TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Joe_Pesci Nie ma już takich ludzi jak on w dzisiejszych czasach
0
@HighestInTheRoom "L"-ka chyba na mnie za duża będzie, a z ciekawości ile byś za nią brał?
0
Jako iż prawdopodobnie będę na meczu z Szachtarem w Hamburgu, pasuje mi sprawić sobie koszuleczkę Barcy, wierzę że w następnym sezonie będzie ta piękność z przecieków i wtedy wjedzie oficjalka ze sklepu, ale teraz szukam jakiejś wersji budżetowej, używki albo jakiejś promki/dobrej okazji z poprzednich sezonów. Gdzie najlepiej szukać, allegro, vinted? Ktoś ma wprawę w wyszukiwaniu takich perełek ?
2
Nie lubię wesel
0
@Culer9002 Świetna analogia
26
@mordini123 Sławek powiedział "do połowy" jak mu nalewali, a zawodnicy to usłyszeli i myśleli że tak mają bronić
9
Inigo w końcu w pierwszym jak nie teraz to kiedy
0
@michaleu Dobra przekonałeś mnie
teraz na szybko żonę znaleźć
1
Jutro kolejna manita, stawiajcie domy
1
@BorzyKrzys Magical jedyny porządny mówi jak jest
1
@Roobo Woman moment
0
@Rust_Cohle Chyba brazola
0
Neymarek już się podobno z Jorge Jesusem pokłócił i poprosił o jego zwolnienie xD A Madrycioki zapraszają go do siebie w komentarzach
0
@LjakRoberciik Moja mama pracuje w biurze w którym jest wydział komunikacji, zna tam każdego i wszystkie te sprawy tam każdy w rodzinie ma załatwione od strzała xd
0
Odnośnie tego Real Madrid TV warto przypomnieć klasyczek:
49
Real nigdy nie przegrał, bo był gorszy od przeciwnika. Jeśli przegrał to sędzia był przeciwko nim, rywal miał farta, ewentualnie ułożenie gwiazd tego dnia było niewłaściwe.
2
Kroos strzelił idealnie w momencie jak skończyłem browara
3
@Peciak U mnie też działa polecam
1
Karzeł z głowki im strzela xd
0
Potężny LION Depay tylko na ławce z Realem, już się skończył w Atletico?
50
@mkord To zrób jej przysługę i nie przychodź.
45
@Popitek12 Przecież i tak cie nie zaprosiła wiec w tym Kościele cie nie będzie
1
@Worny Gavi to chyba cieplutki jest
1
@MesQueUnClub_87 Lubię, dla mnie malinowy i wiśniowy jest git
12
@bari_94 No lepiej sobie poradzi Roberto
9
Wtorek i piątek kolejne mecze Barcy?
Podoba mnie się to
0
Zobaczę gdzieś powtórkę walki Gamrota?
0
@Compadre Grabara to bezmózg
0
@against_modern_football Przecież obiektywnie Cancelo do 80 min grał tragicznie
2
@trolownik Dostał 2 setki, które musiał wykorzystać to wykorzystał, ogólnie mecz bardzo słaby w jego wykonaniu.