TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde faja miałem iść pod wieczór na rowerek nad wodę się przejechać na zachód słońca a tu słońce się schowało, zachmurzenie i pokazują że może zaraz lać i być burza, no nie tak to miało być
0
@matirix20 Nuda
0
@cules100pro
3
Kurde faja, przez 10 dni myłem się w rzece/pod szlaufem, spałem w namiocie i było git, a rozłożyła mnie klimatyzacja z autobusu, ewentualnie lody...
0
@LS Roberto jak placek, Gundo solidnie jak zawsze Oriol też ok
0
Czy ten sędzia z pierwszego meczu dostał jakąś kare za ter zbrodnie boiskowe czy nadal sobie sędziuje tak o?
2
@Esteban_ Tak żem czuł, stara już jest
1
Czy 9 lat różnicy to dużo? Ona ma 15 ja mam 24
2
Po 9 dniach wędrówki doszedłem na Jasną Górę by sprawdzić, czy jacyś najeźdźcy nie atakują tego miejsca, mogę zameldować że jest ok i już do Was wróciłem.
3
Czawi i morderca z łokcia na 2 mecze zawieszeni.
0
Bojan na atak idzie bo słabo naszym strzelanie idzie
7
@DonCarletto W szpitalu na jednym oddziale z Dembele
1
Bardzo dobrą decyzję podjął dla siebie i klubu.
1
@Kgorecki2500 To fakt, ale jednak szkodliwość jest bardzo duża, badania mówią same za siebie
0
Alkohol to jednak zło, trzeba rozważyć całkowitą abstynencję
0
@Peciak Wady:
-moderacja banująca za byle gunwo
2
Jak Zahavi Neymara do Arabów sprzedawał to mógł w pakiecie dorzucić Lewandowskiego za skromne 150 mln dla Barcy
0
Enzo Fernandez kiedyś w Barcelonie, tak czy nie?
10
@MiloszFCB1899 Ale ja nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze
2
Ja to tak widzę, już mamy 1/1 win
https://pliki.meczyki.pl/big/402/62588f840237c.jpg
0
Ja to skomentuje tak: od pierwszej do ostatniej minuty było widać, że sędzia nienawidzi Barcelony.
3
Ale Abde jest irytujący
2
Zobaczcie jak zareagował Bordalas po faulu Raphinhi, a jak zareagował Xavi i kto dostał kartę a kto nie xD
0
@BordowyPtak Ale i tak jesteśmy lepsi i gdyby więcej szczęścia (np. słupek) to byśmy prowadzili
6
Lewandowski w 23/24
xD
7
Dobrze Raphinha tylko szkoda że tak lekko, mógł mu ciężkie KO zaserwować
0
Lewy 13 minut z 10 strat juz
0
Jak napisałem, że wolałbym Roberto na PO to mnie zjechali, a teraz jak jest Araujo to też źle, to kogo Wy chcecie? Kounde, który tak jak Ronald nie jest PO tylko ŚO?
0
@PiotrR 16 ziko to nie majątek
0
Eleven kupione, można oglądać legalnie i bez lagów z PL komentarzem