TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shahman wzrost podobny
2
@Tomo1989 Nie, ale ta sama uczelnia i kontakt ciągle był
0
@PatrykBarca To, że chodzili razem do klasy nie znaczy że byli razem. Miał przed nią chyba ze dwie-trzy.
3
@shahman Więcej w łapie niż w klacie
3
Mój brat się żeni z dziewczyną, z którą chodził do klasy od zerówki do 3 gimnazjum, potem też wspólne liceum, studia. Wyszło z obliczeń że się znają od ponad 22 lat. Chyba musi być pewien tego co robi xD
0
@FcPortoFan1999 Marsze fanów Kristjana Ronaldo
0
Ogarnijcie ten temat xD
Jakiś Ukrainiec sobie robi content na polskim YT, jakieś shortsy pytając za ile ludzie mają outfit albo jakieś bezbekowe teksty do dziewczyn, ale i tak najlepsze są komentarze naszych rodaków pod tymi filmikami xD
https://www.youtube.com/@uMilla_channel
1
@Cule1234 Musimy im Kounde oddać podobno wtedy
0
Raphinha na "10" i pewnie Cancelo głębiej w środku pola, pięknie
0
@Joe_Pesci Bardziej zamiast Brest to ludzie będą ciekawi breasts
1
@Popitek12 Coś niecoś ćwiczę
0
@abram3k Komu grozi?
3
@Tom0VeB A Panie kolego Msza + Wieczór Uwielbienia, ładnie dziewczyny śpiewają i grają, lubie sobie tych pieśni posłuchać, no i jeszcze Sakrament Pokuty i Pojednania pasuje przed ślubem brata zaliczyć
2
@TheNekro94 Wydupiaj na cardio ulańcu, jak nie bieganie to chociaż power walking
0
To dzisiaj plan taki: na siłkę, do Kościółka, famemma a od 21 mecz Barcy.
2
@Iniesta8i Dobrze, że nie jestem influencerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@marcin62 No ale co Ci jest cięzko sobie wyobrazić? Skonczy szkołe, pójdzie do roboty/na studia , minie troche czasu i będzie na tym samym poziomie, bo jak ktos pracuje to nie może po robocie pomóc swojej dziewczynie w zadaniu z matermatyki? xD
1
Real Madrid TV powie, że bramkarz Las Palmas był na wspomaganiu i w ogóle to sędzia jest jego kolegą i mu pomaga?
0
Jak to Las Palmas gra xd
1
No to jak Cancelo na ławce w piątek to nie widzę innej opcji jak gra na 3 ŚO: Araujo-Kounde-Christensen. W pomocy: Gavi-Oriol-Gundo-Balde i z przodu Raphinha-Lewy-Felix. Ewentualnie Fermin za Gundo/Oriola. Roberto w tym meczu grać nie może.
4
Niestety ale drużyny z La Liga mają idealny przykład na podstawie gry Getafe i Mallorki jak grać z Barceloną, by móc urwać jej punkty. Takich meczów będzie tylko więcej.
1
@Mario96w Sory, może dla Was to jest złe porównanie, ale dla mnie nie
2
@Xxxbarca4ever Ten sport jest taki niszowy, że Polska średnio co 4 lata ma jakieś ME czy MŚ, trochę jak w skokach - kilka krajów rywalizuje a reszta ma w dupie. Więc nie ma się co dziwić, że zarobki są jakie są w tych dyscyplinach.
0
@Romario87 KONTAKT BYŁ ale nie na tyle mocny by mu tak stopa odjechała, to nie był karny
3
Też bym nie dał karnego obiektywnie
0
Zaraz wejdzie super joker i wygramy 5:2
1
Inigo chyba z 8 strat ma w 45 min xD Taki kot w Athletic ale tu na razie nie daje rady
1
Ten mecz wygląda jak z Getafe, wiecej fauli i przerw niż gry
0
Co ten Oriol myślał jak mu MATS podał xd
0
PENIA grzej sie