1

@shahman wzrost podobny

2

@Tomo1989 Nie, ale ta sama uczelnia i kontakt ciągle był

0

@PatrykBarca To, że chodzili razem do klasy nie znaczy że byli razem. Miał przed nią chyba ze dwie-trzy.

3

@shahman Więcej w łapie niż w klacie

3

Mój brat się żeni z dziewczyną, z którą chodził do klasy od zerówki do 3 gimnazjum, potem też wspólne liceum, studia. Wyszło z obliczeń że się znają od ponad 22 lat. Chyba musi być pewien tego co robi xD

0

@FcPortoFan1999 Marsze fanów Kristjana Ronaldo

0

Ogarnijcie ten temat xD
Jakiś Ukrainiec sobie robi content na polskim YT, jakieś shortsy pytając za ile ludzie mają outfit albo jakieś bezbekowe teksty do dziewczyn, ale i tak najlepsze są komentarze naszych rodaków pod tymi filmikami xD

https://www.youtube.com/@uMilla_channel

1

@Cule1234 Musimy im Kounde oddać podobno wtedy

0

Raphinha na "10" i pewnie Cancelo głębiej w środku pola, pięknie

0

@Joe_Pesci Bardziej zamiast Brest to ludzie będą ciekawi breasts

1

@Popitek12 Coś niecoś ćwiczę

0

@abram3k Komu grozi?

3

@Tom0VeB A Panie kolego Msza + Wieczór Uwielbienia, ładnie dziewczyny śpiewają i grają, lubie sobie tych pieśni posłuchać, no i jeszcze Sakrament Pokuty i Pojednania pasuje przed ślubem brata zaliczyć

2

@TheNekro94 Wydupiaj na cardio ulańcu, jak nie bieganie to chociaż power walking

0

To dzisiaj plan taki: na siłkę, do Kościółka, famemma a od 21 mecz Barcy.

2

@Iniesta8i Dobrze, że nie jestem influencerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@marcin62 No ale co Ci jest cięzko sobie wyobrazić? Skonczy szkołe, pójdzie do roboty/na studia , minie troche czasu i będzie na tym samym poziomie, bo jak ktos pracuje to nie może po robocie pomóc swojej dziewczynie w zadaniu z matermatyki? xD

1

Real Madrid TV powie, że bramkarz Las Palmas był na wspomaganiu i w ogóle to sędzia jest jego kolegą i mu pomaga?

0

Jak to Las Palmas gra xd

1

No to jak Cancelo na ławce w piątek to nie widzę innej opcji jak gra na 3 ŚO: Araujo-Kounde-Christensen. W pomocy: Gavi-Oriol-Gundo-Balde i z przodu Raphinha-Lewy-Felix. Ewentualnie Fermin za Gundo/Oriola. Roberto w tym meczu grać nie może.

4

Niestety ale drużyny z La Liga mają idealny przykład na podstawie gry Getafe i Mallorki jak grać z Barceloną, by móc urwać jej punkty. Takich meczów będzie tylko więcej.

1

@Mario96w Sory, może dla Was to jest złe porównanie, ale dla mnie nie

2

@Xxxbarca4ever Ten sport jest taki niszowy, że Polska średnio co 4 lata ma jakieś ME czy MŚ, trochę jak w skokach - kilka krajów rywalizuje a reszta ma w dupie. Więc nie ma się co dziwić, że zarobki są jakie są w tych dyscyplinach.

0

@Romario87 KONTAKT BYŁ ale nie na tyle mocny by mu tak stopa odjechała, to nie był karny

3

Też bym nie dał karnego obiektywnie

0

Zaraz wejdzie super joker i wygramy 5:2

1

Inigo chyba z 8 strat ma w 45 min xD Taki kot w Athletic ale tu na razie nie daje rady

1

Ten mecz wygląda jak z Getafe, wiecej fauli i przerw niż gry

0

Co ten Oriol myślał jak mu MATS podał xd

0

PENIA grzej sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?