2

Już mniej więcej udało się ogarnąć co się działo w Radłowie. Kibice Unii zorganizowali sobie turniej (Unia i Wisła mają sztamę), zaś kibole Zagłębia postanowili ich odwiedzić, z tym że byli bez sprzętu, a Unia sprzęt posiadała, więc użyła go w obronie własnej, gość z Sosnowca dostał z rakietnicy z brzuch, który później zmarł. Ogólnie kibice, którzy zaatakowali zostali przegonieni.

13

@Chaoss Jak jesteś kukoldem to tak

6

0

@Miszcz Textu FCB No Unia ma sztamę z Wisłą a tarnovia z Cracovią chyba

0

Jeszcze jeden filmik ze starć kiboli unii z tarnowią

https://fb.watch/mdXhUmVBYl/

2

byłem wczoraj na tym filmie Oppenheimer, wg mnie 3h to troche za długo na 1 folm to raz, a dwa trochę pomieszane to wszystko było że w pewnych momentach nie wiesz co się dzieje, ale ogólnie spoko 7/10

1

@DamianBarcaCule Atmosferić, amigos dla MATSA

0

fisiado


8

@ViscaelBarca2007 Na razie lepszy transfer niż Lewy

2

@Bartas7VeB Ale on nie będzie siedział na ławce.

6

Nie no od dzisiaj RAFON to mój ulubiony wokalista, ale to siedzi:


0

Ale się uwzięliście na tą prawą obronę. Tak, oczywistym jest że potrzebujemy PO. Ale powiem Wam jedną rzecz. Jest większe prawdopodobieństwo że to Cancelo będzie niewypałem (jak w Bayernie), niż to że Bernardo będzie niewypałem. Gość się z Gundoganem dogadują świetnie i są skrojeni do gry w Barcy.

2

@Kessie Kessi a ty miałeś mieć testy medyczne a nie na la bambie siedzisz

1

@GeneralXavi Te kidoski, które go krytykują albo go nie oglądały w akcji regularnie albo nie mają pojęcia o piłce. Innej opcji nie widzę.

0

Jak coś to Messi też nie jest skrzydłowym, a na prawym napadzie grał, Bernardo to taki drugi Messi

0

@Compadre Po pieniądze

1

@tbas Chłopie, a Ty oglądałeś go przez kilka sezonów regularnie w City? xd

0

@Jakchcesz Nie no oczywiście że mogą, ale do nas potencjalnie ma przyjść zwycięzca LM i jeden z jej najlepszych graczy, Araujo i Kounde tego trofeum nie mają, Marc oczywiście ma i jest to klasa światowa, ale zawsze bramkarze będą niedoceniani co pokazują złote piłki.

3

Niektórzy chyba nie rozumieją, że po przyjściu Bernardo Silvy ten gość będzie od razu naszym najlepszym graczem w zespole. Więc chyba nic dziwnego że musi trochę zarabiać. Dzieciaki Pedri i Gavi jeszcze muszą im jajka obrosnąć, Lewy drewniak jak dostanie na pustaka to coś tam strzeli, obrońcy Kounde i Araujo mocni, ale to zawodnicy defensywni. Bernardo będzie tym, kto chociaż w jakimkolwiek stopniu zastąpi Messiego.

0

@Kgorecki2500 No ty lepiej wiesz jak im idzie gra na treningach, w końcu je prowadzisz, a Xavi siedzi przed kompem i na la bambie pisze

0

@Kgorecki2500 No tak, to po to będziemy ich trzymać żeby im dupy do ławki się przykleiły, gdyby Xavi na nich nie liczył to kazał by ich sprzedać, widocznie im ufa

0

@Kgorecki2500 Jak ma być Cancelo to do rotacji będzie też Roberto chociażby, a na środku do rotacji przy Araujo i Kounde będzie Inigo, Eric i Alonso więc jest kim grac

0

@Kgorecki2500 Przy zdrowych Kounde i Araujo to będzie para podstawowych stoperów.

0

Chyba niektórzy zapomnieli za ile kupiliśmy Christensena.
no właśnie, za darmoszkę go mamy więć zysk 50 mln to by było coś pięknego

0

@tristan87 No właśnie, za 30 mln to szkoda oddawać, ale niech w końcu nauczą się negocjować i spróbować wyciągnąć więcej kasy

0

@Zoker Byle przeciętny zespół z Anglii, takie pieniądze dla Angoli to nic

1

Poważnie, jeśli udałoby się wyciągnąć jakieś 50-60 mln to Christensena można by oddać, pieniędzy potrzebujemy BARDZO, a mamy Kounde, Araujo, Inigo, Erica i od biedy Alonso, mus to na prawej Cancelo, żeby ani Araujo ani Kounde tam grać nie musieli.

7

Podbijać do 60 i można oddać, jak będzie Araujo, Kounde, Inigo, Eric i od biedy Alonso na środku to damy radę, ale pod warunkiem że będzie Cancelo

0

@Ojciec5tkidzieci Na polskim mnie prześladował

0

@K4tsuuu No może nie pod względem sportowym, ale ogólnie fajną robote robił Bomba na konfach itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?