6

Ania ma Hiszpana to lewy też ma swojego Hiszpana, żeby było po równo


1

@ranger3120 Podatek od wielkości stolca

0

@paweldunajecfcb Jak przegramy z Antwerpią to Xavi niech się pakuje jak Santos

0

Na Betis Kounde i Christensen na ŚO, ale na Antwerpię to już chce zobaczyć potężnego Baska Inigo Martineza, z kim ma grać jak nie z ogórami

30

Ciepłoluby gdy o 19 jest już ciemno:


0

Co to jest za drużyna?
-co śledziem je*ie tak

0

@Encore Ciekawe ile sprzedali koszulek bandyty Suareza

4

@PatrykBarca Albo byli zbyt biali do koszykówki

0

@Michal03 Gundo

3

Brakło mi akapitu o uniwersum Bachaty

1

@wojopancer Bardziej nie na trening stricte co na trening oparty na jednym ćwiczeniu, które będziesz robił w większej ilości i dłużej, niektórzy mówią: "sesja martwych" czy "sesja przysiadów" właśnie :D

1

@Ultra_Barca Jak miałem okresy trenowania regularnego to nieważne czy w zimie -10 czy w lecie 30 stopni, ćwiczyło się :D Teraz trochę mniej trenuje, ale dalej żeby się coś poruszać jakąś tam formę fizyczną trzymać.

0

Dzisiaj elegancka pogoda na siłkę, wczoraj przy 29 stopniach ciężko by mi było zrobić dobrą sesję przysiadów w nagrzanym garażu, a tak dziś przy 18-20 stopniach będzie elegancja Francja.

6

Ten co sędziował Polska - Albania

0

Ciekawy dla mnie temat, w jakim wieku zaczęliście pić kawę? Jeśli pijecie, to jak często/ile dziennie?

Ja mam 24 lata i nadal nie nauczyłem się pić regularnie, Czasem wypiję 3 dni z rzędu, żeby potem nie pić przez kolejny tydzień. Pewnie jest to związane z tym, że nie lubię rzeczy gorzkich, musiałbym słodzić każdą kawę, nawet jakieś Latte Macchiato xD

1

@MarcepanowyKsiaze Dostałeś w gratisie HIV?

3

@HarveySpecter Przecież nie bede na swojej super szybkiej zaje**stej karbonowej szosie jak plebs jezdził po ścieżce, zgłupiales?

A tak serio to ja mieszkam na wsi i jeżdzę tylko po wsiach, to Ci nie odpowiem na Twoje pytanie

0

@Tom0VeB Jak nie chcesz/nie masz kasy wydawać 20k za rower to tak, na pierwszą szosę/gravela myślę że jest git, możesz też poszukać coś od rometa

0

Iść na gravelka pojeździć czy może dłuższy spacer. Trochę mnie ten upał niepokoi

7

@TheNekro94 Powiedziałeś do mnie gruba? To spier**laj

0

@FCB_dimiC Może i tak, czekam aż ktoś to zrobi, jeszcze się nie zdarzyło

2

@Pawci023x Mam kolege świra co nie gryzie się w język i jest troche walnięty, idziemy we 3 wzdłuż plaży i mijamy typka z dużym bebechem przy kości, ledwo go minęlismy, jestesmy pol metra od niego a kumpel do nas na cały głos "PA JAKI ULANY" xD

1

W sumie to śmieszne jest jak jeden mecz przesądza o wszystkim. Wygralibyśmy 1-0 po jakimś farfoclu z Albanią grając beznadziejnie i nawet do głowy by nikomu nie przyszło zwolnienie dziadka.

3

Czesiu wruć!!!!

4

@Remi1899 Dobre pytanie, zaraz Ci odpiszą że to trener Tiktokowskiego xD

4

@hayek Chłopie, u mnie na wsi na co 3-cim ogrodzeniu wisi jakiś pisowiec na banerze

3

@Gaz Nie mniej niż Tiktokowski, to pewne, bo mniej się nie da.

0

A może by tak spróbować Felix-Drewniak-Torres? Yamal na zmianę

0

Pierwsze spotkanie z dziewczyną, pocałunek w rękę tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?