2

Poleci ktoś jakiś fajny ładny bucket na słońce? Mam czape z daszkiem ale kapelutek też by fajnie fitował czasami

0

@michal26 Skąd wiesz? Może akurat wystawi Fati-Lewy-Rafa w ataku

0

@escarabajo A co ma Cruyff do naszej linii pomocy aktualnej?

1

Przy trójce w pomocy jak na ten moment widzicie nasze trio podstawowe? U mnie Oriol-Gundogan-Frenkie, Gavi słabiutko, a Pedri do rotacji w drugiej połowie na Gundo.

0

@Mroziu Mocne słowa na kogoś z nickiem Mroziu

0

@Faro Co mnie Cruyff interesuje

0

@macio_944 Dla mnie ma.

1

Takie zero jak Ferran z "7" a taki gigachad jak Gundogan z "14", to jest wstyd i hańba

3

@Yoshi94 No spoko, to najpierw czekam na ten milion.

0

@prokofiew W żadnej szatni się już nie kisi bo jest w Paryżu.

4

@IronSanHybrid Kibice Odry nie pojadą do Krakowa bo się boją, że by wpiernicz obskoczyli to raz, a dwa jest ich pewnie ze 20-30 osób więc i tak wstyd taką grupą jechać.

2

@Deviler W lidze hiszpańskiej chyba tak

0

Mam dostęp do Canal+, nie mam do Eleven, jakbym chciał wykupić samo Eleven w internecie to zarówno na Canal+ online jak i playerze 39 zł/miesiąc, da radę w jakiejś innej telewizji internetowej zgarnąć Eleveny taniej albo cały pakiet Eleven+canal+ ?

/EDIT dobra jestem nieogar, na stronie eleven można kupić za 16 zł za miesiąc, więc taniocha, to już mam gdzie oglądać wszystko

12

@QuaReL Ty jesteś pasożytem

1

Widzę, że już z Yamala drugiego Messiego wszyscy robią. Oby nie skończył jak Bojan.

1

WCHODZI ALONSO DANZA KUDURO REMIX

0

Potężny LUUk de Jong 2 bramki dla PSV dziś

1

@Cotutajsiedzieje A na urodziny siostry jakąś operacje zrobił?

0

Pewnie Lapcio opłacił zawodników Totków i kazał naszym grać słabo i przegrać żeby łatwiej było namówić Xaviego na Nejmara
#tak było

3

@Janek_7 Na komputerze

0

Ale by nam sie przydał na lewe skrzydło taki Perisić, gość mimo wieku jest TOP.

0

PO jest potrzebny

1

I CO NIEWDZZIECZNIKI? ALE PILECZKA OD RAPHINHI

4

Raphinha z dzieckiem wyszedł bo to symbol, że dzisiaj z Angolami jak z dzieciaczkami bedzie jechał

0

@jacobFCB Pewnie sami nie wiedzą

0

Lineker: "Era Lewandowskiego się kończy"
TR3YWAY: A kiedy ona się zaczęła?

3

@Ali3231 To ma pomóc w decyzji Fatiemu, żeby już wywalał z klubu ze swoim kolegą Dembele

5

@tristan87 O, będę na kacu po weselu brata, obym przez przypadek na jakiegoś lewaka nie zagłosował.

0

@ro3ak Na strumyku, no bo gdzie

0

Najbardziej martwi mnie fakt, że przez to że Roberto został pierwszym kapitanem Xavi chyba serio będzie na niego częściej stawiał w pierwszym składzie. Już nawet media na dziś go typują w wyjściowym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?