2

@Joe_Pesci Nie ma już takich ludzi jak on w dzisiejszych czasach

0

@HighestInTheRoom "L"-ka chyba na mnie za duża będzie, a z ciekawości ile byś za nią brał?

0

Jako iż prawdopodobnie będę na meczu z Szachtarem w Hamburgu, pasuje mi sprawić sobie koszuleczkę Barcy, wierzę że w następnym sezonie będzie ta piękność z przecieków i wtedy wjedzie oficjalka ze sklepu, ale teraz szukam jakiejś wersji budżetowej, używki albo jakiejś promki/dobrej okazji z poprzednich sezonów. Gdzie najlepiej szukać, allegro, vinted? Ktoś ma wprawę w wyszukiwaniu takich perełek ?

2

Nie lubię wesel

0

@Culer9002 Świetna analogia

26

@mordini123 Sławek powiedział "do połowy" jak mu nalewali, a zawodnicy to usłyszeli i myśleli że tak mają bronić

9

Inigo w końcu w pierwszym jak nie teraz to kiedy

0

@michaleu Dobra przekonałeś mnie
teraz na szybko żonę znaleźć

1

Jutro kolejna manita, stawiajcie domy

1

@BorzyKrzys Magical jedyny porządny mówi jak jest

1

@Roobo Woman moment

0

@Rust_Cohle Chyba brazola

0

Neymarek już się podobno z Jorge Jesusem pokłócił i poprosił o jego zwolnienie xD A Madrycioki zapraszają go do siebie w komentarzach

0

@LjakRoberciik Moja mama pracuje w biurze w którym jest wydział komunikacji, zna tam każdego i wszystkie te sprawy tam każdy w rodzinie ma załatwione od strzała xd

0

Odnośnie tego Real Madrid TV warto przypomnieć klasyczek:


49

Real nigdy nie przegrał, bo był gorszy od przeciwnika. Jeśli przegrał to sędzia był przeciwko nim, rywal miał farta, ewentualnie ułożenie gwiazd tego dnia było niewłaściwe.

2

Kroos strzelił idealnie w momencie jak skończyłem browara

3

@Peciak U mnie też działa polecam

1

Karzeł z głowki im strzela xd

0

Potężny LION Depay tylko na ławce z Realem, już się skończył w Atletico?

50

@mkord To zrób jej przysługę i nie przychodź.

45

@Popitek12 Przecież i tak cie nie zaprosiła wiec w tym Kościele cie nie będzie

1

@Worny Gavi to chyba cieplutki jest

1

@MesQueUnClub_87 Lubię, dla mnie malinowy i wiśniowy jest git

12

@bari_94 No lepiej sobie poradzi Roberto

9

Wtorek i piątek kolejne mecze Barcy?
Podoba mnie się to

0

Zobaczę gdzieś powtórkę walki Gamrota?

0

@Compadre Grabara to bezmózg

0

@against_modern_football Przecież obiektywnie Cancelo do 80 min grał tragicznie

2

@trolownik Dostał 2 setki, które musiał wykorzystać to wykorzystał, ogólnie mecz bardzo słaby w jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?