TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ania ma Hiszpana to lewy też ma swojego Hiszpana, żeby było po równo
1
@ranger3120 Podatek od wielkości stolca
0
@paweldunajecfcb Jak przegramy z Antwerpią to Xavi niech się pakuje jak Santos
0
Na Betis Kounde i Christensen na ŚO, ale na Antwerpię to już chce zobaczyć potężnego Baska Inigo Martineza, z kim ma grać jak nie z ogórami
30
Ciepłoluby gdy o 19 jest już ciemno:
0
Co to jest za drużyna?
-co śledziem je*ie tak
0
@Encore Ciekawe ile sprzedali koszulek bandyty Suareza
4
@PatrykBarca Albo byli zbyt biali do koszykówki
0
@Michal03 Gundo
3
Brakło mi akapitu o uniwersum Bachaty
1
@wojopancer Bardziej nie na trening stricte co na trening oparty na jednym ćwiczeniu, które będziesz robił w większej ilości i dłużej, niektórzy mówią: "sesja martwych" czy "sesja przysiadów" właśnie :D
1
@Ultra_Barca Jak miałem okresy trenowania regularnego to nieważne czy w zimie -10 czy w lecie 30 stopni, ćwiczyło się :D Teraz trochę mniej trenuje, ale dalej żeby się coś poruszać jakąś tam formę fizyczną trzymać.
0
Dzisiaj elegancka pogoda na siłkę, wczoraj przy 29 stopniach ciężko by mi było zrobić dobrą sesję przysiadów w nagrzanym garażu, a tak dziś przy 18-20 stopniach będzie elegancja Francja.
6
Ten co sędziował Polska - Albania
0
Ciekawy dla mnie temat, w jakim wieku zaczęliście pić kawę? Jeśli pijecie, to jak często/ile dziennie?
Ja mam 24 lata i nadal nie nauczyłem się pić regularnie, Czasem wypiję 3 dni z rzędu, żeby potem nie pić przez kolejny tydzień. Pewnie jest to związane z tym, że nie lubię rzeczy gorzkich, musiałbym słodzić każdą kawę, nawet jakieś Latte Macchiato xD
1
@MarcepanowyKsiaze Dostałeś w gratisie HIV?
3
@HarveySpecter Przecież nie bede na swojej super szybkiej zaje**stej karbonowej szosie jak plebs jezdził po ścieżce, zgłupiales?
A tak serio to ja mieszkam na wsi i jeżdzę tylko po wsiach, to Ci nie odpowiem na Twoje pytanie
0
@Tom0VeB Jak nie chcesz/nie masz kasy wydawać 20k za rower to tak, na pierwszą szosę/gravela myślę że jest git, możesz też poszukać coś od rometa
0
@Tom0VeB https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/domane/domane-al/domane-al-2-generacji-3/p/33083/
0
Iść na gravelka pojeździć czy może dłuższy spacer. Trochę mnie ten upał niepokoi
7
@TheNekro94 Powiedziałeś do mnie gruba? To spier**laj
0
@FCB_dimiC Może i tak, czekam aż ktoś to zrobi, jeszcze się nie zdarzyło
2
@Pawci023x Mam kolege świra co nie gryzie się w język i jest troche walnięty, idziemy we 3 wzdłuż plaży i mijamy typka z dużym bebechem przy kości, ledwo go minęlismy, jestesmy pol metra od niego a kumpel do nas na cały głos "PA JAKI ULANY" xD
1
W sumie to śmieszne jest jak jeden mecz przesądza o wszystkim. Wygralibyśmy 1-0 po jakimś farfoclu z Albanią grając beznadziejnie i nawet do głowy by nikomu nie przyszło zwolnienie dziadka.
3
Czesiu wruć!!!!
4
@Remi1899 Dobre pytanie, zaraz Ci odpiszą że to trener Tiktokowskiego xD
4
@hayek Chłopie, u mnie na wsi na co 3-cim ogrodzeniu wisi jakiś pisowiec na banerze
3
@Gaz Nie mniej niż Tiktokowski, to pewne, bo mniej się nie da.
0
A może by tak spróbować Felix-Drewniak-Torres? Yamal na zmianę
0
Pierwsze spotkanie z dziewczyną, pocałunek w rękę tak czy nie?