0

Kurde faja miałem iść pod wieczór na rowerek nad wodę się przejechać na zachód słońca a tu słońce się schowało, zachmurzenie i pokazują że może zaraz lać i być burza, no nie tak to miało być

0

@matirix20 Nuda

0

3

Kurde faja, przez 10 dni myłem się w rzece/pod szlaufem, spałem w namiocie i było git, a rozłożyła mnie klimatyzacja z autobusu, ewentualnie lody...

0

@LS Roberto jak placek, Gundo solidnie jak zawsze Oriol też ok

0

Czy ten sędzia z pierwszego meczu dostał jakąś kare za ter zbrodnie boiskowe czy nadal sobie sędziuje tak o?

2

@Esteban_ Tak żem czuł, stara już jest

1

Czy 9 lat różnicy to dużo? Ona ma 15 ja mam 24

2

Po 9 dniach wędrówki doszedłem na Jasną Górę by sprawdzić, czy jacyś najeźdźcy nie atakują tego miejsca, mogę zameldować że jest ok i już do Was wróciłem.

3

Czawi i morderca z łokcia na 2 mecze zawieszeni.

0

Bojan na atak idzie bo słabo naszym strzelanie idzie

7

@DonCarletto W szpitalu na jednym oddziale z Dembele

1

Bardzo dobrą decyzję podjął dla siebie i klubu.

1

@Kgorecki2500 To fakt, ale jednak szkodliwość jest bardzo duża, badania mówią same za siebie

0

Alkohol to jednak zło, trzeba rozważyć całkowitą abstynencję

0

@Peciak Wady:
-moderacja banująca za byle gunwo

2

Jak Zahavi Neymara do Arabów sprzedawał to mógł w pakiecie dorzucić Lewandowskiego za skromne 150 mln dla Barcy

0

Enzo Fernandez kiedyś w Barcelonie, tak czy nie?

10

@MiloszFCB1899 Ale ja nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze

2

Ja to tak widzę, już mamy 1/1 win

https://pliki.meczyki.pl/big/402/62588f840237c.jpg

0

Ja to skomentuje tak: od pierwszej do ostatniej minuty było widać, że sędzia nienawidzi Barcelony.

3

Ale Abde jest irytujący

2

Zobaczcie jak zareagował Bordalas po faulu Raphinhi, a jak zareagował Xavi i kto dostał kartę a kto nie xD

0

@BordowyPtak Ale i tak jesteśmy lepsi i gdyby więcej szczęścia (np. słupek) to byśmy prowadzili

6

Lewandowski w 23/24



xD

7

Dobrze Raphinha tylko szkoda że tak lekko, mógł mu ciężkie KO zaserwować

0

Lewy 13 minut z 10 strat juz

0

Jak napisałem, że wolałbym Roberto na PO to mnie zjechali, a teraz jak jest Araujo to też źle, to kogo Wy chcecie? Kounde, który tak jak Ronald nie jest PO tylko ŚO?

0

@PiotrR 16 ziko to nie majątek

0

Eleven kupione, można oglądać legalnie i bez lagów z PL komentarzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?