0

@against_modern_football Przecież obiektywnie Cancelo do 80 min grał tragicznie

2

@trolownik Dostał 2 setki, które musiał wykorzystać to wykorzystał, ogólnie mecz bardzo słaby w jego wykonaniu.

0

Xavi out !!!!!!

0

Potrzeba szybkości na lewej, musi wejść Balde

0

Rekin świetne zagranie głową do środka xd

2

DZISIAJ REKIN NAPOCZNIE CELTE

0

@Dawid66 Niejednokrotnie, sklep na poziomie jak morele.net itp.

1

@Compadre


Shake nr 1 piłem na masie po każdym treningu, super smak i chyba z 800-900 kcal

0

@piterheh86 Kofeina w tabletkach + cytrulina.
A najlepiej to mocna kawa.

0

@Firestone On nie zawodził, może w oczach "kibiców", którzy z piłką nożną mieli niewiele wspólnego i po prostu nie znali się, w jaki sposób pomocnik na tej pozycji ma grać.
@Rewolucja123 On już w Ajaxie był ułożonym piłkarzem. Może i był pod formą przez pewien czas, ale ja zawsze wiedziałem że z jego umiejętnościami i możliwościami w końcu odpali i da nam dowód, że warto było czekać.

0

@DonMatteo901 3/4 tej strony go chciała razem z zarządem do United sprzedać, przypomnę tylko.

0

@sebasek99 Tak od rana w szyje walisz?

1

@Sulimo AA w sensie, że nie trzeba ze znajomych wywalać tylko dać przestań obserwować tak? to ma sens

0

@Roobo Była karła mini majka

1

Da się jakoś zablokować na FB to, żeby pośród normalnych postów nie wyświetlały mi się relacje ludzi? Większości nie mam zamiaru oglądać, a jak przeskrolujesz to gość widzi, że ją wyświetliłem xd bez sensu

9

@Luciano99 Potwierdzam jestem kasjerem
turbo dzban

1

@lntrowertyk A okk, no to zdecydowanie bliżej mi do hi niż low.

0

@Danny Gaucho Tam bramka stoi w ogóle ? xd

0

@lntrowertyk No tak sobie popatrzyłem to faktycznie raczej hi-bar robie, a siadów ze sztanga z przodu sobie nie wobrażam robić, dla mnie klasyk to jest z tyłu i tak zawsze robiłem i tak lubię :D

0

Roque teraz kariera jak Umtiti albo Fati po kontuzji

0

Pewnie i tak do grudnia.

Graty trenerze

0

@Kozinho. Żebym jutro i w niedziele mogl chodzić normalnie w miarę

0

@lntrowertyk Uginanie - tak jak napisałeś
Siady - nie zwracam jakos bardzo na to uwagi, byleby na szyi nie było sztangi :D

3

@Messibestplayerintheworld Wg badań trening nóg najkorzystniej wpływa na testosteron u mężczyzn, nawet jak masz dobre, duże nogi to i tak polecam robić !

5

Solidny trening nóg i od razu humor gituwa

1. Przysiady 2 serie wstępne + 4 właściwe: 10,8,8,5
2. Uginanie nóg 4x12
3. Wykroki z hantlami 3x10
4. Wspięcia na łydki 3xmax

Polecam TR3YWAY

1

Real lubi 1:0, Atletico lubi 1:0 to będzie 1:1

0

Ale że już jutro mecz, szybko. Poszedłbym wcześniej na okręgówke zobaczyć jak chłopaki się kopią, ale ma padać deszcz.

10

@Kgorecki2500 Jak można tak mieszkać, jak jakiś szczur w klatce, wole swój dom na wsi i duży ogród.

3

@_barti @P33ck @Bartula chodziło o Rakitica w Sevilli

0

@Mow_mi_Douglas W pobliżu AGH, Capri, Chopina 33 - dobra pizza i burgery, dania obiadowe też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?