TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Zadyma miał twardy łeb i duże umiejętności z boksu zawodowego. Niestety poszedł we freaki i już chyba go nie zobaczymy na gromdzie.
2
Kurde faja dziś losowanie turnieju gromdy, jutro gala. Fajnie od czasu do czasu zamiast tych pipek na freak-fightach oglądnąć takich wielkich byków, którzy zamiast gadać i się wyzywać robią robotę w ringu. Chyba jedyna ostatnio federacja, gdzie zawsze kupuję PPV i nie żałuję.
0
@Shiver Nie znam żadnego brajana
0
@Emhyr Baskowie mają charakter
0
@Esteban_ Jakie argumenty przeciw moim bredniom? Może "atak" Kounde na obrońcę podczas strzelenia z głowki też gwizdniemy, może "atak" Inigo na obrońcę też gwizdniemy i damy karnego? To nie był żaden faul, obrońca go co najwyżej lekko smyrnął, nie ma mowy o karnym
1
@Arczi87 Chłopie jakie kopnięcie, on go tam delikatnie musnął. Jestem kibicem Barcelony ale również uważam się za kibica obiektywnego, ja osobiście nie dałbym tam żadnego karnego, prędzej żółtko za symulkę dla Lewego i wypad z czerwoną by był. Jeśli takie kontakty będzie się gwizdać to z tego efektywnego czasu gry z 60 minut zrobi się 30.
1
@escarabajo Ma takie już od prawie roku :)
2
@escarabajo Oczywiście, że tak, kto wie czy gdyby za dzieciaka dużo nie grał a potem zaraz w trakcie i po studiach nie zaczął pracować przy kompie czy może ten problem by nie wystąpił. Mimo to starał się być aktywny poza pracą, ale jednak było albo za późno albo już to nic nie dało.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Właśnie nie, po prostu go od ponad roku plecy bolą i wyszło to na rezonansie magnetycznym
1
@ranger3120 Nie wiemy, genetyczny raczej nie bo nikt w rodzinie niczego podobnego nie miał. Może coś w związku z dużymi godzinami spędzonymi przy kompie bądź źle wykonywane ćwiczenia na siłce, ale to tylko gdybanie, nie da się jednoznacznie stwierdzić
5
Brat ma 26 lat, rok do ślubu, chłop w takim wieku ma przesunięty jakiś kręg w plecach i prawdopodobnie do końca życia nie będzie mógł w pełni sprawnie funkcjonować czyt. dźwigać więcej niż 5 kg, trenować, uprawiać różnych sportów. Dobrze że robi w IT, więc chociaż zawodowo może pracować bez problemu. Ma się rehabilitować, ale marne szanse że to coś da, jakaś operacja/zabieg w ostateczności ale lekarz mu powiedział że niejednokrotnie jest jeszcze gorzej niż przed. Dbajcie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.
1
@TheEvilmaster85 Jest tego pełno w internecie, wystarczy poszukać, Kura workout, Człowieku rusz się, AJ the polish american to tylko niektóre z kanałów które mogą Ci pomóc
0
@AdiKingu96 Twoje zdrowie lubi to, jak i portfel
0
@bartoszplucinski No Mbappe bym wzial a darmo
2
@Gwyn Jest paru innych kierowców to co ja bede wozil w kazdą strone
5
Dobra piwko wypiłem, żeby nie musieć brata z kawalerskiego przywozić, mozna w spokoju oglądac fame
0
no to akurat wiadomo
2
@a6willow Kounde > Dun
8
@Emhyr Ale to jest cringe, aż boli
1
@HarveySpecter A co ty o mnie wiesz?
5
@zeko0 Ja otwarcie i szczerze mówię, że chciałbym grać dla Barcy, czy dzięki temu klub mnie ściągnie?
17
@P33ck U nas taką piłkę Lewy będzie przyjmował na 2 kontakty: 1 kontakt przyjęcie 2gi kontakt strata
0
Komentarz usunięty
1
Ogrodnik pokaże jaja i jutro wystawi Cancelo od pierwszej czy obsra zbroję i da mu ostatnie 10 minut?
20
No i jeździec bez głowy odszedł.
0
@AlexDark00 Przecież 18-ka jest zajęta
0
@Emhyr Cancelo 2ka czy nie podane jeszcze?
0
Skąd info o 14 dla Felixa?
0
Co to za piłkarz:
-grał w lidze angielskiej
koniec podpowiedzi
0
A gdzie samolot z Cancelo?