TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Poleci ktoś jakiś fajny ładny bucket na słońce? Mam czape z daszkiem ale kapelutek też by fajnie fitował czasami
0
@michal26 Skąd wiesz? Może akurat wystawi Fati-Lewy-Rafa w ataku
0
@escarabajo A co ma Cruyff do naszej linii pomocy aktualnej?
1
Przy trójce w pomocy jak na ten moment widzicie nasze trio podstawowe? U mnie Oriol-Gundogan-Frenkie, Gavi słabiutko, a Pedri do rotacji w drugiej połowie na Gundo.
0
@Mroziu Mocne słowa na kogoś z nickiem Mroziu
0
@Faro Co mnie Cruyff interesuje
0
@macio_944 Dla mnie ma.
1
Takie zero jak Ferran z "7" a taki gigachad jak Gundogan z "14", to jest wstyd i hańba
3
@Yoshi94 No spoko, to najpierw czekam na ten milion.
0
@prokofiew W żadnej szatni się już nie kisi bo jest w Paryżu.
4
@IronSanHybrid Kibice Odry nie pojadą do Krakowa bo się boją, że by wpiernicz obskoczyli to raz, a dwa jest ich pewnie ze 20-30 osób więc i tak wstyd taką grupą jechać.
2
@Deviler W lidze hiszpańskiej chyba tak
0
Mam dostęp do Canal+, nie mam do Eleven, jakbym chciał wykupić samo Eleven w internecie to zarówno na Canal+ online jak i playerze 39 zł/miesiąc, da radę w jakiejś innej telewizji internetowej zgarnąć Eleveny taniej albo cały pakiet Eleven+canal+ ?
/EDIT dobra jestem nieogar, na stronie eleven można kupić za 16 zł za miesiąc, więc taniocha, to już mam gdzie oglądać wszystko
12
@QuaReL Ty jesteś pasożytem
1
Widzę, że już z Yamala drugiego Messiego wszyscy robią. Oby nie skończył jak Bojan.
1
WCHODZI ALONSO DANZA KUDURO REMIX
0
Potężny LUUk de Jong 2 bramki dla PSV dziś
1
@Cotutajsiedzieje A na urodziny siostry jakąś operacje zrobił?
0
Pewnie Lapcio opłacił zawodników Totków i kazał naszym grać słabo i przegrać żeby łatwiej było namówić Xaviego na Nejmara
#tak było
3
@Janek_7 Na komputerze
0
Ale by nam sie przydał na lewe skrzydło taki Perisić, gość mimo wieku jest TOP.
0
PO jest potrzebny
1
I CO NIEWDZZIECZNIKI? ALE PILECZKA OD RAPHINHI
4
Raphinha z dzieckiem wyszedł bo to symbol, że dzisiaj z Angolami jak z dzieciaczkami bedzie jechał
0
@jacobFCB Pewnie sami nie wiedzą
0
Lineker: "Era Lewandowskiego się kończy"
TR3YWAY: A kiedy ona się zaczęła?
3
@Ali3231 To ma pomóc w decyzji Fatiemu, żeby już wywalał z klubu ze swoim kolegą Dembele
5
@tristan87 O, będę na kacu po weselu brata, obym przez przypadek na jakiegoś lewaka nie zagłosował.
0
@ro3ak Na strumyku, no bo gdzie
0
Najbardziej martwi mnie fakt, że przez to że Roberto został pierwszym kapitanem Xavi chyba serio będzie na niego częściej stawiał w pierwszym składzie. Już nawet media na dziś go typują w wyjściowym...