TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Już mniej więcej udało się ogarnąć co się działo w Radłowie. Kibice Unii zorganizowali sobie turniej (Unia i Wisła mają sztamę), zaś kibole Zagłębia postanowili ich odwiedzić, z tym że byli bez sprzętu, a Unia sprzęt posiadała, więc użyła go w obronie własnej, gość z Sosnowca dostał z rakietnicy z brzuch, który później zmarł. Ogólnie kibice, którzy zaatakowali zostali przegonieni.
13
@Chaoss Jak jesteś kukoldem to tak
6
@Pawlak1992 Nie
0
@Miszcz Textu FCB No Unia ma sztamę z Wisłą a tarnovia z Cracovią chyba
0
Jeszcze jeden filmik ze starć kiboli unii z tarnowią
https://fb.watch/mdXhUmVBYl/
2
byłem wczoraj na tym filmie Oppenheimer, wg mnie 3h to troche za długo na 1 folm to raz, a dwa trochę pomieszane to wszystko było że w pewnych momentach nie wiesz co się dzieje, ale ogólnie spoko 7/10
1
@DamianBarcaCule Atmosferić, amigos dla MATSA
0
fisiado
8
@ViscaelBarca2007 Na razie lepszy transfer niż Lewy
2
@Bartas7VeB Ale on nie będzie siedział na ławce.
6
Nie no od dzisiaj RAFON to mój ulubiony wokalista, ale to siedzi:
0
Ale się uwzięliście na tą prawą obronę. Tak, oczywistym jest że potrzebujemy PO. Ale powiem Wam jedną rzecz. Jest większe prawdopodobieństwo że to Cancelo będzie niewypałem (jak w Bayernie), niż to że Bernardo będzie niewypałem. Gość się z Gundoganem dogadują świetnie i są skrojeni do gry w Barcy.
2
@Kessie Kessi a ty miałeś mieć testy medyczne a nie na la bambie siedzisz
1
@GeneralXavi Te kidoski, które go krytykują albo go nie oglądały w akcji regularnie albo nie mają pojęcia o piłce. Innej opcji nie widzę.
0
Jak coś to Messi też nie jest skrzydłowym, a na prawym napadzie grał, Bernardo to taki drugi Messi
0
@Compadre Po pieniądze
1
@tbas Chłopie, a Ty oglądałeś go przez kilka sezonów regularnie w City? xd
0
@Jakchcesz Nie no oczywiście że mogą, ale do nas potencjalnie ma przyjść zwycięzca LM i jeden z jej najlepszych graczy, Araujo i Kounde tego trofeum nie mają, Marc oczywiście ma i jest to klasa światowa, ale zawsze bramkarze będą niedoceniani co pokazują złote piłki.
3
Niektórzy chyba nie rozumieją, że po przyjściu Bernardo Silvy ten gość będzie od razu naszym najlepszym graczem w zespole. Więc chyba nic dziwnego że musi trochę zarabiać. Dzieciaki Pedri i Gavi jeszcze muszą im jajka obrosnąć, Lewy drewniak jak dostanie na pustaka to coś tam strzeli, obrońcy Kounde i Araujo mocni, ale to zawodnicy defensywni. Bernardo będzie tym, kto chociaż w jakimkolwiek stopniu zastąpi Messiego.
0
@Kgorecki2500 No ty lepiej wiesz jak im idzie gra na treningach, w końcu je prowadzisz, a Xavi siedzi przed kompem i na la bambie pisze
0
@Kgorecki2500 No tak, to po to będziemy ich trzymać żeby im dupy do ławki się przykleiły, gdyby Xavi na nich nie liczył to kazał by ich sprzedać, widocznie im ufa
0
@Kgorecki2500 Jak ma być Cancelo to do rotacji będzie też Roberto chociażby, a na środku do rotacji przy Araujo i Kounde będzie Inigo, Eric i Alonso więc jest kim grac
0
@Kgorecki2500 Przy zdrowych Kounde i Araujo to będzie para podstawowych stoperów.
0
Chyba niektórzy zapomnieli za ile kupiliśmy Christensena.
no właśnie, za darmoszkę go mamy więć zysk 50 mln to by było coś pięknego
0
@tristan87 No właśnie, za 30 mln to szkoda oddawać, ale niech w końcu nauczą się negocjować i spróbować wyciągnąć więcej kasy
0
@Zoker Byle przeciętny zespół z Anglii, takie pieniądze dla Angoli to nic
1
Poważnie, jeśli udałoby się wyciągnąć jakieś 50-60 mln to Christensena można by oddać, pieniędzy potrzebujemy BARDZO, a mamy Kounde, Araujo, Inigo, Erica i od biedy Alonso, mus to na prawej Cancelo, żeby ani Araujo ani Kounde tam grać nie musieli.
7
Podbijać do 60 i można oddać, jak będzie Araujo, Kounde, Inigo, Eric i od biedy Alonso na środku to damy radę, ale pod warunkiem że będzie Cancelo
0
@Ojciec5tkidzieci Na polskim mnie prześladował
0
@K4tsuuu No może nie pod względem sportowym, ale ogólnie fajną robote robił Bomba na konfach itd