TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętajmy że legendarny KIKI Setien jest teraz wolny. Kulesza dawaj go na trenera Polski. Zobaczycie jak ruszy maszyna w październiku.
4
@Gracek10 Głowa znajduje się na idealnej wysokości.
3
Pytanie wprost: boicie się o przyszłość Barcelony? Wg mnie mając takich młodych talenciaków jak Gavi, Pedri, Balde, Yamal, Araujo, Fermin wkrótce też Roque nie możemy nie zdobyć w przeciągu najbliższego dziesięciolecia przynajmniej tych 2 LM, jeśli to się nie stanie to będzie rozczarowanie.
0
Na miejscu Lewego zrobiłbym sobie foteczki z jakimiś modelkami albo gwiazdami +18 i wrzucił na IG
2
@Janas11224 Ani w to nie mieszaj, Ona baciate tańczy
12
Pamiętam jak mi kiedyś brat i siostra dogadywali, że ja nie jestem kibicem Barcelony tylko fanboyem Messiego, tymczasem nie oglądnąłem żadnego meczu Leo w Interze i prawie żadnego w PSG, a mecze Barcy oglądam dalej regularnie i się interesuje co się dzieje w klubie
0
@4drian0 Dziena
0
Był taki filmik na twitterze, że ruscy swojego pobili bo myśleli że jest anty-faszystą, a on walczył po ich stronie, ma ktos go ?
0
@Rust_Cohle nie ma męża, jej chłopak to jej partner i tyle xd
0
Moja koleżanka z byłej pracy też tańczyła Bachate, ale tylko ze swoim chłopakiem
2
Rekin jak poczuje krew to będą ofiary
1
@ptrx To oglądniesz Ukraine na Anglię lub Niemiaszków na Japonie
4
@Emhyr A my mamy gości co grają w Barcy, Napoli, Arsenalu i co nam z tego?
:D
2
@Ojciec5tkidzieci Myślę że Douglas
1
@Rastafarnianin On jest jednoczesnie problemem i bogiem tej repki
12
Kapitan w City kapitan w repce. W Barcy jeden z kapitanów bez opaski.
0
@Emhyr Ciekawe czy kiedyś zrobią jakiegoś nie 0 kcal
0
@Emhyr W punkt. Już bym wolał tego Pirlo zobaczyć
0
@mordini123 Zacne grono
17
@Bulbulator Wyświetla się temperatura ciała na skórze jak na termometrze rtęciowym
0
@partymaker Dla mnie chyba najlepsza brzoskwinia, potem kiwi/winogrono i reszta. Musze też wiśni spróbować, coś mam nie po drodze do żabki, ale jako że lubię napoje wiśniowe to myślę że też może być super smak.
0
@Bulbazaur17 Chodzi chyba głównie o dużą zawartość kofeiny która razem z tauryną i karnityną daje niezłą mieszanke, która szczególnie dla osób młodych czy też wrażliwych na nią może powodować problemy z sercem
0
@Ptasior Nie no akurat zgadzam się z tym, że nie należy przesadzać z ilością w tym przypadku, bo są badania na to że takie energole nie są zbyt zdrowe, szczególnie wśród młodych ludzi, dlatego nie dziwię się ludziom którzy o tym wspominają i powinno się zwracać uwagę żeby nie przesadzać
@patrix11132 dokładnie tak jak napisał Mystic
2
Pije sobie dziczka od WK smak winogrono i jest elegancki, trzeba im przyznać że potrafią robić dobre smaki mimo tych 0 kcal (dla tych co się zaraz przywalą że niezdrowe, nie nie chleje codziennie po 2 puszki, bardzo rzadko raz na jakiś czas wezmę dla smaku wypiję jakiegoś od WK albo red bulla czy tigera/blacka)
2
Nasi zawodnicy ostatnio lepiej radą sobie z dziennikarzami niż z przeciwnikami na boisku
1
To co oni grają to jest jakieś nieporozumienie
0
"Wciąż z uśmiechem na twarzy, ja nie przestaje marzyć" ~Arek Tańcula
0
@BorzyKrzys No dokładnie, też wczoraj sobie zrobiłem traskę ponad 40 km to wyjechałem koło 17 żeby skończyć już przed 19
3
Jakbyście mieli wybrać jednego trenera, którego obstawiacie że w przyszłości zostanie trenerem Barcelony to kto by to był? Nie chodzi o trenera, którego byście chcieli tylko zgadujecie kto kiedyś obejmie stery w Barcy. Niekoniecznie w przyszłości najbliższej, może to być za lat 5 czy 10. Ja obstawiam Mikela Artetę. Nie sądzę, by był sir Alexem Fergusonem Arsenalu, gość jest Hiszpanem, z pewnością chętnie by nas kiedyś przejął plus filozofia gry w piłkę podobna do Pepa. W Arsenalu się ładnie rozwija i za parę lat to będzie trener światowego formatu.
0
@BorzyKrzys No to jest niekwestionowany minus. W lipcu sobie wychodziłem na spacer o 19, wracałem po 20 do domu i nadal jasno. Teraz wychodzę godzinke wcześniej bo jabym wracał po 20 to już by mnie ciemność zastała po drodze.