nam trochę magii i liczb. Mam nadzieję też że w głowie u niego jest już trochę więcej poukładane niż jak odchodził.

3

@abram3k No i cyk zgłoszony za pisanie nieprawdy i fejk info

3

Też wam sie tak dupa poci w lato?

1

@Herato Giovanni van Bronckhorst

0

Joao Felix: Poczekam jeszcze tydzień na waszą ofertę
Barca: czekaj se nawet rok i tak za ciebie nie złożymy oferty placku

1

@michal26 W końcu głos rozsądku.

0

@goryl-16 No to podobnie jak lewy

1

Zaden Neymar, tylko Bernardo

0

@Emhyr Wg mnie to i 30-40 będzie git, przecież to szklanka, zaraz się połamie i tak. Nic nie osiągnął, nic nie gra więc nie oczekiwałbym kokosów.

0

Czyli z tego co Romeo gada, wystarczy przyspawać do ławki Fatiego i pod koniec okienka może odejść. Xavi musisz.

0

@OnlyCules Myślę, że na Semedo Alonso i Roberto się skuszą

1

@gurales Znam jednego co zaraz to skomentuje

1

Romeu podobno sankami właśnie wjechał w Dembele i mu noge połamał

0

Dobra a teraz BernarDZIK pakuj walize i przybywaj

0

@Derean Kurde mialo byc inaczej

0

Oby Bernardo nie strzelił specjalnie to go może puszczą prędzej

0

@AlexDark00 On jest wart ze 20 mln, jak dostaniemy 30 to bym brał

4

@DLFCB Mefedron

edit/ ewentualnie kawa piernikowa od WK

0

Tak oglądam ten mecz i stwierdzam: nie ma żadnego meczu, który ma podjazd do El Clasico

0

Dobra przerwa jest to City nam teraz zaakceptuje deala za Bernardo i Cancelo

1

Jeśli Enrique weźmie od nas Dembele i jeszcze Fatiego to będę go jeszcze bardziej lubił

0

Kogo typujecie, że przejmie "dyszkę" po Fatim? Nieważne czy teraz, za rok czy 3 lata, nieważne czy będzie to zawodnik z obecnej kadry czy jakiś nowy, jakbyście mieli strzelać to na kogo stawiacie?

0

@Esteban_ Zdanie eksperta już znamy. Dziękujemy

1

@DIPENSE PiS u władzy

1

@mekston Maradona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?