0

@Johnnie_Walker Szczera prawda

2

@Pedri16Future Dziecko do 18 roku życia podlega rodzicowi, więc skoro rodzic tak zdecyduje to tak, przynajmniej wg logiki Korwina

10

@Pedri16Future Przecież to move to jakieś gówno, grają kolejni debile z internetu, którzy w dodatku nie potrafią prosto piłki kopnąć, wole nie oglądać niczego niż to

0

@PawkoFCB Kolega zapytał o "prawne konsekwencje" to mu na to pytanie odpowiedziałem, nie pisałem o wizerunkowych itp.

8

@paweldunajecfcb Na ten moment jedynie Stuu do paki, reszta nic/jakieś kary finansowe

27

Zastanawiałem się co myśleć o tej sytuacji Legii ale teraz już wiem


0

Osasuna jutro urwie punkty białym, róbcie ss.

0

@AFA90 Biedny i tak nie był

0

@matirix20 Juz jest

0

@Eto'o9 R10 nie ma lajwa

już jest
na YT

1

@kynio302 COO? Lepiej niech ich wyślą by zdobyć Alkmaar

7

@kanver_ Niech powoła kadrę U-21, na te 2 mecze z takimi cieniasami i tak zagrają lepiej niż ci z pierwszej repki

4

@Kidd Tymczasem Pedri, Araujo, de Jong i lekarze Barcy:

0

@Popitek12 Vegeta?

2

@ranger3120 Ja to samo xD

13

@Yoshi94 Ludzie mentalnie niedorozwinięci, nieroby, pasożyty żerujące na innych, psychole, ćpuny i zwolennicy ideologii LGBT

0

@gumaz No jak lubisz, ale nie sądze ze Ci zrobi

0

Konopski zrób coś

3

@esem91 Bo niektórzy nie chcą wyjść na debili. Jeśli faktycznie chłop tam popchnął tego ochroniarza i se złamał rękę to trochę zmienia obraz sytuacji.

16

@Katalończyk 99 To musi być jakaś choroba na podłożu psychicznym.

2

Nie wiem czy debata wyborcza coś zmieni. Ale zmienić może fakt, że dzień przed wyborami mam wesele i jak dobrze pochleje to mogę sobie nie trafić w odpowiedni kwadracik, ba mogę w ogóle nie trafić w kwadracik albo co gorsza nie trafić do szkoły, w której mogę zagłosować.

6

@Bobo25 To niech głosuje na coś innego, ale nie na lewaków

10

@kondzix2115 Na lewicę żaden facet nie głosuje, to że ma knagę między nogami nie czyni go facetem, wtedy to zwykły cuckold

13

Prawdziwe oblicze realu madryt

7

@A4ron Nie wiem po co tak gada, dobrze wie co jego kibole zrobią, będą chcieli się zemścić i to zrobią i znowu będzie afera na cały świat

0

@EldoradoHaze Taki jest plan

0

Jak sobie obiorę ziemniaki, które będę chciał użyć za 3h do pieczenia w piekarniku to lepiej je zostawić we wodzie czy bez?

1

Ważne, że nie wracamy z Holandii z pustymi rękami, jest zdobycz


9

Dobra Konop dawaj ten film bo jakaś LegiaGate próbuje cały szum medialny przejąć

2

Wszystkie siły z granicy na Alkmaar - TERAZ!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?