2

Pamiętajmy że legendarny KIKI Setien jest teraz wolny. Kulesza dawaj go na trenera Polski. Zobaczycie jak ruszy maszyna w październiku.

4

@Gracek10 Głowa znajduje się na idealnej wysokości.

3

Pytanie wprost: boicie się o przyszłość Barcelony? Wg mnie mając takich młodych talenciaków jak Gavi, Pedri, Balde, Yamal, Araujo, Fermin wkrótce też Roque nie możemy nie zdobyć w przeciągu najbliższego dziesięciolecia przynajmniej tych 2 LM, jeśli to się nie stanie to będzie rozczarowanie.

0

Na miejscu Lewego zrobiłbym sobie foteczki z jakimiś modelkami albo gwiazdami +18 i wrzucił na IG

2

@Janas11224 Ani w to nie mieszaj, Ona baciate tańczy

12

Pamiętam jak mi kiedyś brat i siostra dogadywali, że ja nie jestem kibicem Barcelony tylko fanboyem Messiego, tymczasem nie oglądnąłem żadnego meczu Leo w Interze i prawie żadnego w PSG, a mecze Barcy oglądam dalej regularnie i się interesuje co się dzieje w klubie

0

@4drian0 Dziena

0

Był taki filmik na twitterze, że ruscy swojego pobili bo myśleli że jest anty-faszystą, a on walczył po ich stronie, ma ktos go ?

0

@Rust_Cohle nie ma męża, jej chłopak to jej partner i tyle xd

0

Moja koleżanka z byłej pracy też tańczyła Bachate, ale tylko ze swoim chłopakiem

2

Rekin jak poczuje krew to będą ofiary

1

@ptrx To oglądniesz Ukraine na Anglię lub Niemiaszków na Japonie

4

@Emhyr A my mamy gości co grają w Barcy, Napoli, Arsenalu i co nam z tego?
:D

2

@Ojciec5tkidzieci Myślę że Douglas

1

@Rastafarnianin On jest jednoczesnie problemem i bogiem tej repki

12

Kapitan w City kapitan w repce. W Barcy jeden z kapitanów bez opaski.

0

@Emhyr Ciekawe czy kiedyś zrobią jakiegoś nie 0 kcal

0

@Emhyr W punkt. Już bym wolał tego Pirlo zobaczyć

0

@mordini123 Zacne grono

17

@Bulbulator Wyświetla się temperatura ciała na skórze jak na termometrze rtęciowym

0

@partymaker Dla mnie chyba najlepsza brzoskwinia, potem kiwi/winogrono i reszta. Musze też wiśni spróbować, coś mam nie po drodze do żabki, ale jako że lubię napoje wiśniowe to myślę że też może być super smak.

0

@Bulbazaur17 Chodzi chyba głównie o dużą zawartość kofeiny która razem z tauryną i karnityną daje niezłą mieszanke, która szczególnie dla osób młodych czy też wrażliwych na nią może powodować problemy z sercem

0

@Ptasior Nie no akurat zgadzam się z tym, że nie należy przesadzać z ilością w tym przypadku, bo są badania na to że takie energole nie są zbyt zdrowe, szczególnie wśród młodych ludzi, dlatego nie dziwię się ludziom którzy o tym wspominają i powinno się zwracać uwagę żeby nie przesadzać
@patrix11132 dokładnie tak jak napisał Mystic

2

Pije sobie dziczka od WK smak winogrono i jest elegancki, trzeba im przyznać że potrafią robić dobre smaki mimo tych 0 kcal (dla tych co się zaraz przywalą że niezdrowe, nie nie chleje codziennie po 2 puszki, bardzo rzadko raz na jakiś czas wezmę dla smaku wypiję jakiegoś od WK albo red bulla czy tigera/blacka)

2

Nasi zawodnicy ostatnio lepiej radą sobie z dziennikarzami niż z przeciwnikami na boisku

1

To co oni grają to jest jakieś nieporozumienie

0

"Wciąż z uśmiechem na twarzy, ja nie przestaje marzyć" ~Arek Tańcula

0

@BorzyKrzys No dokładnie, też wczoraj sobie zrobiłem traskę ponad 40 km to wyjechałem koło 17 żeby skończyć już przed 19

3

Jakbyście mieli wybrać jednego trenera, którego obstawiacie że w przyszłości zostanie trenerem Barcelony to kto by to był? Nie chodzi o trenera, którego byście chcieli tylko zgadujecie kto kiedyś obejmie stery w Barcy. Niekoniecznie w przyszłości najbliższej, może to być za lat 5 czy 10. Ja obstawiam Mikela Artetę. Nie sądzę, by był sir Alexem Fergusonem Arsenalu, gość jest Hiszpanem, z pewnością chętnie by nas kiedyś przejął plus filozofia gry w piłkę podobna do Pepa. W Arsenalu się ładnie rozwija i za parę lat to będzie trener światowego formatu.

0

@BorzyKrzys No to jest niekwestionowany minus. W lipcu sobie wychodziłem na spacer o 19, wracałem po 20 do domu i nadal jasno. Teraz wychodzę godzinke wcześniej bo jabym wracał po 20 to już by mnie ciemność zastała po drodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?