TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football Przecież obiektywnie Cancelo do 80 min grał tragicznie
2
@trolownik Dostał 2 setki, które musiał wykorzystać to wykorzystał, ogólnie mecz bardzo słaby w jego wykonaniu.
0
Xavi out !!!!!!
0
Potrzeba szybkości na lewej, musi wejść Balde
0
Rekin świetne zagranie głową do środka xd
2
DZISIAJ REKIN NAPOCZNIE CELTE
0
@Dawid66 Niejednokrotnie, sklep na poziomie jak morele.net itp.
1
@Compadre
Shake nr 1 piłem na masie po każdym treningu, super smak i chyba z 800-900 kcal
0
@piterheh86 Kofeina w tabletkach + cytrulina.
A najlepiej to mocna kawa.
0
@Firestone On nie zawodził, może w oczach "kibiców", którzy z piłką nożną mieli niewiele wspólnego i po prostu nie znali się, w jaki sposób pomocnik na tej pozycji ma grać.
@Rewolucja123 On już w Ajaxie był ułożonym piłkarzem. Może i był pod formą przez pewien czas, ale ja zawsze wiedziałem że z jego umiejętnościami i możliwościami w końcu odpali i da nam dowód, że warto było czekać.
0
@DonMatteo901 3/4 tej strony go chciała razem z zarządem do United sprzedać, przypomnę tylko.
0
@sebasek99 Tak od rana w szyje walisz?
1
@Sulimo AA w sensie, że nie trzeba ze znajomych wywalać tylko dać przestań obserwować tak? to ma sens
0
@Roobo Była karła mini majka
1
Da się jakoś zablokować na FB to, żeby pośród normalnych postów nie wyświetlały mi się relacje ludzi? Większości nie mam zamiaru oglądać, a jak przeskrolujesz to gość widzi, że ją wyświetliłem xd bez sensu
9
@Luciano99 Potwierdzam jestem kasjerem
turbo dzban
1
@lntrowertyk A okk, no to zdecydowanie bliżej mi do hi niż low.
0
@Danny Gaucho Tam bramka stoi w ogóle ? xd
0
@lntrowertyk No tak sobie popatrzyłem to faktycznie raczej hi-bar robie, a siadów ze sztanga z przodu sobie nie wobrażam robić, dla mnie klasyk to jest z tyłu i tak zawsze robiłem i tak lubię :D
0
Roque teraz kariera jak Umtiti albo Fati po kontuzji
0
Pewnie i tak do grudnia.
Graty trenerze
0
@Kozinho. Żebym jutro i w niedziele mogl chodzić normalnie w miarę
0
@lntrowertyk Uginanie - tak jak napisałeś
Siady - nie zwracam jakos bardzo na to uwagi, byleby na szyi nie było sztangi :D
3
@Messibestplayerintheworld Wg badań trening nóg najkorzystniej wpływa na testosteron u mężczyzn, nawet jak masz dobre, duże nogi to i tak polecam robić !
5
Solidny trening nóg i od razu humor gituwa
1. Przysiady 2 serie wstępne + 4 właściwe: 10,8,8,5
2. Uginanie nóg 4x12
3. Wykroki z hantlami 3x10
4. Wspięcia na łydki 3xmax
Polecam TR3YWAY
1
Real lubi 1:0, Atletico lubi 1:0 to będzie 1:1
0
Ale że już jutro mecz, szybko. Poszedłbym wcześniej na okręgówke zobaczyć jak chłopaki się kopią, ale ma padać deszcz.
10
@Kgorecki2500 Jak można tak mieszkać, jak jakiś szczur w klatce, wole swój dom na wsi i duży ogród.
3
@_barti @P33ck @Bartula chodziło o Rakitica w Sevilli
0
@Mow_mi_Douglas W pobliżu AGH, Capri, Chopina 33 - dobra pizza i burgery, dania obiadowe też